Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
3. črc 2009

Kačko no zakázal nám tohle, fyzickou námahu a mám si svázat nohy 😀 ...néé já jsem ráda,sice mě teda trošku od něj mrzí,že tohle ví dlouho,že mě má rodit a vezme si dovolenou 😒 ,ale zase to na jednu stranu chápu,že to neudělal schválně a holt to takhle vyšlo. Ale je hodný,že mě dohodil tomu kolegovi, co s ním operuje v Neratovicích,tak mě přinejhorším odrodí on.

Tadík je určitě zdravoučký a Tomášek taky..máte ty jména hezky na T 😵

kackark
3. črc 2009

Farmi, také na Tebe s Táďou myslíme.

Marti, doufám, že když to trošku půjde, že nám napíšeš, že se do porodky chystáš. Chceme Ti držet pěstičky a na Natálku se moc těšíme. Jinak závidím statečného manžu, co přestřihne pupeční šňůru. Ten můj vyhrožuje, že omdlí hned 😝 😀

mar26
3. črc 2009

Kačko kdo ví jak to u nás dopadne, třeba se na to nakonec taky cítit nebude 😀 ,ale určitě by chtěl 🙂

kackark
3. črc 2009

Marti, tak si třeba nadělíš Natálku k svátku a zvládnete to se svým panem dr. 😵

kackark
3. črc 2009

Můj manža má asi pořád před očima jak jsem rodila Natálku a pamatuje si, jak jsem trpěla, když mi dali kapačku s oxytocinem, vždy šel pak sám rozdýchat kontrakce na chodbu. Ale nemám mu to za zlé, uvidíme co vydrží. Ze srandy mu vyhrožuji, že jestli omdlí, tak slezu a vlastnoručně mu nafackuji 😀 😀
Jen doufám, že neomdlí už doma a nepovezu se sama do porodnice 😝

evanek77
autor
3. črc 2009

jaspi,
já myslím, že v pordnici jsou už zvyklí na ledacos 😉
marti,
17.7. by bylo krásné datum, zkus natálku přemluvit 🙂
farmi,
držíme palečky 😉
kači,
ty osprchovat, já tahlala manžele z postýlky, má dnes dovču a já se těším ven 😀

kackark
3. črc 2009

Evi, to se nedivím, je venku krásně a je třeba využít každého takového dne. U nás je to obráceně, manža tahá o víkendu mně 😀

evanek77
autor
3. črc 2009

kači,
manžel se mnou v porodnici nebyl, jen od té středy do soboty chodil večer na návštěvy, ale když viděl, v jakém jsem stavu a jaká je komunikace s personálem, tak právě od té doby chce u porodu určitě být, aby ohlídal, že všechno bude jak má 🙂

evanek77
autor
3. črc 2009

kači,
no, ono pujdem na prochajdu, pak má manžel na 12h domluveného trenéra, takže půjdu s ním a budu hodinku sedět na zahrádce, pak dáme obídek, pak se jedem domluvit s nájemníky, co si chtějí cosi změnit v bytě... no a pak už je po vycházkách 😀

jaspina
3. črc 2009

Mimi já bych se stavila, ale je to trochu z ruky 🙂 Neporadíš něco, když se v tom vyznáš?
Kači, tak to moje švagrovka se tam sama vezla 🙂 Ale byl to tehdy falešný poplach. Večer se jí brácha ptal, jestli se chystá rodit, že by si dal s návštěvou panáky.. a ona, že nechystá a v noci ji to chytlo, tak musela s tím megapupkem řídit a brácha jel jako spolujezdec a jen se větral v okýnku, aby se trochu zbrchal z těch panáků 😝

kackark
3. črc 2009

Evi, to právě že můj manža se kácí, ikdyž mu berou krev, tak myslím, že bude hodně sám se sebou bojovat, aby to zvládl. Uvidíme, co přinese situace.

kackark
3. črc 2009

Jaspi 😀 😀 😀

Evi, ale i tak je dobře, že strávíte den spolu 😵

Jinak asi nejsem úplně normální, ale já plánuji, jak budu řídit auto téměř dokonce těhu, zbláznila bych se zůstat tady zavřená 😖

mar26
3. črc 2009

Kačko normální jsi,já řídím do teď a úplně v pohodě, za volant se krásně vejdu a vůbec mi to nevadí...kdyby ty kontrakce ze začátku byly zvládnutelné,tak věřím,že bych se taky zvládla odvézt sama 😀

Evi hezky si užijte s manžou den 😵 😵

kackark
3. črc 2009

Marti, tak to si mě uklidnila. Představa, že bych tu třeba poslední tři měsíce těhu tvrdla, je děsivá 😖

mimina321
3. črc 2009

jaspi len dokola to čistiť aby sa toho čo najmenej zapálilo.proti hormonom nič nezmôžeme ked mi dávali D na udržanie vyzerala som rovnako 😒 a ešte 2 mesiace potom ako muchotrávka
no a samozrejme raz za mesiac urobiť hlbkové čistenie
kači mne je fajn dostala som širokosp.atb ale nič z nich včera som mala zmrzlinu zo stánku a mala so žalúdočné problémi už zmrzlinu tento rok nechcem ani vidieť 😝 😝

jaspina
3. črc 2009

S tím řízením máte můj obdiv - já bych tak moc chtěla a přitom se nedonutím ☹ Mám z toho prostě strach a i když se 1x za rok donutím, tak po měsíci utrpení zas přestanu.. Ale chtěla bych se nebát a jezdit - hlavně jednou s mimčem..

kackark
3. črc 2009

Mimi, já doufám, že konečně na něco přijdou a vyléčí tě. Jaký je další postup.

Jaspi, byla jsem na tom úplně stejně a chápu Tě. Ale stěhování na vesnici a dojíždění do práce mě donutilo a jsem za to vděčná. V podstatě jsem v autě skoro každý den a cítím se bezpečněji, když řídím já sama, než když jedu jako spolujezdec 😉 Je léto, tak zkus začít, třeba tě to chytne.

mar26
3. črc 2009

Kačko neboj, to určitě ne...budeš v pohodě mobilní až do poslední chvilky 😉 ...já jsem fakt v autě úplně v pohodě.....akorát občas to nutné rozčilování se mi nějak nepovedlo odbourat ...nad neohleduplnýma a blbýma řidičema 😀 😝

jaspi určitě je ale lepší začít řídit teď, než až bude prcek, protože s ním by ses pak bála strašně a musela by ses vyjezdit bez něj a to zas není už pak tak jednoduché najít ten čas....tak to ještě zkus teď 😉

Kačko mě taky donutilo řídit přestěhování za Prahu a jsem ráda (denně jsem jezdila do práce a tak), teď mi nevadí jezdit po Praze a i tam kde to vůbec neznám...je to až neuvěřitelné,ale už jsem za tu dobu najezdila asi 50tisíc km bez nehody..ťuk,ťuk a doufám,že to vydrží 🙂

jaspina
3. črc 2009

Mimi - čistím, čistím, ale pusa se mastí jak praštěná 😠 Dokonce jsem měla už pupínky i ve vlasech 😝
Kači a Mar - taky si říkám, že bych to teď přes léto zkusila - v říjnu asi chcem nové auto, tak se nebudu muset až tak bát, když se tomuto něco stane. I když já se nebojím o auto, ale o to, že nabořím někoho.. Třeba při rozjezdu do kopce, že mi to couvne a já natřu toho za mnou.. 🙄

mar26
3. črc 2009

jaspi přesně rozjezdů do prudkého kopce jsem se taky bála,ale ono je to fakt jen o tom, vyjezdit se...jak budeš zvládat ovládání auta,tak ani ten rozjezd ti pak nepřijde. Třeba teď se na ručku rozjíždím fakt jen do hodně prudkých kopců nebo když se za mě někdo nalepí,jinak to vyřeší spojka ....ideální by byl pro tebe diesel nebo automat....ty se rozjíždí do kopce sami 🙂

kackark
3. črc 2009

Marti, tak to já taková borka nejsem a po Praze bych neřídila, ale pro ty mé účely, kam potřebuji si dojedu jsem šťastná, že řídím 😵

Jaspi, tak začni někde mezi vesnicema, dřív, než se vydáš do města, vyhlédněte s přítelem někde nějaký pořádny kopec a trénuj rozjíždění a uvidíš, že to zvládneš 😉 😵

mimina321
3. črc 2009

kači chystám sa k bylinkárke 😵 možno poradí ale inak mi je dobre ako keby mi nič nebolo 😵
no bambulky ja sa neviem dokopať k tomu urobiť vodičák,ale ked by bolo mimi tak budem musieť bývame síce od mesta na skok ale auto je ovela pohodlnejšie a hlavne cestovanie preplneným autobusom s drobcom v kočíku -to je zabijak

kackark
3. črc 2009

Mimi, tak tak. Není nad pohodlí 😉 Tak snad už pomůže alternativní medicína, když ta normální zklamala 😉

mimina321
3. črc 2009

moje vysnívané autíčko je ford KA to by bolo presne pre mňa......
s tým jazdením je to tak,že každý má zo začiatku strach ale tak to má byť

mar26
3. črc 2009

Kačko ono by sis zvykla i na tu Prahu,ale když sem nejezdíš,tak to je jasné. Já tím,že jsem pražačka a pracovala tam,tak mi stejně nic jiného nezbylo 😀 . A důležité je přesně to,že si dojedeš tam,kam potřebuješ 😵

mimi to je pravda, radši se budu soukat do auta, než do autobusu
snad ti fakt bylinky pomůžou...nebo už ti doktoři přijdou opravdu na to,co ti je.

mimina321
3. črc 2009

kači a bylinky tak nezaťažia 😉
mala by som poumývať dlážky ale sa mi tááááák nechce a zase žehliť ale v tomto teple ani náhodou kašlem na to 😝

sarlotta
3. črc 2009

ahojík holčinky, tady je dobrá náladička🙂

kačíííííííííííííííí blahopřeju k tripllům🙂))))))))))))) paráda 😀 😎

mar nic se neboj, Natálka šla dovnitř, tak musí i ven...Ti říkám, že budeš rodit na termín🙂)))) a neboj, hormony tlumí bolesti a tomu štěstí potom se NIC nevyrovná...je to neskutečný pocit lásky.

Mimi teda řidičák si udělej🙂)) je to tak s miminkem je to k nezaplacení🙂 Já se taky bojím jezdit daleko, nebo tam kde to neznám...ale je to fajn pocit nezávislosti.

mimina321
3. črc 2009

baby moje včera mi dr povedal,že mu to neulahčujem lebo ma nič nebolí a všetky infecie čo ho napadli otestoval 😀 😀 😀 jemu dochádzajú nápady a mne trpezlivosť 😀 😀 😀
dnes by som mohla mm presvedčiť aby napustil bazén,odfotím záhradu teraz to pekne kvitne a hodím foto 😵

strouzek
3. črc 2009

ahoj holky jsem tu na skok, mám dneska volno ale potřebuju se zeptat na svojí ovulku. je teď nějaká divná, posunutá , ovu test sice je pozitivní ale čárka furt není taková ta super silná, ve středu mě bolelo břicho ale prostě ta čárka silnější nebyla. teploty mám taky divný, pořád kolem 37 stupnů , je po ovu nebo před ovu?

mimina321
3. črc 2009

raz sa mi snívalo,že som mala vodičák išla som do mesta,pred mestom som auto odparkovala a chodila som peši a mhd,ked som to mm hovorila aký som mala sen ten sa rehotal ešte 2 týždne 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru