Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jana.jaro
8. únor 2010

Ahoj holky
po dlouhé době nakukuji a tuhle!!!!!! 😔 😔 😔 😔 😔 strašný, je mi Farmi moc líto.....chudinečka ☹ ☹ ☹ ☹

dracekmracek
8. únor 2010

Farmi všechno bylo řečeno,hrozně mě to mrzí ☹ drž se 😔 souhlasím s ter 😔 žádná slova nezmenší tvojí bolest snad jen že JSME TU PRO TEBE 😔

janocka
8. únor 2010

ad murynka 5. únor 2010 ve 14:49 - clovek nemusi byt hacker na to, aby uhadol heslo, ktore je castokrat rovnake ako nick uzivatela alebo heslo pozostava z datumu narodenia dietata, mena dietat, mena uzivatelky..... je vo vlastnom zaujme kazdeho uzivatela zvolit si co najkomplikovanejsie heslo.....

admini sa k tomu teda stavali..... hned v pondelok (tiez som len clovek, preto som cez vikend oddychovala) som odpisala na vsetky Ip tykajuce sa tohto problemu, vsetkym uzivatelkam vysvetlila co a ako robit, aj do diskusie som napisala aby sa mi vsetky dotknute ozvali do Ip

a to, ze si vas nasla aj na inej stranke, tak to je kazdeho chyba, ze si nastavil sukromie tak, ze je vyhladatelny pre vsetkych, ze ho moze kazdy kontaktovat a posielat spravy....

toto som sem napisala pre objasnenie a aby sa nesirila panika, ze hacker sa nabural do databazy a zistil hesla.... takze toto je moj prvy a posledny prispevok do tejto diskusie....

jaspina
9. únor 2010

Hezké ráno,
moc dnes myslím na Farminku! A budu na ni myslet celý den, snad se nějak ta energie přepošle a ona bude cítit, že jsme s ní 😔
Já už jsem si včera říkala, že si to vůbec neumím představit - tu bolest, kterou musí cítit a prožívat..ale vždycky jsem říkala - radši ať ani neotěhotním, než zažít tohle.. ☹ Já sem asi srab, ale těžko bylo by těžké pro mě hledat sílu jít do toho znova. Je hrozné, že třeba blesk taky neuhodí do stejného místa, ale tyto věci se často dějí těm samým dokola (viz. Mao) Pak ať mi někdo cpe kecy o božích mlýnech a o spravedlnosti 😝

mimina321
9. únor 2010

jaspi je to velmi smutné....kiež by sa dalo nejako pomôcť 😔
a k téme hacker-kašlem na hackera v mojej IP nieje nič také čo by bolo pre ňu zaujímavé,do diskusií budem chodiť aj tak nenechám si niekým ,,vymedzovať,,kam môžem a kam nie-na čas nebuem vkladať osobné fotky-to je všetko...
jani s malou vám to moc sluší,v taj jahodkovej čapičke je Emička ozaj taká sladká ako jahodka,normálne som prekvapená ako vám tie detičky rastú 🤐 🤐 🤐

strouzek
9. únor 2010

ahoj holky, celou noc jsem myslela na farmi pořád jsem se převalovala a říkala si jak jí asi teď je. ☹ je to fakt hrůza neumím si to představit.
co se týče toho hackera nehackera tak na to prdím, heslo neměním, páč jsem si na tohle zvykla, moje špekaté fotky břicha ať si každej klidně okopíruje a zprávy z IP taky. starý zprávy jsou o depkách ze snažení a ty nové o těhustarostech, zrovna dneska řeším na IP s jednou kámoškou že večer chodíme jak kachny 😀

jaspina
9. únor 2010

Mě je taky nějaká trubka, co ji baví lozit lidem do IP ukradená. Já tady stejně na sebe všecko vykecám a žádného kostlivce v IP netajím, tak je mi to putna.
Momentálně spíš řeším to, že za 2 hodiny mi budou páčit zub a já jsem fakt solidně připos... Doslova 😀 Už jsem dnes byla asi 4x - nervy fungují spolehlivě 😀

strouzek
9. únor 2010

jaspi to ti věřím, já kdybych šla na zub tak jsem od rána na záchodě přišpendlená 😀 neboj jak je dopředu plno strachu tak to bude pohoda. 😉

mimina321
9. únor 2010

jaspi no tak držím palce,môžem ti povedať,že ked idem k zubárovi tak deň pred tým mám už žalúdočné problémi 😅 neznášam tam chodiť 😝

mimina321
9. únor 2010

stouži ako dlho si brala sarapis?začala som ho brať tento ciklus,mal by pomôcť lepšie sa vyrovnať s horm.nerovnováhou po mmt tehu a tiež by mohol k tehu 😵

jaspina
9. únor 2010

Já vím, že je to z toho.. A navíc mi začíná MS a u toho to mám taky.. Už se hrozně těším, až to bude za mnou!

mimina321
9. únor 2010

jaspi budem na teba mysleť nech to máš rýchlo za sebou.inak mne trhali 2 zuby ale poviem ti bola to rýchovka a vôbec to nebolelo,vrtanie sa mi zdalo ovela ovela horšie 😝 😝
na večer si kúp niečo ak by ťa to bolelo a bude to v pohode

jaspina
9. únor 2010

Mimi já vím - mě před rokem trhali taky 2 a pamatuju si, že to nebolelo, ale u toho spodního to byl hrozný tlak na čelist - myslela jsem si, že ji zlomí a pak ten zvuk, jak když zlomíš kuřecí kost 😝 A já jdu zas na spodní 😖 Vím, že to nebylo tak hrozné, ale stejně se bojííím 😖 A do toho mě bolí břicho jak prase - jsem 1DC a jak jsem bral Utroš 17 dnů v kuse, tak je to maras

mimina321
9. únor 2010

tak dnes je na teba toho až až,drž sa moja
idem teda pohladať tabuku 😕

mimina321
9. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................1dc-15.2 laparka
Mimina........................8dc

strouzek
9. únor 2010

mimi sarapis jsem brala asi 4 měsíce necelé myslím, začla jsem ho brát v době kdy mi haproval cyklus, štítka děs, psychika v háji. no a hned asi po týdnu se mi udělalo na duši o trošku lépe a vlastně skoro hned se srovnal cyklus a asi i díky sarapisu štítka protože dr. nechápal jak rychle jsem ty hodnoty srovnala říkal že jsem se musela upsat ďáblu. no a ten 4. měsíc braní jsem otěhu. mě ho radila kámoška která díky němu taky srovnala cyklus a otěhu

jaspina
9. únor 2010

Za chvíli pro mě dojede Jarek, tak kdybych už pak nenapsala, tak si na mě v půl 12 vzpomeňte. Normálně já mám úplně propocené tričko. Minule mě ten zub bolel,tak jsem ten strach ani nevnímala, ale teď nebolí, tak se bojím. Logika že? 😀

mimina321
9. únor 2010

strouži začala som ho brať aj ja.pred ms som mala hrozné nálady 😝 nevedela som už čo zo sebou,teraz som v pohode takže v tomto mi pomohol-telo bolo z toho všetkého šoknuté a ani sa nedivím 😔
vraj sa dobre po včelej kašičke zotavuje aj z operácií
no a nebolo by na zahodenie keby pomohol aj tej mojej sliznici,mohol by 😅

mimina321
9. únor 2010

jaspi vzpomenieme 😵 nech máš tu nepríjemnosť za sebou

sarlotta
9. únor 2010

dobré ránko holky, byla jsem na masáži a v knihovně a dneska už budu jen odpočívat. Venku je hnusně, zmrzlo.

tercie
9. únor 2010

Ahoj vlaštovičky, od Farmi žádný nový zprávy nemám, ale včera v noci jsme si ještě psaly, a je moc statečná. Pozdravuje vás a děkuje za podporu. Dneska se ozve, až to půjde. Držte palce ať to má brzy za sebou.

Jaspi myslím na tebe!! Já mám ze zubaře hrůzu když tam jdu, aniž bych věděla co se mnou bude dělat, a ještě kdybych věděla,že mi bude rvát zub tak tam snad ani nedorazím... mě nikdy zuby netrhali, tak si to ani představit nedovedu, a bez injekce si do huby šáhnout prostě nenechám, a ona už to ví, pamatuje si mě 🤐

Mimi sarapis určitě zkus, taky jsem na něj slyšela jen dobrý ohlasy, a když nepomůže, tak určitě neuškodí, tak proč to neprubnout 😉

Šarlot u nás poletuje sníh...

sarlotta
9. únor 2010

jaspi palečky se drží 😉 já se nebojím, nechám si to opichnout a nějak to vydržím🙂))) naštěstí nechodím moc často. Moudráky mám 3 vytrhlé a jeden ještě čeká 😠

mimina321
9. únor 2010

ahoj terci šarlot 🙂
je terci nová fotka 🙂sluší ti to 😉

tercie
9. únor 2010

Když ona někdy bolí i ta injekce 😀 Když to píchá dozadu jakoby do toho pantu, tak mě rnkla jehlou o nerv a to jsem myslela že odtamtud uteču, brněla mě celá spodní čelist,fuj,jak rána elektrikou.¨

Ahoj Mimi 🙂Děkuju za pochvalu 🙂

skritkova
9. únor 2010

Ahojky holčiny, Jaspince moc držím palec, snad to moc nebolelo... Na Farmi musím pořád myslet 😔

skritkova
9. únor 2010

Mně teda se zubama nikdy nic strašnýho nedělali, ale už jen ta představa... Manža byl 2x na odsekávání moudráků a když si vzpomenu, jak vypadal, brr 😒

papua
9. únor 2010

Ahoj babulky...nakukujem co nasa farminka, ach jooo., drz sa zlaticko 😔

Mimi: sarapis je fajn, ale musis ho brat dlhsie...podla mna vysledky az tak naozaj po 3 mesiacoch uzivania uvidis...Mne nepomohol moc, ale ja som ho brala malo asi, asi dva mesiace..., dve balenia tusim len, uz si ani nepamatam....Ale poznam dievcata co im to naozaj pomohlo, ale chce to cas tak ako so vsetkymi prirodnymi preparatmi.

papua
9. únor 2010

Jaspi: snad ta velmi nevytrapili u zubara, ja sa tiez bojim ako cert kriza, bola sokm v tehu len raz na zaciatku 😝 a viem ze musim ist teraz zase, ale bojim sa ....

evanek77
autor
9. únor 2010

Ahoj vlaštovičky moje,
jdu vás zas po hrozitánsky dlouhé době pozdravit, pořád si dávám závazek, že budu víc pouštět pc a pořád nějak není čas 🙂 😉 tomášek roste jako z vody, dělá jen a jen radost, i když stále nespinká víc jak 2h, takže je to trošku náročnější.
Papua,
24tt, to je nádherný, to to letí... pohlaď za mě holčičku přes bříško 🙂 🙂 🙂
terci, šarlotko,
vám to také nádherně naskakuje, brzy budete mít svoje miminka v náručí 😉
strouži,
35tt, tý jo, to už je skoro tady 🙂 🙂 🙂 moc se těším 🙂
jaspi, mimina,
moc si přeju, aby vám to už letos dopadlo, dočkáte se holky, věřím tomu 😉
nemám sílu vás dočítat, tak ještě zdravím kačku, doufám, že se tu brzy potkáme 😉
všechny ostatní také moc zdravím 🙂 🙂 🙂

maova
9. únor 2010

Ahoj holky, nakouknu hodně vyjímečně, ale dneska tady čtu tak smutnou zprávu, že musím reagovat. Na Farmi myslím strašně moc, pokud jste s ní někdo v kontaktu, tak posílám obejmutí, i když je mi jasné, že to nepomůže. Nechápu, proč se tohle musí dít 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru