Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
16. čer 2009

mimi no popravdě tomu aloe moc nevěřím, v tom čem mi slibovali že pomůže tak nepomohlo. jak k otěhu, tak ke zlepšení pleti atd. vyvalila jsem několik tisíc a ani já ani manža jsme se tak zázračně jak slibovali teda necítili. popravdě bych řekla že mi pomohl sarapis, ten beru měsíc a je mi rozhodně lépe,hezčí pleť, cyklus jak hodinky, i hlen mi přijde že mám lepší.
ale tobě třeba pomůže, za zkoušku nic nedáš 😉

kackark
16. čer 2009

papu IP 😵

mimina321
16. čer 2009

kači aj ja som rada za všetky dobré dušičky tu na koníku 😵

evanek77
autor
16. čer 2009

kači,
já stejně pořád nechápu, když už dnes umí zachraňovat miminka u žen, co třeba měly autonehodu, mozek odumřel a oni na přístrojích mámu udrželi, než se narodí zdravé dítě... tak proč, když martinka leží, proč to miminko neumí nějak udžet dýl... a také pořád myslím na to, že sestra mojí kamarádky na slovensku nedostala steh, ale silikonový kroužek na čípek a krásně to fungovalo... vím, že doktoři dělají maximum, jen si tu laicky přemýšlím...

mimina321
16. čer 2009

hej evi u nás sa to ,,zaštuplováva,,aj kamoška mala ten štuplík.....povedané slovami laika

kackark
16. čer 2009

Evi, taky si občas takhle přemýšlím a nechápu. Ale jedno jsem pochopila, že takové těžké a bolavé věci se většinou stávají hodným a citlivým lidem (nevím proč, zřejmě je to má posunout někam dál???), ale padouchům se nic podobného nestane, protože si z toho nic nevezmou. Alespoň mě to tak přijde.

Podívej se jaké samé dobré dušičky se sešly ve Vlaštovkách. Už jsme měly tolik diskuzí a zatím nedošlo k žádným hádkám. Musím to zaklepat. Ťuk, ťuk, ťuk.

luciiaa23
16. čer 2009

Tehulky,prepáčte,že vám sem leziem,ale mám pre vás novú správu od Martinky...chodila k nám do diskuzie a moc sme im držali palčeky,teraz vás bude určite potrebovať...je to tak nespravodlivé,že tak milujúci ľudia musia trpieť....

Ahoj holky, po 12ti a půl dnech Matyášek svůj statečný boj prohrál a dnes v 8:37 nás opustil.
Stihli jsme se s ním rozloučit, mohli jsme si ho pochovat a bylo to neskutečně krásný. Všem Vám děkujeme za podporu, víme, že už to pro Matýska bylo vysvobození.

evanek77
autor
16. čer 2009

nééééééééééééééééééééééééééé

kackark
16. čer 2009

Ach jo. Svět je nespravedlivej 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Jsem ráda za Martinku, že si malého pochovala a mohla se rozloučit 😔

Matyášku, broučku, přeji Ti šťastnou cestu do nebíčka 😔

strouzek
16. čer 2009

panebože co to čtu 😢 to snad není možné 😢 😢 martinko drž se bobku ty i manžel, život je tak nespravedlivý 😔

dracekmracek
16. čer 2009

Ježiš neeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 nevím co říct,Martinko buďte silní jako doteď,je mi to strašně líto 😔

mimina321
16. čer 2009

to mi je tak velmi lúto 😢 😢 😢 mao posielam velké objatie tebe aj manželovi 😔 😔 😔

evanek77
autor
16. čer 2009

já tu sedím a nevím, co napsat, je mi to strašně moc líto...
tady asi slova útěchy nemůžou fungovat, protože nic nemůže vyjádřit to, co teď martinka s přítelem prožívají...

inneska
16. čer 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

neviem čo napísať, lebo tu sú všetky slová zbytočné....zažila som si to a viem, že momentálne žiadne slová nezmiernia tú obrovskú bolesť v srdiečku...

Martinka...môžem ti len napísať, aby si bola statočná a šla dalej...život ešte nekončí, aj ked v tejto chvíli to tak vyzerá..posielam veliké objatie, je mi to moc moc ľúto 😢 😢 😢

kackark
16. čer 2009

Evi, já se musela jít z toho osprchnout a s vodou mi tekly slzičky za Martinku a její rodinu. "Vůbec jí neznám" a tak moc to bolí, co asi chuděra prožívá ona 😔

Lucia, měla pravda, že nás Martinka bude potřebovat a my tu pro ní určitě budeme, až za námi bude chtít přijít.

evanek77
autor
16. čer 2009

innesko,
tobě ty týdny krásně utekly 😉

papua
16. čer 2009

precooooooooooooooooooooooooooooooooooooo????????????????????????????????????????? prave som docitala co napisala Mao vcera 😔 , je to strasne nespravodlive 😢 , boze neviem, co mam napisat...., je mi to naozaj velmi, ale velmi luto Martinka, drzte sa a budte silni, tak ako napisla Evicka, neda sa vyjadrit slovami ako velmi s vami sucitime a vieme ze slova utechy nepomozu. Nechapem, preco sa toto deje takym skvelym ludom, co si zasluzia babatko ?!?! Pokoj s tebou drobcek malinky 😔 😔 😔

evanek77
autor
16. čer 2009

kači,
až se to stalo, tak mi došlo, jak moc jsem věřila, že to matýsek dokáže.... proti ztrátě miminka je celej svět neskutečně maličkej ☹ ☹ ☹ ☹

inneska
16. čer 2009

evi...ušlo to rýchlo, len sa ešte dočkať toho finále 🙂 aj ked potom budem trpnuť, aby boli všetky vyšetrenia v poriadku...a vlastne, aby bolo stále všetko v poriadku...aj tebe a ostaným krásne pribúdajú týždniky...sledujem vás 😉

kackark
16. čer 2009

Evi, přesně tak. Já taky tak moc věřila, myslela na ně a hlavně jim všem přála konečně štěstí. Je to přesně jak píšeš, není nic horšího, než ztráta vlastního dítěte, ale proč to Martinka musela zažít už potolikáte? 😢 😢 😢 😢 😢

evanek77
autor
16. čer 2009

kači,
já fakt nemám slova....
innesko,
všechno se podaří, uvidíš 😉

mar26
16. čer 2009

Marti neee ☹ 😢 😢 😢 je mi to tak moc líto....Matyášek byl moc statečný a má úžasné rodiče.
Držte se ty i přítel.

noangel
16. čer 2009

sssssssešššššššš

noangel
16. čer 2009

omlouvam se za prispevek syn se dostal k pc

evanek77
autor
16. čer 2009

to jsme pochopily 😀

noangel
16. čer 2009

je me to jasny. jen je slusnost se omluvit 🙂

ba111
16. čer 2009

Martinko, ještě jednou upřímnou sousstrast...

Dneska je mi z té špatné zprávy tak strašně smutno, že tady ani raději nebudu.

diddi
16. čer 2009

Matysek,ochranuj svojich rodicov,zmierni ich zial a posli im svojho braceka,alebo sestricku....velmi si to zasluzia!!!

jaspina
16. čer 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 Já si to přečetla až teď.. Taky jsem o nich vyprávěla doma a musím se přiznat, že jsem se každé ráno připojovala na koníka se strachem, že tady ta zpráva bude.. Podřád jsem věřila, že to dopadne dobře, ale poslední dobou psala Martinka jak se to horší a horší.. Byl to asi moc těžký boj na tak malé miminko. Já sice chápu, že na jednu stranu i kdyby žil, tak by to mohlo být hrozně těžké pro všechny, kdyby byly ty následky těžké, ale proč sakra jestli je nějaká spravedlnost, nebo tam nahoře někdo..tak proč dopustil, aby si po všem co vytrpěla na miminko zvykla v bříšku, pak i pár dnů na světě a pak jí ho zas vezme?
Martinko, posílám sílu a pofoukání na dušičku..

jaspina
16. čer 2009

Strouži, zapomněla jsem ti odpovědět - ano, mě dělají ten HP. 2 a 3DC mi vyšel na víkend, takže jsem měla stříkačku a zkumavku doma, vzala mi to kámoška a já jim to jen v pondělí zanesla. Taky čekám na výsledky štítky a za týden jdu na folikulometrii. Pak mi snad řekne, co dál. Spermiogram a výsledky z hematologie už tam má. Teď ještě budou za měsíc nějaké výsledky hematlogie - genetika.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru