Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. lis 2009

Jaspi, tak to jsem neviděla, ale já jsem do toho našeho retrívra totálně zamilovaná 😵

jaspina
23. lis 2009

My máme howavarda, to je dost podobné - jen je asi krapet větší. Ale už jsme se bavili, že časem klidně zlaťáka nebo labradora a ten akita byl taky nádherný. Ti howíci jsou většinou hodně drazí - tehdy si ho kupoval ještě brácha, ale pak se oženil a šel bydlet do města, tak nám ho nechal. A pamatuju si, že stál 11tis - což mi přijde na štěně dost.. I když je to brouček 😵

kackark
23. lis 2009

Jaspi, jj to rasa co máte je moc krásná 😵 Bessinka stála 9 tisíc a dala bych to klidně znova, je papírová a alespoň trochu nám to dávalo jistotu povahy a myslím že se to vyplatilo 🙂 Jinak ségra si nedávno pořizovala jorkšíra (nevím jak se to píše) a za nepapírovýho dala 5 tisíc 😒

jaspina
23. lis 2009

Ti malý jsou dražší - je tam i horší odchov štěňat, jsou hákliví.. Já bych klidně měla štěně i bez PP, na výstavy nebo tak něco nechodíme a sice je tam určitý předpoklad - ale taky nám tvrdili, jak nemají v chovu displazyi a Ryki ji má ☹ Jako je hrozně akční - lítá, aportuje.. všecko v poho, ale tak 1x do roka jakoby zchromne a nemůže chodit. Naštěstí to vždycky přešlo, ale říkal mi jeden veterinář, že jednoho dne se možná už nepostaví a nezbyde nic než injekce.. 😢 Ale snad to tak nebude!

kackark
23. lis 2009

Jé jaspi, tak to mi je moc líto 😔 😢

kackark
23. lis 2009

Právě jsem dožehlila a mám toho plné zuby. Je potřeba udělat tolik práce a já to už prostě nezvládám 😔

papua
23. lis 2009

ahoj zlaticka!!! co nove?
Kacenka: stale 2v1? super....Ani sa ti nedivim, ze nevladzes, ja nevladzem uz teraz, neviem si predstavit par dni pred porodom....
Inac holky co sa toho psa tyka, my mame tiez a stale mi niekto nadava, hlavne babka, ze:"toho psa musite dat prec" ked budete mat dieta......" je to hrozne, naznasam to pocuvat, vzdy sa pohadam kvoli tomu. Je to ako nase dieta a pokila bude v pohode s miminkom, tak rozhodne prec nepojde....Oni to nechapu vobec, ze to je zivy tvor, ktoreho nemozete dat prec hocikedy....

Holky ja sa tak strasne bojim na zajtra, ze nemozem vobec spavat....Co mam robit? ako ste toto obdobie testov prezili????

kackark
23. lis 2009

Papu, tak koukám, že všechny co máme doma zvířátko máme taky "rádce" co bychom měli a neměli dělat 😠

A jinak jak přežít testy? Jediná ráda asi je snažit si co nejvíce vyplnit ten volný čas, hodně jsem chodila za kolegyněmi do práce, navštěvovala známe, atd. Abych si zaměstnávala hlavu taky něčím jiným, než těhu.

strouzek
23. lis 2009

ahoj holky hlásím se z práce 😝 ale jsem tu jen do 11 hod. zase zaučovat ten zástup a pak valím dom a řeknu vám ráda. je to tu děsnýýýý doma je stokrát líp 😀

mimi držím pěsti do toho Caru ať dobře vyřídíte všechno a třeba se stane zázrak tak jak u Kačky a Evičky a mimi se lekne a bude dřív jak další pohovor v Caru 😉 vlastně i naše Nelinka je strašpytelný dítko, manža šel na spermio a já na HP a z toho šoku jsem pak za 3 dny přesně otěhulila 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Strouži, to je jasňačka, že je to doma lepší a do práce choď jen, když to bude nezbytně nutný 😝

strouzek
23. lis 2009

papu jak přežít čekání na testy? bobku já sama nevím, já se nervovala a nervuju furt, prostě jsem nespala, v břichu jsem měla mravence a volala jsem do laborky snad co 10 minut jestli už mají hotové ty testy. mě stačí blbá kontrola na gyndě a je zle, průjem z nervů,nemůžu spát, klepu se jak osika a ne jednou jsem před kontrolou brečela manžovi na rameni že tam nechci že určo se něco špatnýho stane a my zase přijdem o mimi. stačí že jdu v pátek na kontrolu a video , těším se ale i klepu už dneska přitom mimčo cítím krásně kope ale klepu se, prostě dalo by se říct že moje těhu je jedno velký plnění bobříků odvahy,za každou přežitou kontrolu dostávám jeden 😔

kackark
23. lis 2009

Strouži, to těch bobříků po porodu bude co 😲 😉 😀

papua
23. lis 2009

Kaci: dakujem za rady moja aj ta, viem ze je tazke v tomto poradit, proste to musim prezit 🙂!

Strouzi: ja som na tom asi jako ty🙂, tiez mam strasne nervy, chvilku mam pocit, ze vsetko bude Ok a potom o 5 minut, ze nie 😔 . Dnes rano som zase pocula v telke horoskop a hned prva sprava, ze ryby sa maju pripravit na tazky tyzden, tak uz viac mi treba teda fakt ☹....Tak dufam, ze to nebude moj pripad....

strouzek
23. lis 2009

kači to si piš, bobříků bude plná skříň 😀 a k tomu šedivý vlasy, protože já říkám že než porodím tak z těch neustálých nervů budu šedivá. ale pomoct si nemůžu, prostě se bojím však to znáš, mimčo se hýbe, jseš těsně před porodem a furt strach že se něco stane no a já jsem to samé akorát těch tt mám méně. jsou to nervy, bože jak já závidím svoji kamarádce, těhu hned na první šup, co je ovulka nemá ani páru, testovala až po oček. mrše, jen jedním těhutestem !!! šla k dr. a od tý doby chodí na kontroly klidná, spokojená natěšená a hrozně se diví z čeho mám takový strach.

kackark
23. lis 2009

Papu: já četla horoskopy každý den, dokonce mi chodí i na mail, a od té doby co jsem těhu je nečtu a maily bez přečtení mažu a je mi mnohem lépe 😉

kackark
23. lis 2009

Strouži, nezaviď, nikdy nemůžeš vědět co jiného ji osud do života přimotá 😔

kackark
23. lis 2009

A ty si budeš mnohem více vážit toho, že máš zdravé miminečko, protože velice dobře víš, jaký je to zázrak 😵

murynka
23. lis 2009

ahojky tak jsem nakonec jela 😉 tchýně jela semnou byla s malou vzadu...ale nebála jsem se a odřídila to v pohodě 😵

malá už má 2800g přibírá krásně a mám už být jen na umělé výživě moje mlíko jí absolutně nestačí a prý má prso jako dudlík 😅

kackark
23. lis 2009

Jé, mury, to jsi holka statečná, moc gratuluji a Sofinka je kus ženské 😵

strouzek
23. lis 2009

papu tak horoskopy a jiné předpovědi tak ty jsem pozorovala i já. manža se rozčiloval ale mě to nikdy nedalo, vždycky jsem koukla abych viděla co mě čeká a myslím že stejně jako u tebe jsem měla při čekání na NT napsáno něco o těžkém týdnu takže nervy jak blázen. moje známá taky po potratu ta zase si nechávala když zjistila že je těhu dělat několik numerologických rozborů a věšteb jak to dopadne, no vyšlo jí to 2x dobře a 2x špatně nebo tak nějak a přitom těhu probíhá bez problémů. Je to tak, většinou hledáme nějakou věc která nás má uklidnit a přitom nás většinou spíš ještě víc vynervuje.

evanek77
autor
23. lis 2009

krásné dopoledne vlaštovičky, přiznám se bez mučení, že jsem o víkendu ani nepustila pc, mám v jednom prsu zatvrdlé mléko, takže nahřívám, masíruju a prstama odstříkávám (ta zatvrdlina je hodně nahoře a pokračuje bulkama v podpaží, měla jsem jednu bulku už v porodnici, no a nějak to přerostlo), z čehož jsem natolik vyřízená já i malej, že mi v noci skoro nespí. Přes den to zvládá dobře, ale v noci je cholerek vzteklej, že mamce příprava jídla tak trvá 😉 Zkouším ho trochu i dokrmovat, ale z toho mi zas přijde, že se kroutí a bolí ho bříško, každopádně tak jako tak mi nespí a fňuká, musím ho mít u sebe v posteli, na postýlku můžu zapomenout 😔
kači,
jak je? Nebudeš ty nakonec přenášet 😉 😉 ?

strouzek
23. lis 2009

Kači to máš pravdu já říkám že my holky co jsme si už něco prožili budeme mnohem lepší maminy a nerozhodí nás nějaká prkotina protože naše mimča jsou vymodlený 😉

mury no super gratuluju jak si to zvládla a i k tomu jak malá roste. já naštěstí tohle řešit nebudu muset, dětského doktora mám asi 200 metrů od baráku, gyndaře asi 500 metrů atd. takže já jsem pojištěná ze všech stran abych náhodou nemusela sednout do auta 😀 😀

murynka
23. lis 2009

strouzek 😀 😀 no jo jsem z vesnice a vše 10km daleko 😅 😀 takže auto je oje potřeba denní 😝

evi to mě moc mrzí ☹ jak na postýlku můžeš zapomenout?? 😕 😕

papua
23. lis 2009

Strouz a Kacii: ja ani necitam, len som rano zapla telku a toto bolo prve co som pocula, no tak si hovorim, ze fakt super teda...na tie nervy....Ale necitam si horoskopy v casopisoch, takym neverim....

papua
23. lis 2009

Evinka ahoj: to ma mrzi , ze mas taketo problemy, inac co sa tych buliek v podpazi tyka, ja ich mam tiez uz teraz a boli to celkom....Asi to su tie mliecne zlazy ze? sa mi nejako zdurili az pod pazuchy....Tak si aspon myslim....

Murynka: Sofinka krasne rastie, super, len tak dalej......😉

evanek77
autor
23. lis 2009

mury,
malej tam v noci odmítá být, chce se tulit, jak je neklidný... přes den mu postýlka neva
a sofi ti fakt roste nádherně 😉 🙂 🙂 🙂

kackark
23. lis 2009

Evičko, sluníčko,

jsem ráda, že tě tu vidím, velice často na vás myslím 😵 Je mi líto, že máte trápení, ale ty jsi šikovna maminečka a určitě to zvládnete 🙂 A to máš takovou krásnou postýlku pro Tomáška a on lumpík chce spinkat u tebe 😅

Mury, já to mám taky na obě strany cca 10km a auto je nutnost. Jen v zimě budu mít strach 🤐

kackark
23. lis 2009

Evi, já to říkám pořád, že mi tu nakonec bude svítít 42tt, Táďa bude mít 5 kg a nic 😀

kackark
23. lis 2009

Viděla jsem nové fotečky Sofinky, jsou krásné, ale v porovnání s tím druhým mimíškem to je opravdu drobeček.

murynka
23. lis 2009

naše také moc nechce být v postýlce má raději košík v obýváku 😅 ale večer jí tam uložím nechám vyplakat a usne 😉 do postele jí beru vyjíměčně 😅 jsem zlá matka co 😀 😀

kači prý má být hezky do února takže třeba sníh nebude 😉 😉 a u nás to hned hrabou tak to snad bude dobrý 😉

děkujeme za pochvalu foteček jinak takový rozdíl mezi nima není dělá to hodně ta fotka 😉 už jí obléknu věcičky 50 a jsou jí 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru