Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
26. čer 2009

holky musím se pochlubit, mám z toho takovou radost 🙂 můj synek (právě skončil druhou třídu) měl na vízu samé jedničky 😎 šikulín...jako jediný kluk z jejich třídy 😵 Tak jsem na něj pyšná a přemejšlím po kom tak může bejt 😀

farmarska
26. čer 2009

oprava: výzu 😅 😅 😅
ještě že fakt nená tu češtinu po mně 😀 😀 😀 😀

mimina321
26. čer 2009

ahoj bambulky 🙂
farmarska syn si zaslúži nejakú odmenu 😉
mar u vás sa chystajú samé dobroty,inak aj moje yorky sa boja búrky
kačka ak bol nakazený tak okolo miesta kde sa zaryl by si mala červený kruh-u nás je strašne vela kiešťov a mm má z nich fobiu 🙂

evanek77
autor
26. čer 2009

kači,
jak píšemimina, nejprve by okolo bylo zarudnutí a pak by proběhla lehká chřipka. Ale radši bych se stavila k obvodní se zeptat, jak by se to řešilo teď s miminkem. Jen preventivně, pro tvůj klid. Věřím, že to bude OK, ale také se klíšťat teď bojím, tak je mi jasné, co asi prožíváš ☹
Pěkně si dnes užij rozloučení a že se tě zbavují, na to kašli, to není proti tobě, ale ten pitomý systém 😝 A uvidíš lidičky, kt. máš tolik ráda 🙂
Jaspi,
fakt na ovutestu nic? To je záhada. Jestli sis ho nedělala pozdě... 🙂 😉
Mar,
ty mi zase děláš chutě 😉

jaspina
26. čer 2009

Evi já nevím.. Dnes už to všecko celkem přestalo..Příští měsíc už budu brát ten Utroš i Clostil, tak budu testit dřív 🙂

dracekmracek
26. čer 2009

Holky moje omlouvám se nezapínám počítač,nevstávám skoro z gauče.Jeden den je to v pohodě druhý se nemůžu hýbat.Ale pro Lukáška vše 🙂
Je zdravoučký a to je to nejdůležitější.Cucá si paleček a mám vyfocený obličej s očima 🙂 21.7.jdeme na orgánový ultrazvuk,a mám odebrané screeningové testy.
Moc na vás ale pořád myslím,a držím palce.

jaspina
26. čer 2009

Katuško, tak to je super, že jste oba v pořádku. 🙂 Už jsme měly strach.. Tak pěkně hajkej a vegetuj

mimina321
26. čer 2009

katuška som rada,že si sa ozvala 🙂
už som mala strach ked ťa tak dlho nebolo vidieť,no snád sa ti to zlepší

mar26
26. čer 2009

ahoj dráčku,to je dobře, že jsi se ozvala a hlavně, že Lukášek je zdravoučký. Pěkně odpočívej 🙂

evanek77
autor
26. čer 2009

katuško,
nové vlásky ti moc sluší, jsi krásná těhulinka. Je dobře, že lukáškovi se v bříšku líbí a pěkně roste 😉

dracekmracek
26. čer 2009

evinko tobě moc držím palce na výsledky plodovky a kačenka taky měla dnes jít někam nebo ne? 😕 už jsem objednaná i na 4D 🙂
tentokrát jsem do gennetu vzala mamku,byla unešená,ale tak jsem jí přála tu holčičku,i když já už s Lukáškem počítám🙂pindík vyrostl takže je to tutovka 😀
ozvu se vám brzy papa a opatrujte se všechny

kulenka
26. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Omlouvám se, že vám sem lezu ... chci jen pozdravit dráčka 🙂 Jsem ráda, že jste v pořádku, bříško krásně roste a tobě to sekne 😵

farmarska
27. čer 2009

ahoj holky tak hlásím, že osava výza se povedla, mladej byl nadšenej 🙂
udělala jsem máslovýho dorta, chlebíčky, bouchli jsme dětský šampáňo a dostal novou pc hru Pána Prstenů 3 😵 Pak jsme hráli všichni skoro až do 11 monopoly 😝 a pak jsme všichni odpadli 😀

A co u vás , něco nového?

Dráčku však ona bude zbožňovat i chlapečka 😉

holky co plánujete na víkend?

My musíme jet odpoledne ke tchánoj, gratulovat mu k narozkám 😝 To bude zase psycho...se mi tááák nechce 😅

murynka
27. čer 2009

dobré ráno holky 🙂

farmi my dnes grilujeme a slavíme naší švagrové úspěch že se dostala na medicínu 😀 přijedou naši a ještě nějací známý a bude se papat a papat 😀

venku je docela příjemně 🙂

holky tak včéra poprvé jsme cítila kopanečky 😵 😵 bylo to tuk jsem tuk tam normálně nádhera...ale pěkně jsme se vždy lekla 😀

kackark
27. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. plus velký ultrazvuk
Nella......................41DC
Tercie....................17DC
Jaspina...................16DC
Strouzek.................16DC
Papua......................8DC
Mimina.....................6DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

farmarska
27. čer 2009

mury gratuluju ke kopancům 😉 jen tak dál 😀

kackark
27. čer 2009

Ahojky holky, dneska to vypadá, že by mohlo být krásně.

Jsem ráda, že se tu objevila Katuška, psala jsem jí sms, že o ní máme strach.

Farmarska: gratulace veliká k šikulkovi s jedničkami.

Murynko: gratuluji ke kopanečkům.

Jinak já se toho hnusnýho klíštěte bojím tolik, protože minule jsem neměla ani žádné fleky, ani klíště a přišlo se na tu boreliozu náhodně až po roce, kdy jsem trpěla tak šílenou únavou, že to nebylo normální 😖

murynka
27. čer 2009

ahojky kačko 🙂

bude krásně!!

jak je?

klíštata?ani mi nemluv 😔 po potratě jsme si nabírala tu krev a vyšlo že jsme prodělala někdy boreiozu ani o tom nevím 😕 😕 ty jsi ted měla klíště??

kackark
27. čer 2009

JJ, předevčírem a navíc jsem si ho omylem rozškrábla ☹ Je to už několik let co jsem boreliozu měla a taky se mi v krvi stále dost projevuje 😒

murynka
27. čer 2009

kači to jsou takový svináci ☹ našemu psovi jich denně vyndaváme tak 20 😲 zapitých a co ještě po něm leze je jich hrozně moc ☹ já naštěstí nic ale manža stačí vyjít a projít větší trávou a májich hned několik 😕

kackark
27. čer 2009

Mury, tak Bessince je právě radši vyndává manža, abych byla chráněna a stejně jsem se neubránila. Jenže já tenkrát ani klíště neměla, moc dobře si to pamatuji, fleky, nic a dr. říkala, že možná stačilo jen pohladit zvíře, co mělo nakažené klíště ☹ Myslíš, že mi ty odběry udělají, když se tak moc bojím. A nevíš, kdy jsou možné - za tři týdny?

murynka
27. čer 2009

kači já je také nevyndavám 😉 proto jich má Maxíček tolik vždy čeká na manžela 😅
já si také nejsem jistá že bych někdy měla flek či něco 😕
je to zvláštní,....ty odběry nevím 😕 pozeptej se dr....ale určo by ti to nabrali...

kackark
27. čer 2009

Ve středu si mám volat na gyndu na výsledky TT, tak se zeptám těch sestřiček, jsou moc hodné a uvidíme 😉

murynka
27. čer 2009

kači určitě se na to zeptej 😉

farmarska
27. čer 2009

holky a myslíte, že se můžu nakazit i když se toho klíšťáka ani nedotknu?

Mý tři psi a tři kočky jsou jich taky každou chvilku plní, (bydlíme u lesa a v lese jsme často) a já jím je teda vyndávám, takovou tou pinzetou na to.., vždycky vykroutím a hodím do záchoda...ani se jich nedotknu, ale musím říct, že jste mne teda taky docela vylekaly 😅 😅
jinak já musím zaklepat, na mne taky ty bestie hnusný naštěstí nejdou 😝 měla jsem klíště snad dvakrát za život 🙂

kackark
27. čer 2009

farmarska: to je právě ono, já měla asi dvě klíšťata, když jsem byla malá na táboře a boreliozu jsem měla stejně 😒 A kolikrát se mi teď stane, že Bessinku pohladím a ani netuším, že klíště má, a jak jí pohladím, tak vypadne tlustá nasátá koule. Tak mám vážně strach 😒 Hlavně příznaky tý nemoci nebyli vůbec příjemný a musela jsem brát více antibiotik, aby se dala na ústup.

mimina321
27. čer 2009

ahoj 🙂
no my dávame psíkom frontline a tie kliešte sa síce prisajú ale zdochnú a potom odpadnú 🙂 existuje aj očkovani psíkov proti boler.
my ideme tiež na oslavu k švagrovy ale moc sa neteším a dokonca neviem či pojdem

mimina321
27. čer 2009

dnes ste tu boli tak skoro 😕
písala som si teplotu do grafu dnešná je velmi nízka,ale na ovu sa mi zdá byť velmi velmi skoro

kackark
27. čer 2009

Mimi, to je asi na ovu opravdu brzy, kolik si měla?

mimina321
27. čer 2009

kači len 36.2 😲 asi sa premieňam na ladového medveda 😀 😀 😀
neva nbudm nad tým polemizovať,uvidím čo to ukáže ked to bude celok 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru