Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
12. led 2010

Mar ahoooj moja!!!!!! Dakujem moooooc!!!!! No snad bude 😔

papua
12. led 2010

Jaspi ahooo a ahoj vsetky co pridete 🙂))), drzim palce na laparku velmi, u nas je to tiez tak, ze nadstandart neni nikdy isty na 100%, proste iba ak je volny....

strouzek
12. led 2010

brý ránko 😵

mimi no teda tak si bundu pěkně ještě užij protože za pár měsíců už budeš určitě povolovat knoflíčky na těhubříško 😉

jaspi budu ti držet palečky určitě to zvládneš si holka šikovná, pěkně tě zkouknou a určitě jak budeš profouklá budou brzo i čárečky 😵

strouzek
12. led 2010

holky včera jsem konečně sedla k netu, objednala tu komodu a věci do porodky pro mě jako podprdy, vložky do podprdy, jednoraz. kalhotky atd. dneska jdu do města koupit ještě noční košile k vietnamcům, když se zničí tak je vyhodím takže kromě plínek pro malou které koupím po malování jsme fertig. akorát ty okna a malování už mám z toho děsy, na můj hnízdíci instinkt taková kalamita prachu 😖 😀

jaspina
12. led 2010

Taky doufám, že se to tím někam pohne.. A aspoň se mi do léta trošku zatáhnou jizvy.

dracekmracek
12. led 2010

Dobré ráno 🙂

papu moc gratuluju to je nádherný 😵 a holčička 😵 tak bude mít Lukášek nevěstu 😵 ničeho se neboj budete zdravé 😉
koník zlobil,i o půlnoci 😅

u nás nevyhrabali chodníky,včera jsem měla jít na kontrolu na gyndu,tak jsme jeli s Jirkou nahoru do nemocnice a nazpátek šli pěšky...co vám budu povídat určitě je to tak i u vás,cestičky úzké vyšlapané,tak jsme neprojeli s kočárek a polovinu cesty ho nesli...nemůžeme na záda ani jeden 🙄 tak jsem se u našich do sedmi dávala dohromady a tatka mi malého nesl domů pod bundou 😅 na kyčle jsem se už ani nepokoušela jet 🙄

u Lukáška se krmení srovnalo,už blinká míň tak paráda 😵

Kačenko já jsem od porodu přibrala jak jsem nejedla 9 měsíců sladké tak jím,a hlavně večer když Lukášek spí,tak kafíčko a včera jsem snědla celou bonbonieru 😝

jaspi věřím že ti laparka pomůže 😉

sarlotta
12. led 2010

Hezké ránko🙂
😎

papua
12. led 2010

dracku, zlaticko ahoooj!!! dakujem 😉! No tu je tolko fesakov u nas medzi lastovickami uz, ze nam musia pribudnut nejake holky na vydaj 😉)))))

mimina321
12. led 2010

ahoj 🙂
jaspi po laparke sú ranky fakt maličké,mám aj také 😅 najskôr mi urobili laparku až potom rezali-tak tie po laparke sa mi zdajú zanedbatelné oproti tej pod bruchom 😝
budem to mooc držať palce aby sa hned po laparke zadarilo 😵
no koník blbne aj mne už 2dni 😖

papua
12. led 2010

Jaspi: ja som tiez po laparke a naozaj tie ranky su nic, len ja mam smolu trosku, ze tu dieru co ide cez pupok mi nejako zle zasili a mam tam pomerne velku jazvu, ktora mi je vidiet, ale neni to nic hrozne, len ked som videla ine, tak im to nebolo skoro vobec vidiet.

kackark
12. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, první část amnina je v pořádku, hurá 😵
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................7DC, 15.2. laparka
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

mimina321
12. led 2010

idem žehliť nazbierala sa mi teda poriadna kopa 😝 už to dlhšie odkladám,tak nech to mám z krku

kackark
12. led 2010

Ahojky kočky moje, jen tak narychlo vás zdravím, malý po hodině a půl uspávání konečně zabral a já musím jít něco dělat, práce mi tu šíleně stojí. Máme nespavce.

Jaspi, gratuluji k termínu laparky a věřím, že to všechno povede k zdárnému konci.

Dneska nám je přesně měsíc a včera jsem přidala do alba pár foteček, tak se můžete mrknout 😉

Já frčííííím makat.

kackark
12. led 2010

Jé holky,

já mám vytřeno, vyluxováno, pěvěšené prádlo, malý ještě spinká a tady nikde nikdo ☹

sarlotta
12. led 2010

krásné fotečky Kači🙂 Já jsem se chvilku po obědě natáhla a už půjdu pro malého do školky a se psem ven🙂

Ty jsi ale akční🙂))

kackark
12. led 2010

Nejsem akční, ale malý je nespavec, tak jsem toho jeho dlouhého spinkání musela využít. Teď už se kojíme 😀
A ty máš na odpočinek víc než nárok 😉

jaspina
12. led 2010

Kači na té poslední fotce je malý fakt andílek 😵

papua
12. led 2010

Kacenka, maly je strasne zlaty 🙂...ty si jaka sikovna, ze si vsetko stihla.....🙂

mimina321
12. led 2010

konečne dožehlené,teraz robím žemlovku 😵 pozerám že aj kačka mala pracovný záchvat,kačka si šikulka,maličký je zlatučký 🤐

mar26
12. led 2010

Kačko moc hezké fotečky,tobě to sluší se spícím Tádíkem...jsi jako proutek 😵 a spící Tadeášek v kočárku je k sežrání 😵
taky nespavec..jak jen v tom vidím mojí Natálku 😅 ,pevně věřím,že se to ještě vše srovná a gratuluju k měsíci a Naty posílá Tádíkovi pusinku 🙂
krásně si to vše zvládla..u mě dneska vládne lenost 😀 😝

tercie
12. led 2010

Ahoj holky tak jsem se sem konečně sostala a dočetla jsem 🙂

Papu moc gratuluju ke zdravý holčičce, a neboj, teď už bude jenom dobře, další testy budou taky OK a můžeš se těšit na princeznu 🙂

Jaspi tak už máš termín, to je super, pak to půjde jako po másle 😉

Kači krásný fotky 😵

DráčkuLukášek zdraví Lukáška 😀 To je dobře, že se blinkání upravilo!!

U nás to se sněhem tak hrozný není, je tu sotva 25cm, tak se to dá...

Mimi teď jsem dostala chuť na žemlovku 😀 A doma ani kus rohlíku ani tvaroh 😅

mimina321
12. led 2010

terci tak dobehni 😀 😵 pomaškrtíme spolu 😵

tercie
12. led 2010

Jéje Mimi, než bych tam doběhla tak jí budu mít dřív udělanou doma 😀 Ale jsi zlatá, děkuju za nabídku 🙂
Holky dneska ponocuju, manža má noční, tak kdybyste se některá chtěla přidat 😉

tercie
13. led 2010

Kači tohle jsem našla, v tom článku se píše o tom jak jsi říkala, spojitost při otevírání čípku s ústy... asi to není stejnej článek, ale je zajímavej, tak vkládám, Strouži mrkni, to se nám hodí 😀

http://www.vedomematerstvi.cz/news/mym-dceram-s...

jaspina
13. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, první část amnina je v pořádku, hurá
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina......................8DC, 15.2. laparka
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

Bré ránko, dnes jsem jela do práce autem a všecko o.k, ale jak musím parkovat v práci, tak je to kolmo od cesty a musím zajet přímo čelně ke zdi budovy - co nejvíc k ní, protože za mnou je cesta a ten peugeot je dlouhý, tak abych nečouhala do cesty. No a jak jsem najížděla, tak jsem malinko ťukla předkem. Jako není tam nic vidět,ale stejně mi to pokazilo náladu ☹ Já nevím, jak to mám odhadnout, kolik ještě můžu popojet?

kackark
13. led 2010

Krásné dobré ráno 😵

Děkujeme moc za pochvalu Tádíka 😉 i vzpomenu

Marti, vůbec hubená nejsem a hlavně večer mám to břicho děsně vytahaný 😒 A když si vzpomenu na Tvou fotku bříška 14 dní po porodu, tak bych se měla jít někam radši zahrabat 😎 Natynce taky posíláme slaďoučkou pusinku. A až bude chvilka času, tak vám prošmejdíme album 😀

Terci, to je přesně ten článek a já tele si myslela, že to bylo na rodině 😵

Jaspi, taky odhad nemám, tak neporadím 😖

jaspina
13. led 2010

Asi si budu muset pořídit parkovací senzory dopředu a nebo nechat namontovat pneumatiku na zeď 😀 Ještě že to nebylo o metr vedle - tam už je to prosklené až po zem 😖

kackark
13. led 2010

Jaspi, hlavně, že se tobě a autu nic nestalo a zbytečně se nepřiznávej doma, známe chlapi 😉

jaspina
13. led 2010

No jediné čeho jsem si všimla je, že na jedné straně je jakoby značka na boku vyskočená z toho plast. rámečku a nejde mi tam dát zpátky - nebo jde, ale hned zas vyskočí ven. Jenže to nevím, jestli bylo nebo jsem to udělala já.. Tak se asi budu muset přiznat, aby s tím Jarek něco udělal a mi ji neztratili.. 😒

kackark
13. led 2010

Já bych asi jen řekla, že jsem si toho všimla 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru