Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
23. čer 2009

Mě říkala, že je všecko v pořádku, akorát mám málo toho progesteronu..

tercie
23. čer 2009

Holky musela jsem na chvíli pryč, a vy mě mezitím pokecáte dvě stránky, no toto 😀

Papu děkuju, no jo, třicítka na krku, teď prej už to bude jenom horší, mi bylo řečeno 😀

Mimi no jasňajda že tě berem do testovací party, to se rozumí samo sebou 🙂

strouzek
23. čer 2009

aha no tak možný,fakt to může být ten progesteron, protože vyživuje to žluté tělísko.proto ho dala i mě ten utroš, říkala jsem jí že s ovulkou problém nemám ale že jsem měla párkrát čárky na testu, že nevím jestli to bylo mimi nebo jenom falešné testy ale že se bojím že vajíčko pokaždé odchází s mrchou tak proto mi dala ten utroš aby se mimčo udrželo

tercie
23. čer 2009

Jaspi to je super, hormony ti srovnají a bude mimi 🙂

mimina321
23. čer 2009

stouži presne tento problém u mňa ovu prebieha už so mala v januári // v máji// a nič tiež neviem či je to testami alebo to vajko neudržím
ale v januári som testovala 3 testami každý iná značka a na každom //
v máji 2testy tá istá značka,čiarky dobre viditelné
no neviem,možno bude chyba v tom žltom teliesku 😔

mimina321
23. čer 2009

od kedy-dc-užívaš ten utroš?
keby sa mi podarilo tú moju enofu presvedčiť aspoň na hp ☹

jaspina
23. čer 2009

Mimi já bych ti poradila fakt jít jinam. Taky jsem se furt nervovala, ale nemohla jsem se dokopat k tomu, abych odešla. Až kámoška mě fakt dokopala, že prostě když nejsem spokojená, tak co tam ještě dělám.. A teď jsem jí za to vděčná! Ta moje by se minimálně do příštího roku nezajímala.. Maximálně bych chodila na Agolutin. Ten přístup a hlavně zájem je nesrovnatelný. Uvidíš, jak tě to nakopne, když se konečně někdo začne starat 😉

strouzek
23. čer 2009

No přesně já jako dle grafů i ovutestů ovule jak vyšitá, poznám jí i díky bolesti jedné nebo druhé strany a furt nic. Občas se mi objeví nějaké náznaky čárek na pár testech nikdy nevím jestli je to mimi nebo falešné testy, i grafy mám pokaždé krásné těhulkovské a pak buch mrcha. Takže proto jsem i poslala muže na to spermio jestli je jako třeba nemá nějaké zdeformované a proto jsou slabé embryjka ale dle všeho je vše v poho tak teď doufám že pomůže ten utroš jinak už fakt nevím. Bere se jinak od 16 dc, teda tak ho mám napsaný já až do 26 dc.

mimi a nemůžeš si ten HP zaplatit sama? já si ho sama teď platím, bude mě stát 180 kč

tercie
23. čer 2009

Mě doktor HP taky nedělal, chtěla jsem ho po MA, ale prej to není třeba když jsem otěhu, že vše funguje jak má... tak nevím.

Mimi asi bych na tom trvala, že ho chci udělat, že si ho zaplatíš, aspoň budeš vědět, kdyby nějakej hormon byl v nepořádku...

mimina321
23. čer 2009

stouži ešte som našla tie januárové tsty dávam ich do albumu pozri 😵
jaspi idem do po lete idem do caru ono to už dajú všetko do cajchu,už sa jej o nič prosiť nebudem 😔
neviem ako to je u nás s hp skúsim to zistiť

strouzek
23. čer 2009

no taky bych asi změnila doktora, můj mi vyhovoval byl super ale dost mě štvalo že mi nechtěl vzít ten HP a to ani když jsem říkala že si to zaplatím sama.pořád říkal otěhu jste jednou otěhu znovu, chce to čas a bla bla, za vše může štítka . no pak se to ale vyřešilo samo, doktor oznámil že odjíždí do francie a tak jsem se rychle objednala jinde a jsem spokojená. doktorka super a hlavně mi udělala takovou prohlídku kterou by ten předchozí asi nikdy neudělal. nebránila se HP, dala utroš, vysvětlila a taky mi našla tu bakterii

mimina321
23. čer 2009

no mrknite je to albume 😕

mimina321
23. čer 2009

škoda,že som ostatné vymyzala
terci otravujem ju každý mesiac keby mi niekto stále pišťal za ušami ako jej tam chdím ja,tak by som mu ten hp spravila len aby som sa ho už konečne zbavila 😀
mm má na ňu strašné nervy lebo vždy od tade prídem vycicaná z energie a veta necháme to na prírodu vo mne vyvoláva stavy nepríčtnej zúrivosti 😎

mimina321
23. čer 2009

no čo na to hovoríte?vyzerajú byť falošné?

strouzek
23. čer 2009

mimi jj vidím, já takové měla v únoru asi na 8 testech ale zase na několika testech čárky vůbec nebyli a pak došla mrcha. doteď nevím jestli to bylo těhu nebo ne.

jinak s tím carem no jako my byli jsme Dneska v gyncentru v Ostravě a musím říct že mě to dost zklamalo. Chodby takové nijaké, žádné obrázky, vše takové studené, manža říkal že ta odběr.místnost byla strašná menší než záchod v paneláku, pár časáků a plastová židle, že před dveře si stoupli sestřičky a řešili co dělali včera na večeři no jako od takové kliniky soukromé jsem čekala něco víc, ještě že dopadlo to spermio dobře a nemusím to řešit a i kdyby k tomu IUI došlo kdyby se nedařilo do gyncentra v ostravě mě už asi nikdo nedostane. Rychlý byli to jo (výsledky za 30 minut) i cena 200 kč je dobrá ale prostředí hrozné

tercie
23. čer 2009

mimi tak ty jsou opravdu jasně pozitivní, žádnej stínek... tvoje doktroka má asi nervy jak špagáty a obdivuhodnou výdrž teda, to se jí musí nechat 😀

strouzek
23. čer 2009

mimi už jsem dostala fotky, moc ti to sluší nevěstinko, krásné vlásky paráda 😵 akorát kytičku jsem nikde neviděla, pošli mi ještě fotečky s kytkou, ráda koukám na kytičky nevěstinek 😉

tercie
23. čer 2009

teda strouži to jsou fakt podmínky, a jako u tento...ehm poslouchat, co kdo vařil k jídlu, tak se asi neudělám do soudnýho dne 😀 to má manža můj obdiv 😉

mimina321
23. čer 2009

stouži ja sa rozhodujem medzi ferticent v blave/sú tam 3 car/a heliosom v martine obe centrá dievčence moc chvália
terci no so mnou je to ťažké ked si niečo zoberem do hlavy už sa mi to nedá vyhovoriť 😀 😀 😀
u nás doplácame za ivf okolo 500euro tak šporím a na jeseň je to jasné

mimina321
23. čer 2009

stouži pošlem zase som tam volačo domrvila lebo som vyberala aj s kyticou 😅

strouzek
23. čer 2009

mimi fotečky opravdu krásné, měli jste to v kostele jo? to muselo být krásné, já jako věřící nejsem ale svatby v kostele mají svoje kouzlo

mimina321
23. čer 2009

my sme obaja ale moc do kostola nechodíme-podla mňa je podstatné ako sa správaš k ludom a nie kolko krát do roka si tam 😉 svadba bola v kostole
pána farára sme mali velice zlatého boli sme sobášený v inej farnosti,bol úpne super 😵

tercie
23. čer 2009

Mimi já jsem nevěřící a v kostele jsem každej tejden aspoň dvakrát, dobrý ne? 😀

jaspina
23. čer 2009

Mimi a co to jsou za testy, co máš v albu? To jsou Ovu testy nebo máš teď 2 čárky na těhotneském? Ale to už bys asi slavila že.. V tom caru tě ale budou mít jen po určitou dobu a vedle toho máš svého gyndaře ne? Tak proč nechtít lepšího? Já jsem teď byla v lékárně a narazila jsem na chodbě na bývalou gyndařku. Tak jen pozdravila a šla.. Napřed jsem se před ní cítila divně, že jsem odešla.. ale co - ona určitě ví proč. Řekla, že léky a jakékoli testy bude dělat nejdřív po 6ti měsících a od té doby jsem k ní nešla..

tercie
23. čer 2009

Jaspi nic si z toho nedělej, dneska máš právo si vybrat doktora, a to pak ať se ona tváří jak chce, když ti nechtěla vyhovět, tak to má za to 😉

mimina321
23. čer 2009

terci ja tiež dvakrát ale do roka 😀
jaspi to sú tehu z januára,nedopadlo to....a v máji boli zase ale tiež to nedopadlo... 😔 ☹
čakám kedy si otvorí ambulanciu jeden super dr./bol môj dr v nemocke/a potom šup k nemu malo by to byť koncom roka-dovtedy budem aj tak pod dohladom caru 😵

jaspina
23. čer 2009

Mimi - aha tak to jo.. Určitě to bude jen nějaká maličkost, která ale prostě vadí..tak ji spraví a pak Mimi bude mít mimi 😉

tercie
23. čer 2009

Holky končím pro dnešek, čeká mě vystoupení se sborem, tak se jdu zkulturnit ať se mě lidi neleknou. Mějte se fajn, pa zítra 🙂

mimina321
23. čer 2009

jaspi 😀 ja verím že raz sa to podarí len som hroooozne netrpezlivá 😉
terci pa

mimina321
23. čer 2009

kačka a katuška nakúkam či nepíšete ako na kontrole
u nás je taká búrka ako z hororu 😕 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru