Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kristynaw
25. čer 2009

ahoj holky,nestiham docitat,neco noveho? co martinka?ukazala se tady? ☹ ?

kristynaw
25. čer 2009

a co evanek a plodovka?

mimina321
25. čer 2009

kristy ukázala mala 30 tak sme jej blahoželali od manžela dostala krrásnu kytičku
zatial všetko po starom žiadna nová tehulka ani bábenko-všetky sme čakateky 😀 😵
akurát,že jedny na //
druhé na balíček šťastia 😵

evanek77
autor
25. čer 2009

kristy,
děloha už je v klidu a tomášek sem tam kopne, tak snad je všechno OK 😉

kristynaw
25. čer 2009

ty jsi mela nejake problemy evi? a jak to dopadlo?

evanek77
autor
25. čer 2009

kristy,
ten první den jsem se bála, bolelo to jak zánět močáku, vystřelovalo mi to z dělohy do celého podbřišku. Ale píše se, že to může dělat... teď už v poho, jen mám od odběru výtok jak při ovulaci, ale asi by bylo paranoidní tvrdit, že to je plodová voda, tak radši dělám, že o něm nevím 😀 😀 😀

evanek77
autor
25. čer 2009

jinak výsledky budu mít až 6.7., ale je to svátek, tak možná dřív, možná později 🙂

farmarska
25. čer 2009

ahoj holky,
přišla jsem vás jen pozdravit 🙂 a ted jdu nakouknout co se tu dělo novýho 😉

mimina321
25. čer 2009

ahoj ako sa máš už máte aj srdiečko?

farmarska
25. čer 2009

mimi nevím, já doufám, že už jo, ale k doktorovi na ultr. jdu až ten další pátek. To budou zase nervy! 😅

farmarska
25. čer 2009

mimi a co tady u vás nového? chtěla jsem dočítat, ale když vidím jaké jste spisovatelky... 😅
😀 😀

mimina321
25. čer 2009

neboj bude to v pohode je to malí bojovníček 😵
už som písala kristy -dadunka bola v nemocke,ja jaspi,papua a stoužek sme ešte stále snažilky a zatial sa nenarodilo nikomu bábo....ale už sa to blíži 😵

dadunka
25. čer 2009

Tak už píšu z postýlky z domova. 😉 Mám propustku jen do neděle, pak se zas do nemocnice vracím a budu tam už jen max. 9 dnů, tedy do 37+0,to už se bere jako za donošené miminko ( možná půjdu už i v 36+3). V nemocnici je to fakt vopruz, ale snad ten příští týden budu mít net.

Na obhajoby jsem opravdu neodjela,nu což budu to muset zvládnout jindy, stejně tak jsem měla jet dnes na koncert Depešáků ☹ ale dopečenej Táda je přednější. 🙂

Evi, držím palce na výsledky!

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

evanek77
autor
25. čer 2009

dadu díky,
já tobě také, ať se Táda pěkně dopeče 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mar26
25. čer 2009

Ahoj holky,

Na kontrole vše ok...rodit se zatím nechystám 😀 , na monitoru děloha víceméně klidná,malá taky . Vyšetření dneska nebylo, bude příští čtvrtek a světe div se....vydržela jsem dneska celý utz a ani mi nebylo na zádech moc blbě. No a vypadá to,že Natálka má už 3000g...uff...už by mohla tak za týden ven . Říkal,že má docela velký hrudníček ,ale odpovídá týdnům, i hlavička odppodívá týdnům.
Pěkně si tam cucala palec a nohy si dávala k bradě...dobrá akrobatka 😅
Placenta zatím vůbec nestárne,průtoky pupečníkem dobrý, tak že je vše v pohodě.
Jen mě trošku nepotěšil,protože přespříští týden musí na týden pracovně odjet ,ale když bych rodila náhodou v tom týdnu,tak s jeho kolegou,kamarádem se kterým v Neratovicích operuje...tak že když tak hned budu volat jemu. Krevní obraz mám prý ukázkový a teď i streptokoka negativního,ale kvůli tomu,že minule byl pozitivní,tak stejně u porodu ATB dostanu, radši,kdyby se tam zase objevil,aby se Natálka nenakaziila.
A hurá, hlavičkou je pořád krásně na středu 🙂

Evi to je dobře, že se Tomášek po úspěšných Kačky výhrůžkách takhle probral a dal mamince o sobě vědět 🙂

dadu tobě jsem psala do srpnovek 😉 ...hlavně že to v nemocnici zastavili a pustili tě s Tedíkem domů...ale už moc nechybí a bude na 100% připravený jít k mamince do náručí 🙂

evanek77
autor
25. čer 2009

mar,
kdepak ty v tom svém malinkém bříšku schováváš tříkilovou slečnu? 🙂 😉
určitě stihneš porodit se svým panem doktorem, uvidíš 😉

mar26
25. čer 2009

Evi no asi je tam pěkně zmáčklá, když ty nožičky má až u hlavičky 😀

evanek77
autor
25. čer 2009

mar,
vždyť se na ten pupík koukni, bazének tam tedy zrovínka nemá 🙂 Ale evidentně se jí tam daří, když tak pěkně nabírá váhu 😉

mar26
25. čer 2009

Evi to jo, doufám,že nebude mít nakonec 4 kila 😅

evanek77
autor
25. čer 2009

mar,
no, cvalík je už teď, na holčičku má krásnou váhu 😉 🙂

jaspina
26. čer 2009

Dobré ránko holky!
Já včera zkoušela ten OVUtest, ale nic.. tak nevím.Asi jsem nějaká hříčka přírody nebo co.. A taky mám asi nějaký zánět spojivek nebo co.. Už pár dní mám vždycky když se vzbudím hrozně zalepené oči, že pomalu nevidím a teď to začalo i trochu řezat.. Zkusím ukecat doktorku telefonem, jestli by mi nedala jen recept,abych tam nemusela čekat.. Ale jestli mě sestra vůbec přepojí do ordinace - je jak pitbul! 😠

kackark
26. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. plus velký ultrazvuk
Nella......................40DC
Tercie....................16DC
Jaspina...................15DC
Strouzek.................15DC
Papua......................7DC
Mimina.....................5DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
26. čer 2009

Krásné dobré ráno 😵

Jaspi: no vidíš a já bych se bývala vsadila, že tam ty dvě potvůrky najdeš. Je mi to divné 😖 Ale neboj, oni na to přijdou nasadí správné dávky hormonů a bude z tebe těhule, ani nebudeš vědět jak 😵

Jinak tu s vámi dnes moc nebudu, zatoužili po mě v práci. Děti dnes dostávají vysvědčení (maluje se celá škola), tak je takové závěrečné rozloučení. Asi jako loni dostanu papír, že od 1.7. nemám se školou nic společného (po osmi letech ☹ ), ale to nějak ustojím a podívám se hlavně na hodné dušičky, které mě dokázaly držet nad vodou.

kackark
26. čer 2009

Dadu, držím pěstičky, ať Tadínek vydrží v bříšku co nejdéle 😉

A číslo na Katušku mám, tak jí určitě napíšu, čekala jsem, že se ozve sama na koníka, ale už tu dlouho nebyla ☹

jaspina
26. čer 2009

Kači tak si hlavně ten dnešní den užij a ty, které moc nemusíš, tak hned pouštěj z hlavy 😉

kackark
26. čer 2009

Jaspi, budu to tak muset udělat, jinak by to ani nešlo 😉 🙂

kackark
26. čer 2009

Holky, jinak jsem od včerejška pořádně rozhozená, protože jsem měla klíště na spánku a mám strach. Už jednou jsem měla boreliozu druhého stupně a znovu bych to zažít nechtěla. Nevíte po jaké době se může jít na odběry, zkusím si je vydupat za každou cenu.

mar26
26. čer 2009

Ahoj Kačko a bylo to klíště hodně přisáté? Určitě to tentokrát bude v pořádku,ale chápu že se bojíš ☹

Mě už se v troubě peče jahodový koláč s drobenkou a pojedu za chvíli na poštu a do krámu, koupit masíčko a naložit na zítřejší grilovačku na chatě.

Přeju všemhezký den..i když u nás je venku opět hnusně a přijde určitě i bouřka,protože pes už se mi tady klepe.

kackark
26. čer 2009

Marti, moc ne, ale myslela jsem si, že tam mám nějaký strup a omylem jsem si ho rozškrábla. A minule jsem ani žádné klíště neměla a tu boreliozu jsem měla, prý si stačí pohladit třeba pejska, který na sobě nakažené klíště má a ani o tom nemusíš vědět ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru