Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
21. lis 2009

Ahojky kočky,

jaspi, hlásím, že je Tádínek ještě u mě. Možná čeká na ty tvoje narozky 😉 Ale bříško už mám mezi nohama 😀

Mončo, je mi moc líto, že máš trápení 😔 😔 😔 Psala jsem ti IP.

Terci, koukám, že stroužinka je naše vrchní bavička 😀 😀 😀

monkula
21. lis 2009

stroužku, ty si teda číslo... a ako to dopadlo s tým oznamom na nástenke, čo si tam vylepila pre tie staré ochechule? 😀
Moni, ak by som Ti mohla pomôcť, kľudne píš do IP, poradíme, vyriešime, utešíme.... 😉 😉 😉
tadeášek je ešte v brušku, takže všetko v pohode... 😉

tercie
21. lis 2009

Strouži co jsi lepila na nástěnku? 😀 😀 😀

Jaspi myslím, že ve filmu by to tak nevyznělo, super jsou na tom stroužiným vyprávění právě ty popisy 😀

Kači vše ok, tak se mi to líbí 🙂

monkula
21. lis 2009

tercie, lepila tam nejaký oznam pre staré babky z bytovky, tuším kvôli upratovaniu, ale som sa nasmiala, keĎ nám ho sem prepísala 😀 😀

tercie
21. lis 2009

Monkul tak to si docela dobře dokážu představit 😀 😀 😀

A co Jarko, už je to lepší, nebolí už ho to tolik? 😨

monkula
21. lis 2009

tercie, ďakujem za opýtanie, už je mu lepšie.... 😵 😵 😵

tercie
21. lis 2009

To je dobře,tak je líp i tobě, viď? 😉

tercie
21. lis 2009

Jdu dát sprchu a pak koukat na sněženky, tak papa, nakouknu zas zítra 😉
Od zítra jsem přesně 20tt a ten den jsem v dubnu přišla o malou... snad to přežiju a nebudu na to moc myslet ☹

kackark
22. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 24.11. NT
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................23DC
Jaspina.......................18DC
Mimina........................11DC

kackark
22. lis 2009

Dobré nedělní ráno 😵

Terci, dobře dnešní den zvládni, budu na Tebe moc a moc myslet. Vše bude dobré. Jsi už v půlce těhu, je to neuvěřitelné 😲

strouzek
22. lis 2009

brý ránko vlaštovičky. koukám kačka furt 2v1, ono fakt dopadne že tu budeš "strašit" ještě do 42 tt 😀

farmi no to bych mohla si koupit ty erotický kalhotky co mají s tou dírou 😀 a vzít si je k porodu no ne? 😀 myslím že bych byla v porodce za hvězdu 😎 😀

holky no teda, co mi to děláte, skoro jsem i já začla toho svýho manžu litovat 😀 😀 dělám si srandu, žádný litovat, zase takovej chudák není, někdy mu i uvařím, i vyperu, dokonce mu dám i peníze na svačinku tak co 😀 😀

s tou nástěnkou no skoro nic se nestalo, sakra, jsem to tam vylepila a čekala jsem co se bude dít a pak jsem šla za 2 hodiny s košem a už to bylo strhnuté. tak jsem čekala nějakou odpověď na nástěnce a nic a od tý doby je nástěnka prázdá, žádný vzkazy tak asi se babizny chytnuly za nos. akorát tento týden jsem poprvé prošla po chodbě s odhaleným pupkem (jindy se kryju kabátem) a potkala mě jedna čarodejnice a málem spadla ze schodů, obě jsme jakože zašli do bytů ale já za dveřma poslouchala, za minutu už letěla dolů k největší drbně málem si nohy zlámala aby jí mohla říct jaký už mám břicho 😀 😀 no a hned druhý den přišla druhá babka a zvonila že prej slyšela jaký mám furt kašel že má dětský sirup jestli ho nechci,a hrozně se ptala na mimčo, no je mi jasný že přišla sondovat drby a kouknout taky na břicho 😀

monkula
22. lis 2009

strouži, raz tam z Teba tie baby chytia infarkt 😀 😀 😀 😀

strouzek
22. lis 2009

tercie epizodu o nástěnce mám napsanou na stránce 360 (z 26.10.) 😉

kackark
22. lis 2009

Strouži, zase jsi mě po ránu pěkně pobavila 😀 😀 😀

Jinak já se moc dobře necítím, tak to asi bude každým dnem. Co mě pořád trápí je ten šílený výtok, ráno jsem si myslela, jestli to není plodovka, ale zas to ustalo. Je to divný 😝 Vždycky když se vysprchuji a vezmu si slipovku, tak jí za chvíli musím vyměnít 😠 A pak se to přes den zlepší, tak nevím co to je.

kackark
22. lis 2009

Ahojky monkul, jsem ráda, že malý i ty jste na tom už lépe 😉 😵

kackark
22. lis 2009

Holky, nevíte některá náhodou jak je na tom laada?

strouzek
22. lis 2009

monkul , kači 😀 😀 😀 😀 no jo to jsem já 😀 😀 jo jinak včera jsem zase našla jednu diskuzi (grafy BT) kde včera probírali moje testy 😎 😀 no co já ani manža nelitujeme ani jednoho testu udělanýho, ani jedný koruny co nás to stálo, mě testy pomáhali přežít do srdíčka a myslím že nezačít mi testy slábnout tak testuju doteď. vždycky když jdu po kauflandu a vidím tam ty naskládané kvanta pepínotestů tak mě ruka svrbí, když jsem je potřebovala tak pepína nikde a teď takový zásoby 🙄 manža kvůli testům objel celej okres a vykoupil 3 hypermarkety s pepínotestama 😀 😀 kdyby mi nebylo trapný si kupovat testy s pupkem tak si je jdu normálně koupit 😀

strouzek
22. lis 2009

lada se má dobře, teda psala jsem si s ní před týdnem, už taky stříhá metr. 😉

monkula
22. lis 2009

Kači, aj ja som rada...
vidím, že Ťa trápi výtok, snáď to po pôrode prejde...

strouzek
22. lis 2009

je lada je prej v porodce a čeká na porod, zpráva z dnešního rána 😵

kači s tím výtokem no já myslím že tou teplou vodou se něco uvolní proto to víc teče a pak už méně.

kackark
22. lis 2009

Strouži, no právě, že jsem věděla, že čeká v porodce, ale další zprávy jsem neměla 😉

Když tě ty testy uklidňovali, tak proč ne 🙂

No a jinak mamka mi šla v pátek pro něco do lékárny a nechtěli jí dát vůbec nic, šíleně se kroutili, prý ať se nebojím, že to po porodu odezní samo atd. A ona jim řekla, že ani nemůžu pořádně fungovat a 14 dní je dlouhá doba, tak nakonec přinesla canesten mast, první den to krásně pomohlo, ale teď je to zase nic moc 😒

monkula
22. lis 2009

strouži to rozoberali, koľko si ich ocikala? No, bolo ich veľaa ,ale my vlaštovičky vieme, prečo ich toľko bolo a ostatní nech Ti vieš čo...

murynka
22. lis 2009

ahojky holky 🙂

tak včéra jsem poprvé malou nechala sama hlídala 2 hodky tchýně a zvládli to 😵 😵

kači opravdu to není plodovka 😕 😅 mě to také přišlo jak výtok a ve 4 to prasklo 😀 😅 😅

laada je prý v porodnici moc na ní myslím 😵 😵 😵

strouzek
22. lis 2009

aha no to jsem zase nevěděla já. teď budou plné porodky chlapečků, skoro všechny rodíte klučíky ke konci roku a zase na jaro jsem slyšela hrozně moc holčiček my taky na jaře 😀
jsem zvědavá na ladušku, známe se hrozně dlouho z koníka.

kači no ty krémy na výtoky jsou na prd, moje kamarádka zkusila vše, doktor jí furt psal mastičky a zlepšilo se to na pár dnů a pak se to vrátilo ještě ve větší síle. tak šla k nový dr. a ta jí vzala stěry a zjistili že to má v sobě tak brala půlroku nějaké léky a od tý doby ani ťuk. ale to teď tobě nepomůže já vím a bílý jogurt si nezkoušela?? mě když se začli objevovat výtoky nebo mě něco štípalo tak jogurt vždycky pomohl

strouzek
22. lis 2009

monkul no hrozně to tam počítali a řešili proč jsem tolik testovala. no proč , protože mě to bavilo a uklidňovalo mě to 😀 až ony najdou // jsem si jistá že určitě 1 testík neudělají, ne tak moc jako já ale taky jich bude plno 😀

murynka
22. lis 2009

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/murynka/alb...

kdo chcete jukněte už máme i na čem jíst 😀 😀 právě jsme včéra museli do sconta koupit stůl objednala jsem jeden přes internet je to 7týdnů a nedorazil 😠 tak jsme ho zrušila a jeli jsme koupit jiný 😅 😅

strouzek
22. lis 2009

mury stůl krásný, akorát to sklo by mě asi vadilo, mě stačí konferenční stolek a je furt špinavej,otisky prstů je to k zbláznění, utírám ho 2x denně minimálně
něco podobnýho bylo když jsme si do koupelny dali nerez nábytek, jako regály a tak, čisté to vydrželo asi minutu,drhla jsem to denně po roce strávené s hadrem v koupelně jsem to vyházela nakoupila dřevěný nábytek a je klid

murynka
22. lis 2009

struzek já vím 😉 jenže mi nejdříve koupili židle a ty mají kovový spodek a dřevěný stůl by se k tomu nehodil....ten byl sice objednaný tak jsme ráda že nedorazil 😅
já musím uklízet vše 😀 😀 když jukneš na kuchyn mám černou pracovní desku...je na ní vše vidět to samé v obýváku ta stěna je na ní vše vidět a ještě nám sem svítí sluníčko takže jeden stůl už mě nevytrhne 😀 😀

a jak je těhulko??koukám 24tt 😵 😵 utíká to 😎

strouzek
22. lis 2009

mury no je pravda že k těm židlím se hodí ten skleněný nejvíc, no hold musíš nakoupit dost čističe na sklo a bude to 😀
s tím černým nábytkem no to je podobný, na tom je vidět všechno , já zuřím z televize, měli jsme stříbrnou a pohoda, teď se zase výrobci zbláznili a všude jen černé telky, když šel manža kupovat LCD telku tak jsem manžovi jasně říkala ať se opováží dotáhnout černou navíc když máme dvdčko a video stříbrné ale přišel že prostě stříbrné nemají a když mají tak drahé, takže máme teda telku černou ale to je k zešílení, utřu to a za 10 minut už je na tom zase vidět prach 😠

jinak se mám dobře, příští týden jdu na kontrolu a bude mi točit i video mimča tak jsem celá natěšená doufám že malá bude spolupracovat jinak nevím co tam tu hodinu budeme vymýšlet 😀

kackark
22. lis 2009

Mury, psala jsem ti IP 😵 A krásně rekonstrujete, moc se mi to líbí 😉

Strouži, o černé televizi mi chvíli vyprávěj 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru