Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
15. pro 2009

papu moc držím palce ,verím že to dopadne na 1 😵
nám pán doktor v car slúbil,že ak budem tehu tak v 13tt vybaví vyšetrenie čo je presnejšie ako krvné testy robené u nás,budeme musieť behnúť do čiech ale stojí to za to 😉
kačke dakujem a moc sa teším ked dorazia domov a popíšu 😵
papu o strachu ani nehovor chodím na wc s malilinkou dušičkou či neuvidím krv ale snažím sa veriť že to bude ok 😵

papua
15. pro 2009

mimi: tak tak, najprv strach na zaciatku a potom ci to bude ok, no proste furt nervy.....Ja najprv ten hematom a ked uz ten ma netrapi, tak zas sa bojim....no co uz....treba verit, ze to vsetko dopadne dobre...nic ine nam nezostava....
Ja sa tiez tesim na Kacku, maly je uzasny valibuk 🙂, vidno ze sa mu u maminky v brusku tak pacilo 🙂

mimina321
15. pro 2009

papu musíme veriť 😵
idem niečo hodiť do hrncov,som hladná ako vlk 🙂 a teda začínam mať poblém s nevolnosťami čo z predch.tehu teda nepoznám

papua
15. pro 2009

ok, aj ja uz idem z prace, pa

sarlotta
15. pro 2009

ahojík holčinky, tak jsem zpět z kontroly. Máme 0,5cm a srdíčko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prcek velikostně odpovídá jak má🙂
Na další KO jdu 22.12. a příště bude i fotečka ... jdu do druhé ordinace, kde má doc. lepší utz. 😎

mimina321
15. pro 2009

sarlott supér gratulujem k srdiečku 😵 😀

farmarska
15. pro 2009

ahoj holky 🙂
sarlotko, tobě ještě jednou moc moc velká gratulace k srdíčku! i k tomu půlcentimetrovému chlapákoj 😉 😵 😵

tak a já vás jdu dočíst, jsem zvědavá jak je na tom kačenka, jestli už z ní Tomík vypadl 😀 😀 😀 😀

farmarska
15. pro 2009

jééé to jsem to nakonec zaspala!!! 😨 😨 už to vídím! kačka nám už porodila! 😀 😀 😀 12.12 😵 😵 😵hezký datum 😵

Dodatečně jí i Tádíkoj moc moc gratuluju 😵 😵 😵 😵

a ted si to jdu pěkně všechno najít a dočíst 😵 😵

mar26
15. pro 2009

šarlotko gratuluju moc k srdíčku,bobíšek malinkej

farmi z Kačenky Tomík? 😅 😕

farmarska
15. pro 2009

mar nevšímej si mě, to je ta těhudemence 😀 samozřejmě že Tádeášek 😵 pár dní je na světě a já už ho chudáka překřtila 😀 😀 😀

mar26
15. pro 2009

farmi to samozřejmě musíme omluvit 😀

sarlotta
15. pro 2009

Holky děkujíííííí🙂

A mimi, kdy si dáš týdny ? 🙂 těhulinko ?🙂))

farmarska
15. pro 2009

mar 😀

tak jsem si početla 🙂 dočetla jsem o kačence 😵 ale i o mimi ! 😀

mimi moc moc moc ti gratulujuuuuu!!!! 😵 😵 😵 😵 určitě jsi těhulinka!!! 😵 testíček je krááásnej 🙂 🙂
mám velikou radost! 😵 ted už nás jen rychle dožene jaspi a jsme kompletní maminy a těhulindy 😵 😵 😵 😵

evanek77
autor
15. pro 2009

šarlotko,
ty jsi těhulinka? No nádhera, moc gratuluji k srdíčku. Já jak jen občas nakouknu, tak mi to úplně ušlo. Jejda, to je fakt krásný, mám velkou radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no a že mimině čárečka pěkně sílí... 😉 😉 😉 😉 😉
holky moje, jen tak dál, těším se na další vlaštovčí miminka 🙂 🙂
a kačka s tádíkem půjdou zítra domů? Jůůů, ten čas fakt letí 😀

evanek77
autor
15. pro 2009

tak jsem dočetla, že kačka musela zase na sál, snad už teď bude všechno jej a jen v pořádku 😉 😉 😉 malej je nádhernej, manžel je zlatíčko, že doplnil fotky a popsal porod 🙂

jinak holky, já pořád myslela, že mi malej plače hlady a od pátku kapu sab simplex na prdíky a kojím už jen 10x za den a tomík je mnohem klidnější a tolik mi neplače. Takže sláva paní doktorce, že mi poradila, mě kolika vůbec nenapadla, pořád jsem řešila, že mám málo mlíka 😀 😀 😀

sarlotta
15. pro 2009

Evičko🙂 v poho... máš svých starostí dost🙂 jsem ráda, že pěkně kojíte...kolika brzo přejde.
A Tomík už má měsíc, to není možné🙂))) 😎 Je moc krásný 😉

mimina321
15. pro 2009

sarlott tt dám až ked to bude oficiálne 😵 od lekára 😵
evinka vidíš boli to zastavené prdíky 😉
farmi dakujem 😵

jana.jaro
15. pro 2009

Ahoj holky 😀 😀 😀 😀 😀

jéééé tady je veselo!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

Kačenko v 🙂 š 🙂 e 🙂 ch 🙂 no 🙂 nejlepší k narození krásnýho chlapečka Tadeáška 😵 😵 😵 😵

mimi 🙂 🙂 🙂 já mám takovou radost 😀 našla jsi // jsou už krásný !!!!

a Šarlotce taky gratuluju k srdíííííííííííííčku 🙂 😵 🙂 😵 🙂

jaspina
16. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina.........našla // moc gratulujeme
Jaspina.......................10DC

jaspina
16. pro 2009

Dobré ráno všem maminkám i těhulkám 😉 Ta tabulka je na jednu stranu teď pro mě smutná - že jsem tam dole na konci zůstala.. ale na druhou stranu je to krásné, když vidím, že se na vás na všechny dostalo, tak doufám, že prostě jednou se dostane i na mě a žádné DC už nebudou.. Teda možná jo -těch maminek, co už budou chtít druhé.. 😵

papua
16. pro 2009

Dobre ranko zlaticka!
Tak som naspat od dr., prcek je stale o 5 dni mensi, tak mi afp este moc robit nechceli, ale nakoniec urobili, podla utz len vcera som zacala 16.tyzden...a nie 17 ako podla ms...Hm nevadi....O tyzden by som mala mat vysledky, tak snad to bude lepsie...nech mam pekne vianoce 🙂
Mimi: ty tehulka ans!!!!! ciarka krasne sili, je to jasneeeeeeeeee!!!!!!
Sarlott: gratulacia k srdiecku 🙂))))))!!!!
Jaspi: moja neboj sa, teraz je rad na tebe, takze podme podme do snazenia pomalicky 😉

jaspina
16. pro 2009

Papua - no snad když už jsem na řadě, tak to klapne 😉
To apf je amnio? Už to máš teda za sebou? Držím moc palce, ať je vše jak má - ale fakt věřím, že to tak bude! 😵

papua
16. pro 2009

Jaspi: nee afp su jako triple testy, to iste co sa robi v 11-13 tt sa robi aj v 16 tt....Amnio mi este robit nemozu, kedze som pozadu :-/, takze bud cez sviatky,alebo po...Ja verim tomu, ze uz dlho cakat nebudes, som o tom presvedcena!!!!

jaspina
16. pro 2009

Papua a já zas věřím, že u tebe to bude o.k 😉 Třeba mohla být ovulka pozděj než mysleli, nebo dýl trvalo než tam prcek doputoval.. 😉

papua
16. pro 2009

Jaspi: no ovu bola asi 19 DC az a mozno az 20....Tak si aj myslim ze to vhladom k tym dnom aj sedi...Ja som baral clostil ten mesiac a ovu sa posunula prave o tych cca 5 dni....

jaspina
16. pro 2009

Papua i já mám po clostilu delší cykly a ovulku až tak 17-18DC. To bude dobrý! 😉

sarlotta
16. pro 2009

ahojík holky🙂
Jaspinko strašně moc Ti držím palečky, aby to vyšlo...všechny posíláme těhubacílky a ony ty // na sebe nenechají dlouho čekat 😉

jaspina
16. pro 2009

šarlot dík moc, snad se infikuju 😉

evanek77
autor
16. pro 2009

jaspi,
jak píše šarlotka 😉 😉 🙂 🙂 🙂

jaspina
16. pro 2009

Holky kéž by jste měly pravdu a já se té laparce vyhla.. Ale to, že už je to prostě poslední pokus je takové svazující - radši bych to nevěděla.. Ale když to neklapne, tak prostě udělám všecko pro to, aby to vyšlo jindy. Ale bylo by to hezké - vánoční miminko (teda jakože udělané na vánoce) 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru