Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
4. led 2010

Ahojík holčinky🙂
Hládím, že máme 2,35cm, srdíčko ok, ručky, nožky🙂 Mimi si krásně plavalo 😎 Další KO mám 1.2. a 25.1. jsem objednaná na NT. 😎
půjdu dočíst co nového.

strouzek
4. led 2010

ahoj šarlotko, gratulujuuuuu to je krása ještě vydržet 2 týdny a máte nejhorší za sebou 😵

sarlotta
4. led 2010

děkujíí🙂

papu držím palečky moc.

Farmísku chlapeček jéééé🙂 aspoň budeš vědět co s ním🙂))) Já bych si taky přála holku, že ... i když malý se už teď vyjadřuje, že holku nepotřebujem🙂))) Vím, že až se narodí, tak to bude můj miláček ať je to co chce. 😉

strouzek
4. led 2010

šarlot no to víš kluci chtějí vždycky kluky protože si myslí že se narodí a budou si s něma hrát 😀 mě teď spíš rozčiluje že máme první a že je to fuk co čekáme ale když někomu řeknu že holku tak nahodí každej druhej obličej jakože hm holka škoda 😠 nejvíc naše rodina, hlavně teta ta mi volala a pomalu mě litovala že máme holku když i moji bráchové mají holky. a co jako? i kdyby v rodině bylo 60 holek tak co je mi po tom,mimčo není stav zásob abych ho musela doplňovat podle toho co chybí obzvlášť po tom všem a když je to naše první. já jsem za holku ráda 😎

sarlotta
4. led 2010

Fakt strouži ... to jsou teda vadní, sorry 😒 máš jim říct ať nezávidí 🙂)) že jste si udělali co jste chtěli🙂))

kackark
4. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................29DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

kackark
4. led 2010

Šarlotko, moc a moc gratuluji, mám z tebe velikánskou radost 😵 A NT je nádherný zážitek, máte se na co těšit 😉

Papu, jsi moc statečná a je fajn, že se takhel výborně držíš 😵 Jako sladká odměna budou určitě skvělé výsledky 🙂

sarlotta
4. led 2010

ahoj kači🙂

kackark
4. led 2010

Ahojky těhulko a maminko 😵

strouzek
4. led 2010

šarlot no fakt, nevím já myslela že v dnešní době se už neprosazuje jedno pohlaví ale asi se to děje furt. i v práci mi plno lidí řeklo, hm škoda že je to holka a ne kluk, tak jako mě to dožralo bo naše neluš není méněcenná, manža chtěl holku od začátku, já sice kluka ale teď jsem za holku radši. dokonce mi známá zubařka řekla "no co už naděláte že to bude holka, tak snad příště" 😕 😠 myslela jsem že jí uškrtím 😠

sarlotta
4. led 2010

😀 😀 strouži tak se na to vykašli a neříkej jim co to bude ... nikomu po tom nic není a ještě aby to soudili... tupci.

papua
4. led 2010

ach holky verte mi, ze niekedy uz by som nechcela byt taka statocna a ze tentokrat som tak neuveritelne na nervy, ze uz si dovolim tvrdit, ze uz nevladzem.....Stale od zaciatku s niecim bojujem, co by mi ani tak nevadilo, pokial bude vsetko v poriadku, stalo mi to za to a znesiem cokolvek....Len nech je preboha vsetko ok, to jedine si zelam.... 😔

sarlotta
4. led 2010

papua je to vpořádku, neboj. kdy budou výsledky sluníčko ?

strouzek
4. led 2010

papu věřím ti to, a není to rozhodně známka slabosti, já se hroutím z blbé těhucukrovky a co teprve ty, moc tě obdivuju že to i přes to že si myslíš že to nezvládáš, zvládáš 😉 uvidíš že za pár dnů budeš slavit a pak snad už bude až do porodu vše v pořádku. drž se kočko

kackark
4. led 2010

Papu, já měla v těhu taky pocit, že se pořád něco děje a neustále mě něčím strašili atd. (samozřejmě, že to nemělo takové rozměry jako u tebe) a za to všechno jsem měla nádherný porod, protože jsem se na Tadeáška moc a moc těšila, to potom bylo horší, ale taky jsem to přežila. Smůly jsi už měl dost a dost, teď na tebe musí čekat štěstíčko 😉

Střouži, a jak tu těhu cukrovku zvládáš, je to hodně přísné dodržování toho jídelního režimu?

Jinak jsem se bála, jak to dneska bez manži zvládneme a musím to zaťukat, zatím to je lepší, než když byl s námi doma 🤐 Dokonce mám po chvilkách čas na vás, mám vyčištěné zuby a vyžehlené dvě pračky prádla a ani netrpím hladem a žízní. Což se občas o minulých dnech říct moct nedá 😀

mimina321
4. led 2010

ahoj 😵
papu zlatíčko je to ozaj na nervy ked ťa takto držia v napätí,ja ale verím,že to bude ok
sarlott to sú krásne správy 😵
ja už mám štichy vonku,bála som sa,že to bolí a nebolelo......som rada,že je to za mnou,dr.povedala že pol roka je málo ale viac nečakám a hotovo 😅

sarlotta
4. led 2010

mimi, to je dobře, jak jsi to zvládla, ty stehy🙂 taky bych déle nečekala a nakonec budeš chodit na kontroly a uvidíš, jak se to bude hojit. Co koupit nějaký vobenzym nebo něco po operaci ?

kackark
4. led 2010

Mimi, ono ti tělíčko a mysl určitě lépe poradí než nějaký doktor 😉 S tím wobenzymem, to není špatný nápad, je to drahý, ale myslím si, že by ti to mohlo pomoc.

Holky, já bych taky potřebovala radu. Tadeáška pořád trápí prdíky a má taky nějaký ekzémek na obličeji, je to už přes týden. Asi to jsou potničky, ale nechce mu to vůbec zmizet. Nevím čím to mazat. K dr. jdeme až v pátek a dřív se mi tam otravovat nechce.

vlastovka385
4. led 2010

Šarlot, velká gratulace 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Kači, mně doktorka na potníčky předepsala glycerinový krém, fakt to zabíralo, myslím, že se dá nechat namíchat i bez receptu.
Jinak o prdíkách mi nemluv, my nebojujeme s prdíky ale s prdy z příkrmů 😠 😠 😠 😠 😠 .

mimina321
4. led 2010

už som nad niečim roznýšlala,teraz beriem lieky na úpravu krvného obrazu-predsa len som prišla o dosť krvi
beriem aj bežný multivit.prípravok ale niečo ešte dokúpim
a čo čajík na prdíky

kackark
4. led 2010

Mimi, já ty kojenecké čaje piju a malému dávám kapičky, ale asi moc nezabírají, přijde mi jen, že má po nich tu stoličku takovou dost tekutou 😖 A co bereš na úpravu toho krevního obrazu? Já stále cítím jak mi pořád něco chybí a od porodnice mi ho nikdo nekontroloval, ale občas mám pocit, že brzy sebou seknu a to mám strach, aby se to nestalo, když třeba ponesu malého někam.

Vlaštovko, a může se mazat i na obličej?

papua
4. led 2010

Vy ste moje zlaticka lastovicky 🙂!
Sarlott: krasne spravy, gratulujem! Vysledky z amnia by som mala mat az koncom januara, ale mozno to bude aj skor...
Mimi: je dobre, ze su stehy uz vonku, presne ako hovori Kaci, telo si samo povie ked bude pripravene, ja som to tak tiez brala, doktori vzdy hovoria kazdy inac....
Strouzi: a co tvoja cukrovka? zvladas tu dietu, je to hrozne moc?

sarlotta
4. led 2010

kači malý měl dost potniček na hlavě.. tak jsem ani nedávala čepičku létě. a doc doporučil spíš vysušovat-koupele v dubové kůře.

ten ekzémek promazávat určitě - bepanthenem třeba.

kackark
4. led 2010

šarlotko, mě právě připadá, že se to potom bepanthenu zhoršilo, uvidíme, co nám řekne v pátek dr.

sarlotta
4. led 2010

aha ... tak potom radši rovnou na kožní.

andara
4. led 2010

Ahojky,jen letmo jsem precetla a reaguju na Kacku:
Potnicky jsem mazala Sudocremem, je super,vysusi to-jinak doktor na to nic zvlastniho nerekl.
A s tou krevni ztratou,ja brala po porodu jeste silnejsi tablety zeleza, bylo to Ok ale zacly mi desne padat vlasy,uz je to o neco lepsi,dokonce mi rostou novy 😉 Takze si zkus koupit do rozpustny zelezo treba a pij ho,nebo normal prasky.Gyndarka mi rekla at jim hl.cervene maso,zeleninu atd.,kde proste to zelezo je.Jeste vim, ze listovka (acidum folicum) je na krev dobra a taky cerveny vinko - coz decku muzes ikdyz kojis 😉

andara
4. led 2010

Bepanthen prave ne, je mastnej a to je horsi,protoze to ucpe 😉

sarlotta
4. led 2010

na potničky určo mastné ne... na ten ekzém si nech napsat od doc.

andara
4. led 2010

Mimi bbudes brzo fit,nebooj 😉 a wobenzym je dobrej 🙂

murynka
4. led 2010

kačko je dobrý i černý čaj 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru