Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
21. zář 2009

kači myslíš? mě se zdá že to cítím tak poslední týden vždycky k večeru na jedný straně takový divný to je, až jsem si říkal jestli mi nehrabe když všude píšou že prvorodičky mají pohyby až tak v 18 tt

strouzek
21. zář 2009

kači taky to říkám 😀 už mám povlečení, matraci, prostěradlo, monitor dechu atd. akorát nemám furt tu postel ale tu snad koupíme z příští výplaty. prostě já musím nakupovat teď, nejsem šetřivej typ, jak mám prachy tak to lítá ale teď vím že musím kupovat mimču a že prostě když dám z každý výplaty tak 2 tis. tak je fakt že to ani nepoznám a je to jistota toho že to neutratím na nějakou blbost.

kackark
21. zář 2009

Strouzi: myslím, že to děláš dobře a efektně, je to mnohem lepší, než pak plašit, že ti na něco nevyšlo 😉
Já si myslím, že to jsou pohyby určitě 🙂

Ines: malý je perfektní, krásné video ke snídani 😵

mimina321
21. zář 2009

ahoj 🙂
ineska Erik je zlatunký 🤐 🤐 🤐
strouži nakupovať po troche a postupne je podla mňa rozumnejšie..... 😉 poznám aj prípady,čo nechceli nakupovať popredu a potom boli oplašovačky-u nás ešte existuje poverčivosť

strouzek
21. zář 2009

no právě já si taky říkám že pak to nebude tak velká finanční pálka, jako neumím si představit vzít pak třeba 15 tis. a uvalit to za jeden den. takhle mě to nebolí když dám nějaký prašulky každý měsíc a postupně nakupuju. a taky však to znáte holky , zrovna když něco sháníte tak to není nebo není to co jste chtěli (barva, velikost atd) a takhle prostě když něco vidím a hodí se mi to tak to koupím. navíc si říkám že pak se může stát cokoliv, dřív porodím nebo budou komplikace a budu ležet v nemocnici a co pak, na nakupování výbavičky jsem se tak dlouho těšila bych nepřežila aby se pak vše nakupovalo nahonem a třeba aby to vybíral manža 😕

mimina321
21. zář 2009

strouži jasné...a možno ked už bude bruško velké nebude sa ti chcieť behať po obchodoch 😉 a s komlikáciami nestraš,tie nech nás všetky obchádzajú..... 😵

strouzek
21. zář 2009

snad jo a bude to dobrý až do porodu a super rychlý porod k tomu to bych brala 😉 dneska se mě šéf ptal do kdy chci dělat tak jsem řekla že tak měsíc dva ještě a on prej ať počítám s tím že mě do vánoc nepustí 🙄 no to má blbý já už chci v prosinci být doma a chystat vánoce a odpočívat a ne tu dělat jak magor s břuchem a rozesílat jako každý rok 2 tis. vánoční přání 😎

evanek77
autor
21. zář 2009

krásné ránko,
už jsem stihla odběry na gyndě i endokrinologii, ale za chvíli asi usnu 😀
jaspi,
manžel měl firemní škodu superb v automatu a paráda, paráda, paráda... hned bych chtěla automat znova 😉
a za dva týdny moc moc držím palce 🙂 🙂 🙂
strouži,
těm bublinkám se říká pohyb motýlých křídel a mimi to být klidně může, já u obou kluků cítila pohyby od 16tt
a výbavičkou si klidně bez výčitek radost dělej, s pupkem už se ti nebude tolik chtít 😉

mimina321
21. zář 2009

ahoj evinka ty si dneska ranné vtáčatko 😵
kočky ja musím odbehnúť do obchodu zachvílku som tu

kackark
21. zář 2009

Ahojky Evi, a nějaké výsledky víš a nebo musíš čekat?

Já jedu za cvhilku na rehabku a pak musím zvládnout ještě nákup na týden. Dožehlit, co jsem včera nestihla a nic víc v plánu ani nemám.

inneska
21. zář 2009

dobré ránko 🙂

dakujem za pochvaly erička 😉

strouži, meno vyberal mm, nám sa to aj rýmuje s priezviskom 😀 tak ako bol aj patrik 🙂 a pohyby kludne môžeš cítiť, niektoré prvorodičky cítia skôr pohyby ako viacrodičky...je to krásny pocit, ked vieš, že sa už v tebe niečo hýbe, že nosíš v sebe život 🙂

evanek77
autor
21. zář 2009

kači,
pokud ok tak až kontroly v říjnu, pokud ne, zavolají 😉 🙂
krásnou rehabku 🙂

kackark
21. zář 2009

Evi, tak držím pěstičky, aby to bylo OK, ale ono určitě už je. Je to hrozné jak to letí, ani se nestačím divit, přesně za dva měsíce máš termín 😲 Taky se tak těšíš?

inneska
21. zář 2009

a výbavička...ja som nakupovala(ešte pre paťka)asi od 5teho mesiaca...každý mesiac niečo, lebo potom by toho bolo strašne moc, myslím finančne...a to behanie po obchodoch s bruchom a môže sa stať aj to, že sa dostaneš skôr do nemocnice, alebo začneš rodiť a výbavička bude na buku 😅 teraz je výhoda aj netu, že si nakúpiš doma a privezú ti to rovno do bytu 🙂 tak vzhuru do nakupovania výbavičky 😉

kackark
21. zář 2009

Nám jen stále nevolalai z kočárků, tak doufám, že do porodu ho stihnout vyrobit. Paní tvrdila, že si myslí, že tenhle tip bude do týdne, a už jsou to tři týdny a stále nevolá.

evanek77
autor
21. zář 2009

kači,
no moc moc moc, to je jasný 😀 😀 😀 😀 😀
né že mne některá předběhnete 😉
manžel mi dneska zkusí domluvit porodnici, tak jsem zvědavá, nemám ráda protekci, ale pro tomáška cokoli 😉

evanek77
autor
21. zář 2009

kači,
víš jak, na krásu se čeká dýl 😉 🙂
neboooj, stihnou to 🙂

evanek77
autor
21. zář 2009

akorát mi manželova maminka včera popisovala, jak jí š měsíce plakal v kuse, tak snad bude malej po mně 😀

evanek77
autor
21. zář 2009

3 měsíce, oprava

kackark
21. zář 2009

Evi, to víš, z každýho si Tomášek vezme určitě to lepší 😵
A já Tě předbíhat nechci, já chci toho střelce, tak já si hezky počkám, alespoň doufám 😉

strouzek
21. zář 2009

takže to fakt můžou být pohyby jo? no teda už aby mimi fakt kopalo 😵
innes my máme erika vybraného hrozně dlouho, mě se líbí snad 15 let stejně jako jméno pro holku Nela, už v pubertě jsem říkala že tyhle jména dám, no a pak jsem si našla manžu a tomuse taky líbí a navíc se hodí perfektně k příjmení akorát že teď jak jsem těhu tak se do toho začli motat lidi jako vždy a začli kafrat že se to nehodí, že máme dát jiné jména a bla bla. mě teda nezvyklá nikdo ale manža přišel domů že teda zkusíme probrat jiné jména ale stejně jsme zjistili že Erik je nej jméno 😵

strouzek
21. zář 2009

kači to máš hezky promyšlený já ani nevím jaký bude naše mimi znamení nikdy jsem to neřešila, no jestli se narodí později než v termínu tak asi beran ale jestli dřív to ani nevím co je za znamení v první půlce března. 😅

strouzek
21. zář 2009

mimi zrovna koukám že jsi 3 dc ☹ ach jo takové krásné teplotky škoda, tak tento měsíc ale už určitě 😉

inneska
21. zář 2009

strouži....tak som rada, že erik sa tak moc páči 🙂 mne sa to meno kedysi nepáčilo...potom sa mi pozdávalo a ked ho mm vybral, začala som si zvykať a teraz si neviem predstaviť, že by som erika volala iným menom 🙂 a hlavne, ž 🙂 v okolí ich nieje vela...jedna kamoška má erika a patrika, ako my 🙂 inak nikto...lebo všade je samý matej, david, sebastian 😀 tak si stojte za svojím a nenechajte sa ovplyvniť 😉 a pohyby to určite sú 😉

evi...záleží na tom, ako prežíivať tehotenstvo..ale ty si určite kludnučká a v pohode, tak aj tomáško bude zlatunké dieťatko 😉

mimina321
21. zář 2009

strouzi tento mesiac idem k novému lekárovi,tak snád ten pomôže 😵 všetko sa u neho platí,ale vraj je odborník tak uvidím
no teploty boli naozaj pekné,čo meriam som 37 nemala až teraz.škoda,že prišla ms 😔

strouzek
21. zář 2009

innes mě se Erik líbí moc, ani nevím proč nikoho s takovým jménem přímo neznám a ani jich u nás není moc ale i kdyby bylo tak ho dám protože se mi líbí. stejně tak si už ani neumím představit že bych dala jiný jméno, já si myslím že to bude kluk, no manža si myslí že splodil holku ale já si myslím kluka a prostě tak nějak jsem s tím zžitá že to bude Erik že si neumím přestavit že bych si teď měla zvykat na nový jméno.

mimi tak to je moc dobře , určo nová dr. pomůže jako nám. Ty teplotky jsou škoda ale je fakt že to dobře znám od sebe, jako řídit se podle měření tak jsem těhu fakt každý měsíc, protože grafíky ukázkové neustále pokaždé mě to navnadilo a nic, takže jsem přestala měřit, depkovala jsem sice stejně ale aspoň jsem se ráno o víkendu vyspala 😀

papua
21. zář 2009

krasny pondelok, vlastovicky!
Inneska: som rada, ze si sa ukazala, maly je zlaty-poriadny valibuk je z neho 🙂!!! krasne ta vidiet taku stastnu 🙂

Mimi: drzim velmi palce u noveho dokiho, verim ze to konecne pomoze...
Evi: Tomasek bude urcite zlaticko 🙂

sarlotta
21. zář 2009

Ahojík holky, krásné pondělíčko přeju🙂)

sarlotta
21. zář 2009

strouži myslím, že když jsem počítala-jen tak orientačně výbavičku tak to bylo kolem 40tis 😉 to se prostě naskládá. 😅

mimina321
21. zář 2009

papu chcela by som k nemu behnúť v piatok,potom napíšem ako bolo.dnes sa tam nemôžem dovolať,aby som sa objednala 😕
sarlott 40tis?tak to asi bude dobre,že si sem tam niečo kúpim

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru