Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
24. lis 2009

Strouži, musím jít najít album Evičky,jsem bába zvědavá 😀

kackark
24. lis 2009

Evi, fotečky jsou úžasné 😵 A oběma rodičům to s Tomáškem moc sluší 😉 🙂

murynka
24. lis 2009

evi krásné 😵 😵

holky mě ted 2 hodky nešel kůň to byla depka 😅 😝 😠

sarlotta
24. lis 2009

Ahojík holčičky🙂
Přeju hezké úterý🙂 😎

sarlotta
24. lis 2009

Ba tak to je mazec- kačena jedna.... já si brala kočár všude... asi nějaká zapšklá babizna 😉

strouzek
24. lis 2009

ahoj šarlotko jak je?

sarlotta
24. lis 2009

Ahojík strouží... dobře🙂 ještě budu v práci týden, 14dní..podle počáska a pak už chystání na Vánoce....ale to utíká co🙂

strouzek
24. lis 2009

to je dobře, o vánocích ani nemluv už za měsíc v tuhle dobu budou rozdané dárky šílený, dneska jsem ale trošku dohonila čas a dost věcí naobjednávala tak ted jen čekat až dorazí. jen pro taťku furt nic nemám

sarlotta
24. lis 2009

No já už mám taky objednáno🙂)) a docela mě to blaží 😎 😀 a co není objednáno je vymyšleno🙂 a dokoupí se na Vánočních trzích-to miluju🙂 u nás je to pohodička a romantika se svařáčkem v ruce 😉
jen ten sníh mi chybí 😒

murynka
25. lis 2009

sarlot dej pokoj se sněhem 😅 😝 ...jinak na Vánoce se moc těším a na svařák také už si ho můžu dát 😀

dneska byla divná noc byla jsme vzhůru v 11,v půl 1,v půl 4,v půl 7 a ted už spát nejdu 😝

jdeme dnes na vyšetření sluchu a sono kyčliček....snad bude vše dobrý 😨

kackark
25. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................26DC
Jaspina.......................21DC
Mimina........................14DC - KO 26.11. a IUI tento měsíc

kackark
25. lis 2009

Krásné dobré ráno 😵

Šarlotko, testování se blíží, já se tak těším 🤐

Se sněhem nestrašte, chci se v poho dostat do porodky 😀

Mury, já měla překvapivě noc klidnou a dneska mě nechal Táďa i vyspat 😉 Nevstávala jsem ani jednou 🙂

Kačenko, vše nejlepší k svátku, a hlavně, ať máš ten uzlíček štěstí co nejdříve u sebe 😵 😵 😵

mar26
25. lis 2009

Dobré ráno,

Kačko a Kačko vše nééééj k svátku 😵 a ať máte brzy ty vaše klučíky v náručí 😵

jaspina
25. lis 2009

Dobré ránko,
Katuškám přeju jen to nejlepší a nejkrásnější k jejich svátku a hlavně zdravá miminka brzo doma v postýlkách 😵

Jinak hlásím, že jsem včera dojela - zůstala jsem celá já i auto. Akorát menší psychická újma z toho stresu 😀

kackark
25. lis 2009

Marti, moc děkujeme 😵
Jaspi, tobě taky a vidíš, jaká jsi šikulka šikovná. A neboj ono se to bude jen a jen zlepšovat.

A musím pochválit manžu, přinesl mi včera nádhernou kytičku (tři gerberky), Merci, a protože věděl, že nemám kruh do porodky, tak ho chudák sháněl kde se dalo, až skončil v lékárně a tam koupil takový speciální polštář 😀
No uznejte, že je to krásný důkaz lásky, když na mě takhle myslí, abych po porodu netrpěla 😉

kackark
25. lis 2009

Holky, nemáte některá číslo na papuu, včera měla NT a slíbila, že se ozve. Doufám, že někde slaví 🤐 Moc na ní myslím.

vlastovka385
25. lis 2009

Ahojte vlaštovičky, Kačenkám všechno nejlepší k svátku. Nemáte někdo nové zprávy od dráčka?

Naše noc by byla super, kdyby Tibor neměl o půl páté záchvat pláče, nemohla jsem ho uklidnit, tak jsem ho musela rozbalit, aby se úplně probudil, pak usnul u prsa a spal do sedmi. Začíná to být mazec, já ho totiž mám v posteli, ale jak se vrátí manžel, tak pošupajdí do postýlky, pořád se převrací na břicho a válí sudy po celé posteli, máme obrovské letiště, ale to mu nestačí, ráno jsem se vzbudila aTibor nalepenej těsně u mě. Už mám celkem strach, aby mi ve spánku nespadl z postele. Včera jsem tu ani nebyla, Tibuš byl protivnej, tak jsem mu musela pořád vymýšlet nějaké zábavy. Akorát jsem stihla objednat jídelní židličku, ve slevě, tak jsem měla radost, teď ho krmím v sedátku a už mě z toho pekelně bolí záda.

mar26
25. lis 2009

Kačko manžel je zlatíčko 😵
na papu číslo nemám,snad jí nešel jen net a dneska se ozve

asi za 14 dní se jdeme s Naty fotit do ateliéru,bude nás fotit švagr 😵 http://www.jbphotos-sosak.blogspot.com/ -jeho web, má tam i teď nějaké fotky Naty a v záložce říjen krásně nafocenou Prahu a taky obě neteře 😵

kackark
25. lis 2009

Ahojky vlaštovko, děkujeme 😵

Kačenka tu včera byla a zítra nastupuje do Motola, budou tři dni čekat, jestli se porod nerozjede sám, a pak případně budou vyvolávat, takže v pondělí už bude určitě maminkou 😵

Marti, ráda se mrknu a už se na fotečky s Natálkou moc těším 😵

vlastovka385
25. lis 2009

Teda Kači, ty máš hodnýho manžela. Ten můj mi šel akorát po porodu shánět síťovaný kalhotky a porodncký vložky, moje zásoby nestačily 😝 .

Holky mě by zajímalo, jak dlouho na mě budou působit ty hormony, máme s Tibušem puštěnou telku a teď tam byla reklama na tu panenku BabyBorn a byly tam dvě normální holčičky a jedna s Downovým syndromem, mě to tak dojalo, že ji dali do té reklamy, tu málem cedím...

kackark
25. lis 2009

Ty fotečky mi vyrazily úplně dech, paráda 😵
Natynce to moc sluší a líbí se mi, jak si jí tatínek pyšně a hrdě drží 😵 😵 😵

kackark
25. lis 2009

Vlaštovko, já mám někdy pocit, že ty hormony mi zůstanou už do konce života 😅
Ale je to hezké, že dají takovou holčičku do reklamy 😵 To na ní musí být rodiče náležitě pyšní 😉

mar26
25. lis 2009

Kačko děkujeme 😵
Naty se právě snaží sníst mi ruku 😀 ,už je celá poslintaná

vlaštovko a protivka je kvůli zoubkům?

kackark
25. lis 2009

Marti, a do ateliéru půjdete všichni i s manžou? Podle těch ostatních fotek se totiž máme opravdu na co těšit 😵

kackark
25. lis 2009

A dej prosím Tě Natynce napapat a netrap jí hlady 😀 😀 😀

mar26
25. lis 2009

Kačko jj i s manželem 😵
už baští 😀

mar26
25. lis 2009

a jdu dneska konečně cvičit se tááák těším 🙂 ,ale víc na nová vlaštovčí miminka 😵
Evička má moooc krásné fotečky 🙂

kackark
25. lis 2009

Marti, a kam a na co chodíš cvičit?
Mému manžovi focení taky nevadí, ale vím, že nějakýho chlapa by tam ženská nedostala ani heverem 😀

kackark
25. lis 2009

Marti, taky jsem se včera nad fotečkama Evičky rozplívala 😉 🙂

mar26
25. lis 2009

dneska jdu na body styling,ale chci pak chodit na trampolíny 🙂 ,mám to asi 3 minury od baráku,tak je to super,je to od 18h,tak manžal stíhá z práce v pohodě a pak akorát přijdu na koupání
to je fakt nějací chlapi focení nesnáší,manžel ho taky nemusí,ale s malou chce mít památku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru