Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
21. kvě 2009

dobré ráno kačko 🙂

kackark
21. kvě 2009

Jejku, píšu jako tatar. To proto, že jednou rukou hladím Bessu a píšu jedním prstem a to neumím. Mělo tam být jak je venku hezky.

kackark
21. kvě 2009

Ahojky mury 😉

murynka
21. kvě 2009

kači já to pochopila 😀 😀

murynka
21. kvě 2009

jak se dnes cítíš???

kackark
21. kvě 2009

Dneska jsem totálně vytočená, protože jsem se vůbec kvůli dědovi nevyspala a mám všeho plné zuby. Beru Bessinku a pojedeme k našim. Já tohle už trpět nechci. Nemám vůbec svůj klid a soukromí ☹

A v kolik ty jdeš na NT? Budu moc držet pěstičky 😵

murynka
21. kvě 2009

ajaj copak děda vyváděl?to je tvůj nebo manži?on bydlí s vámi ju?

já jdu v ve 12,30h,

kackark
21. kvě 2009

Je manži, a to je to horší, mému bych dávno něco řekla. Celou noc svítil jak na zámku a máme prosklené dveře, tak to dojde až k nám a já s umělým světlem spát neumím. A když přišlo ráno, tak jsem se těšila, že to doženu. A on od šesti hodin mi začal vozit pod oknama dřevo - házel ho z výšky na kárku. To je ta poslední kapka. Takže jsem tomu spánku vůbec nic nedala. A teď mi tu chodí pod oknama a když byla Bessa venku, tak na ní sprostě řval. Zbláznila bych se tu.

Budu moc a moc držet pěstičky.

Dneska jde i Katuška, že ano?

Mě dvakrát ráno volalo neznáme číslo (přišla mi sms) doufám, že to nebyla dr. že mám nějaké špatné výsledky. Nemám ve zvyku volat zpátky, ale jestli to výjmečně neudělám.

murynka
21. kvě 2009

kači tak to je tedy blbé s tím dědou ☹ jenže straý lidi si to prostě neuvědomují že můžou obtěžovat lidi kteří chtějí spát ach joo to mě mrzí že máš takové trápení a to že řve na bessinku to bych už asi vylítla to by mi vadilo také....

katuska myslím jde až za týden po mě 😅 protože psala at jí věe pak popíšu 😉

kači já myslím že špatné výsledky z krve nevolají ne jako na NT??to se musí zhodnotit s UZ..nebo jde o jinou krev??

kackark
21. kvě 2009

Já mu neříkám nikdy nic a pak se tady takhle trápím ☹

Aha, tak s tou Katuškou jsem to špatně pochopila, já vážně myslela, že jde už dnes.

No a přeci Kačce taky volali, že má špatnou krev z NT. Nevím, asi až seberu odvahu, tak tam zkusím zavolat zpátky.

jaspina
21. kvě 2009

Dobré ránko holky! Kači to soužití s kýmkoli jiným je vždycky těžké... My bydlíme s mamkou - má svoji půlku domu, ale stejně mě kolikrát něčím vytočí. Třeba mi chce v dobrém něco radit, jenže kolikrát to jsou naprosto stupidní věci, které vím a nechci aby mi do toho někdo kecal, tak pak zuřím. Vím, že to nemyslí zle, ale prostě si to chci dělat po svém. Nejvíc nesnáším, když se mi kecá do vaření. 😠

murynka
21. kvě 2009

kači já si ale myslím že prostě ty výsledky nevolají 😉
na to sestra nemá právo oznamovat lidem po tel.výsledky krve dělám ve zdravotnictví takže o tom fakt něco vím 🙂

kackark
21. kvě 2009

Jaspi, to se nedivím. Ale vím, že kdyby se jednalo o někoho, kdo by byl můj příbuzný, tak bych si to s ním sama dokázala vyřídit. Ale takhle držím odstup a pusu 😒 No on až manža uvidí, že mu nelogicky zavezl celou pilu a štípačku, tak bude asi pěkně vyvádět. Ale někdo by řekl, jak jsme nevděční parchanti, a že nám pomáhá, ale my bychom si to radši udělali sami po svém.

kackark
21. kvě 2009

Mury, to já vím taky. Mamka je taky sestřička, ale když se něco děje, tak ta její doktorka zvedne telefon a zavolá. Jdu tam zavolat a uvidí se. Nakonec to bude nějaká kravina. To je teda den 😖

mar26
21. kvě 2009

Dobré ráno holky,

Kači to mě mrzí s tím dědou...není ti dobře a ještě tohle 😔

mury nevolají výsledky krve? Ale když někomu vyjde blbě krev v triplech tak volaj!

Ale u NT bych se divila, to fakt vždycky dávají dohromady v programu s utz, věkem....

kackark
21. kvě 2009

No holky, byla to totální blbost. Byl to omyl, nějaký chlap, co si myslel, že jsem chlap plynař 😀

jaspina
21. kvě 2009

Kači - radši kravina než něco blbého 😉 Jinak kámoška bydlí v domě s tchyní - ta bydlí v jiném patře a fakt chudina!
Byla třeba u rodičů, vrátila se a měla přeskládané oblečení v ložnici ve skříni 😠 a podobně. Furt jim tam lozí, tahá malého a vecpe se jim tam i když mají návštěvu. Taky je jí blbé ju vyloženě seřvat, že je to přece jen matka jejího manžela a dům patřil jí 😒 Je to těžké..-.

sarlotta
21. kvě 2009

kači🙂))) všechno bude ok....jsi těhu a hormony dělají svoje....mě taky štve úplně všechno a všechno si beru....ale to je normální musíme být te´d zaměřené jen samy na sebe a rozmazlovat se ....tak to příroda chtěla🙂))) Tak si dneska dej pohov,ať je Ti líp a udělej si něčím pěkným radost,ju.

kackark
21. kvě 2009

Jaspi, kdybych já měla bydlet s tchýní, tak už nejsem na světě 😕 😀 Chuděra malá. Věděla jsem, že to nebude jednoduché a nikdy jsem o tenhle barák nestála, ale rozejděte se kvůli tomu s někým koho milujete po sedmi letech a začínejte někde jinde.

kackark
21. kvě 2009

Sarlott, díky 😵 Dám si sprchu a vyrazím k těm našim a tam budu venku v klidu relaxovat.

sarlotta
21. kvě 2009

kači🙂 tak tak...

kackark
21. kvě 2009

Tak jsem osprchnutá. Až se uklidní žaludek, tak se namaluju (včera jsem si udělala radost a koupila nějaká nová malovátka, tak se po druhé nebo po třetí za měsíc namaluji 😀 ) ustrojím, a vyrazím. Naši nemají bohužel pořád zatím net, tak vás opustím.

Ale mury, písní mi prosím sms, jak si dopadla. Moc na Tebe myslím 😵

kackark
21. kvě 2009

Sarlott, a jak se vlastně cítíš, nevolnosti zatím nic? Čekám až ti v pase naskočí tt, už se těším. A jak to zvládáš v práci?

evanek77
autor
21. kvě 2009

ahoj vlaštovičky,
kači,
oni prostě důchodci míň spí, chce to deku na dveře 😉 😉 😉 😉
moje máma chodí spát v osm večer a já sice doma od 18ti nebydlím, ale doteď se živě pamatuju, jak každý ráno v 6 ráno nechala otevřeno do kuchyně (v paneláku je slyšet všechno i přes dveře, natož bez) a začala dělat randál, ať už tím, že si pustila na vltavě vážnou hudbu na plné pecky nebo mlátila nádobím. Šlo o to, že táta byl zvyklý chodívat jí ty dveře zavírat a máma pokaždé vyvolala konflikt, že ji tím buzeruje. No a když už s námi nežil a šla jsem to někdy udělat já, protože mi ruply nervy, máma si vybila vztek, že jsem stejný buzerant jako on...
Brr, zdrhla jsem s prvním klukem, se kterým šlo bydlet 😀

mimina321
21. kvě 2009

ahoj 🙂
kačenka so staršími ludmi je to tak,že oni nemusia brať ohlad na nikoho ale na nich musia byť ohladuplný všetci 😖
vždy ked počujm niečo takéto teším sa,že bývame sami
mury držím palce
pozerám,že sa ozvala ba a daunka za maličkú chvílku už budú kočíkovať miminka-to ale rýchlo uteká

jaspina
21. kvě 2009

Evi tak to se nedivím 😉 Já bych taky radši bydlela sama, ale neměli jsme moc možností.. Na druhou stranu jsem ráda i za ten starý dům co opravujem, že jsme měli s čím začínat. Kdyby jsme měli kupovat něco nového, tak nevím.. Taky bych ani nechtěla, aby mamka bydlela sama.. no ale host někdy je to střet generací 😒 Ale ona je spíš tak hodná a chce všem pomáhat, že tím občas člověka štve 🙂

sarlotta
21. kvě 2009

kači...na kontrolu jdu 1.6. tak pak si snad dám tt do pasu 😉

a jsem doma-marodím...mám chycené průdušky...doc mi něco dala na 3dny...v těhu se může...ale stejně budu mít obavy. jenže to jinak nešlo ☹ sem si mohla vykašlal plíce-ani sem nespala v noci....no už je to lepší..už nekašlu...

Evi to je takový ubohý způsob jak na sebe upozrnit..ala podívejte se na mě mám špatnou náladu..litujte mě..... škoda,že tohle někdo potřebuje a neumí si tu lásku brát jinak,,,třeba tak,že by došel a řekl ei mi smutno obejmi mě...mám špatnou náladu můžeš mě pohladit.....

kackark
21. kvě 2009

Evi, žít s tvojí maminkou musela být taky radost. On děda jde v noci totiž cca desetkrát na záchod a to mě vždy vzbudí to světlo i rámus, protože ložnice sousedí s koupelnou a dnes to byl extrém, tak jsem se těšila, jak to doženu ráno a jen manža o půl šesté odjel do práce. Tak mi začal pod oknem do ložnice házet s tím dřevem, já myslela že nebudu. Přikrývala jsem se polštářemi a pak se hystericky rozbrečela tou bezmocností.

Mimi, máš naprostou pravdu. A nejhorší je, jak máma manži mu pořád říká, jak my musíme chápat a co musíme a nesmíme dělat, ale že jsem přišla o dvě děti, mám rizikové těhu a je mi špatně, jak mi je. Jí absolutně nezajímá. Jen tak perličku na závěr, a už se o tom bavit nebudu, venku je hezky a nebudeme si kazit den. Když mu nedávno pár dní po porodu chcípla koza a on začal její maso vařit psovi a kočce, ten smrad si neumíte představit, a to moje zvracení taky ne. Tak se manža snažil mu šetrně říct, že tohle asi není nejlepší nápad a on se urazil 😖

kackark
21. kvě 2009

Jaspi, hlavně, jestli se mají rádi s manželem, to je to nejdůležitější. A když jsou lidé rozumní, vždy se dá najít kompromis a domluvit navšem, ale...

Sarlott: jsem ráda, že je lépe. A hlavně se neboj, dr. snad ví, co ti může napsat 😉

sarlotta
21. kvě 2009

kači staří lidi jsou horší než malé děti..těm můžeš naplácat a říct tohle se nedělá...ale co s dědou,že 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru