Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
26. lis 2009

vlaštovko jsi zlatá, díky 🙂 už jsem jí to napsala, tak snad to zabere i u nich 😉

monkula
26. lis 2009

Katarínkam - Kateřinám dodatočne všetko naj k meninkám....

evanek77
autor
26. lis 2009

ahoj, jdu zas nakouknout,
papua,
co to čtu? Ach jo... já bych na amnio asi radši šla. Ale já šla, když to doporučili, i když mi NT letos vyšlo dobře. Pro klid duše... jo a nosní kůstku jsme u našeho loňského chlapečka měli krásnou, srdeční vadu také neměl a přitom byl tak vážně nemocný... takže já vím, že už půjdu u každého miminka. Asi jsem nepomohla, ale za ten klid to pak stálo, i když jsem se amnia bála 😉

jaspina
26. lis 2009

Ahoj Evi 🙂 Doufám, že se máte s Tomikem dobře a užíváte se navzájem 😉

Jsem zvědavá co Kačka..

evanek77
autor
26. lis 2009

jaspi,
přes den je pusinka, v noci ďáblík, co nespinká a lumpačí...

kackark
26. lis 2009

Ahojky zlatíčka moje,

jsem zpátky a dopadlo to tak, jak jsem si přála. Pan doktor usoudil, že když čípky zabírají, tak by porod zatím nevyovolával, jen mám sledovat tlak, a kdyby byl horší tak dojet a v úterý jedu na kontrolu. Takže pokud se Táďa nerozhodne sám dřív, tak budeme mít opravdu prosincové miminko. Jsem z toho cestování a nevyspání šíleně unavená, ale šťastná.

Psala mi i Kačenka, ale musím pro mobil, abych vám to přepsala.

evanek77
autor
26. lis 2009

kači,
tak to jsou super zprávy 🙂
mám velkou radost 🙂 🙂 🙂 🙂

kackark
26. lis 2009

To já taky, ani mě nijak nevyšetřoval, tak jsem celkem v pohodě 🙂

Evi, a copak že Tomášek takhle v noci trápí?

Mám telefon v autě, tak tu zprávu přepíšu později, pojedeme ještě za chvilku na poštu, tak si pak vezmu telefon.

evanek77
autor
26. lis 2009

kači,
má jakoby přehozený den a noc, manžel to takhle měl do třech měsíců... teď je štastnej, že spíme kazdej jinde, že malého slyší tak ěx za noc, zatímco já jsem ráno jako zombie 😀 😀 😀

jaspina
26. lis 2009

Kači to je dobře, že to dopadlo jak sis přála 😵

Evi i kamarádčin chlapeček to tak měl - ale prý to je normální - že někomu trvá měsíc než si udělá režim, někomu 3 měsíce - miminko si musí zvyknout, jak to na tom světě vlastně funguje.. Musí se to naučit 😉

Holky já mám konečně objednané a vymyšlené nějaké dárky, tak jsem tááák ráda 😵

murynka
26. lis 2009

ahojky holky

kači jsme ráda že jste v pořádku 🙂 a kontrola dopadla jak dopadla 😵

evi to mě mrzí ty noci ☹ snad se mu to brzo otočí 😉 manžl spí semnou a s malou a skoro jí neslyší 😅

murynka
26. lis 2009
evanek77
autor
26. lis 2009

mury,
je krásná... to mne ještě nenapadlo, dát malého na deku 🙂

kackark
26. lis 2009

Holky, tak Kačka psala:

Ahoj Kačenko, hrůza, neměli pro mě místo, nakonec jednu paní vyhodili. Nic tu o mně neví, prý co tu dělám?!Teď mě vyšetřovala a myslela jsem, že umřu. Neřekla mi nic chci domů.

Další zpráva:

Kačenko, měla jsem velký bolesti, teď už jen křížové, nikdo sem nechodí, tak nevím nic.

A poslední:

Odešla mi zátka.

kackark
26. lis 2009

Myru, malá je kouzelná 😵

Jsem tak moc zvědavá jak dneska dopadla mimi a co šarlotka s testováním 🤐

strouzek
26. lis 2009

ahoj holky

Kači super tadeášek určo počká do prosince a bude tonaše prosinčátko 😵

jů dráček už má takový pokroky jo? no teda moc na ní myslím a držím palečky, Lukášek se dere na svět 😵

jé vlastně holky dneska testujou jo? holky mě se dneska v noci (nebo spíš až ráno )zdálo o testech že někdo našel // ale kdo to nevím, psala mi jedna koníkovka že našla // ale doufám že aspoň jedna vlaštovka v tom snu byla taky započítaná. 😉

sarlotta
26. lis 2009

Ahojík vlaštovičky🙂 Jakpak se máme dneska ?

sarlotta
26. lis 2009

Holky🙂 ještě sem netestovala, mám strach 😝 ... počkám asi až do 30DC, když nepřijde mrcha. Nechci vyhlížet duchy na testu. Když tak pořádné čárky nebo mrchu🙂

sarlotta
26. lis 2009

dráčku držím moc palečky... neboj bude dobře, sestry josu kolikrát tolik neosobní kačeny jedny.... ale co se dá dělat. Svoje štěstíčko budeš mít brzo v náručí 😉

vlastovka385
27. lis 2009

Holky, teda to naše zdravotnictví je otřes, já kdybych měla prachy, tak investuju do soukromé porodnice, zaplatím nejlepší doktory a sestry, víte jakej by to mělo úspěch, spousta ženských by si zaplatila za příjemný zacházení, hezký prostředí a odbornou péči. Bohužel naše debilní zákony to neumožňují, tak chudery rodičky a šestinedělky musí snášet nepříjemný sestry a neosobní jednání. Já když to tak čtu, tak jsem na tom byla ještě dobře, chovali se ke mě akorát přezíravě a nikdo mi neporadil s tím kojením, ale aspoň nebyi nepříjemní. Chudinka Katuška, co si všechno vytrpěla a oni se k ní takhle chvají, to mě dokáže fakt nasrat, sorry za výraz.

kackark
27. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................28DC
Jaspina.......................23DC
Mimina........................16DC IUI tento měsíc

kackark
27. lis 2009

Krásné dobré ráno. Zatím nemám žádné nové zprávy od Katušky, tak jsem zvědavá jak na tom je.

jaspina
27. lis 2009

Dobré ránko,
Tak co Mimi včera - byo IUI? 😕
Mě se dnes nic nechce.. a to pojedu domů až večer. Po práci mám asi tu lymfodrenáž a pak kineziologii - snad někde neusnu..
Strouži nemohlo by se ti příště zdát vyloženě o mě? 😉 Tento měsíc se mě ten tvůj sen určo netýkal - ve mě se žádné novinky nedějí..

kackark
27. lis 2009

Jaspi, taky jsem tu čekala nějaké zprávičky od mimi.

A stroužkovi přeji hodně štěstíčka na kontrolu 😉

Jinak já spala poměrně dobře celou noc, ale stejně jsem jak přejetá 😝

jaspina
27. lis 2009

Kači já jsem teď taky mrtvola - to je asi počasím.. Tento týden denně když přijdu z práce, tak na půl hodinky vytuhnu a pak už je mi líp - ale ráno se nemůžu vykopat z postele.. Asi je to tlakem - motala se mi hlava, tak jsem se sanžila rozhýbat a pak jsem si ho změřila a měla jsem 100/59 a to už jsem byla jakože rozhýbaná 😒

kackark
27. lis 2009

Jaspi, je to celkově divné období. Mě berou moc záda, ale už nejsem schopná si sama dojet na rehabku, necítím se na to a s tlakem mám opačné problémy ☹ Že je posledních 14 dní těhu takový záhul mi nikdo neřekl 🤐

strouzek
27. lis 2009

ahoj holky jsem tu na skok, za hoďku jdu na gyndu bojím bojím no jako vždy, od rána průjem z nervíků tělo mám zkoprnělé, než porodím budu šedivá ☹ malá sice kope jak čert ale znáte to bojím se furt a neustále a kopání nekopání zase budu prožívat muka než najede utz na srdíčko a řekne vše okej

tak se mějte pak se ozvu ale asi až po obědě

kackark
27. lis 2009

Strouži, těšíme se na skvělé a dobré zprávičky 😉

farmarska
27. lis 2009

dočetla jsem jen poslední zprávu.... stroužku nebooooooj!!!!! všechno bude ok. 😉 😵 😵 😵

jinak hezké ráno všem přeju 🙂
jdu vás trošku dočíst 😉

jaspina
27. lis 2009

Stroužinko neboj se, všecko bude tak jak má a ty budeš mít nádhernou malinkatou stroužinku 😉

Kači vydrž, už to bude brzo a pak se ti uleví od těch otoků atd. Ale zas aspoň teď máš pokoj od těch kvasinek 😉
Já jsem měla vždy nižší tlak - dokonce mi ho kdysi alergolog měřil 3x a pak se ptal: slečno, máte vy vůbec nějaký tlak? A pak naměřil 80/50 😀 Divil se, že ještě žiju a funguju. Já jsem od rána napnutá z toho odpoledne!

jo a pamatujete, jak jsem zrušila tu kuchyň, že stolař změnil cenu? tak se mi začátkem týdne ozval na mail, že co ta kuchyň, jestli už ji řešíme a že když tak se stačí ozvat..Odpověděla jsem mu, že už jsem mu to psala dřív - že chci zkusit jak mi to nacení stolař, kterého mi dohodila kamarádka, že je levný a on prý by nám rád pomohl a že cena by byla samozřejmě taky dobrá.. Na to jsem mu napsala, na kolik to tehdy nacenil a že teď to bude ještě větší, tak že tolik nedáme a přišla mi odpověď, že to tehdy střelil od boku a že už v tom byly pojezdy atd. A že až mi to ten druhý nacení, tak ať to dám nacenit mu - nebo ještě líp ať mu tu cenu řeknu a on spočítá, jestli se dostane níž.. A chtěl vědět, kdo je ten druhý stolař - jestli ho nezná. Jenže já mu to nechci psát - je to bývalý spolužák jeho manželky - ještě by ho ukecali, ať mi to nedělá.. Tak mu asi neodepíšu.. Nehledě na to, že když jsem tu kuchyń od něj ještě chtěla, tak mi skoro neodepisoval na maily, když jsem se na něco ptala a teď píše maily denně - asi má málo kšeftů že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru