Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
22. zář 2009

šarlotko to se dá pochopit, my se zrovna o tom bavili minule s manžou že až budeme mít děti že nevím jakpřežijeme takové ty výlety tábory aj. nám stačí kocour, byl u našich na jeden den na hlídání a už jsme byli celý nervní že ho nemáme u sebe a chyběl nám. moje tchýně si furt plánuje jak tam budou vnoučata trávit u ní na baráku celý léto,to by mě zajímalo které vnoučata myslí páč já svoje děti nepůjčím nikomu 😀

kackark
22. zář 2009

Strouzi 😀 😀 😀
Mě taky stačilo, když Bessinka včera skoro celý den zvracela a nic nesnědla. Ach jak já budu úzkostlivá matka 🤐 Chudáci moje děti 😨

papua
22. zář 2009

ahoj dievcence moje!

Kaci: je nebudem testovat🙂, teda urcite nie tento tyzden....Ovu bola neskor, cize meskat mi bude MS mozno aj dva-tri dni, ale myslim ze ju urco dostanem, ja uz netestujem....nebudem sa zbytocne trapit a ide to moc do penazi....Ale tento mesiac ziadny PMS-to je divne....🙂

kackark
22. zář 2009

Papu, tak držím pěstičky, aby MS už pěkně dlouho nedorazila 😵

papua
22. zář 2009

Kaci: Dakujem moc moja 😉 !!!!!!

kackark
22. zář 2009

😵

sarlotta
22. zář 2009

papu.. tak ať se podaří 😎

sarlotta
22. zář 2009

holky, no nemocné děti jsou vůbec to nejhorší, když malý zvrací tak já sedím u něj brečím 😖
naštěstí to není nijak často.
Já jsem malého měla na hlídání přes noc u mojí mamky poprvé ve 2,5letech... do 18měs jsem kojila i v noci a jinak prostě nebylo potřeba... ani jsem nechtěla🙂))))))

kackark
22. zář 2009

Sarlottko, plánuji to podobně, jednou jsme se rozhodli, že chceme mít děti, tak se o ně chceme i starat. Neudělali jsme si malého proto, abychom ho hned někam strkali 😉
I když moje mamka si chuděra pořád plánuje, jak bude hlídat a jak se nemůže dočkat, jsem zvědavá, jak to dám do těch správných mezí.

evanek77
autor
22. zář 2009

krásné dopoledne, já dnes ráno spala jako zabitá, to je to noční vstávání 😀

jaspina
22. zář 2009

Holky za chvíli jdu na Pilatess - tak držte palce 😉
Jinak vám musím napsat jaké jsem trdlo - jak jsem byla na UTZ, tak doktorka kontrolovala sliznici a říkala, tady máme endometrium.. a já jsem začala panikařit, protože jsem si to spletla s endometriozou 😀
Jo a té kamarádce nakonec budu kupovat španělskou deku. Už mám pro ni malinké punčocháčky a ještě k tomu chci objednat dárkovou sadu. Modrá s pejskem a je tam čepička, rukavičky, capáčky a bryndoš.

papua
22. zář 2009

Jaspi: tak si uzi pilates, je to fajn 🙂
Evi: ahoj vybuvana 🙂!!

papua
22. zář 2009

Evi: vybuvana znamena vyspinkana, aby si si snemyslela, ze som chcela napisat nieco ine 😀 😉 😅

kackark
22. zář 2009

Jaspi, ty jsi ale hodná teta, to bude mít kamarádka určitě radost 😵
Pilates si hezky užij a hlavně, že ti nic není 😀 😉

Evi, ahojky 😵

A já se vám zapomněla pochlubit, že jsem včera koupila látku se žirafkama na povlečení a tak mám vyhlídnutou látku na závěsy a babička bude šít jako divá. Koupila jsem i ten maličkatý polštářek a larisu využiji jako deku, přeci jen tu v zimě asi nebude nejtepleji.

kackark
22. zář 2009

Evi, a ke komu ty vlastně v noci vstáváš? 😀 😀 😀
Já k Bessince, pouštěla jsem jí asi ve dvě hodiny ven a pak jsem čekala až se dostatečně vyvenčí, tak jsem proseděla cca hodinu u PC, já blázen.

evanek77
autor
22. zář 2009

papua 😀 😀 😀
kači,
já mám peřiny také radši koupené, nemáme plastová okna a dost tu v zimě táhne

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
já učím tomíka, klikrát má vstávat 😀 😀 😀
ještě že nemáme záchod po schodech....

kackark
22. zář 2009

U nás když je větší vítr, tak se bohužel hybe i záclona 😖 Ale víš jak, zvládnout to musíme.

A ještě hlasím, že mám doma vše dětské co se tu nacházelo vyprané, vyžehlené a uklizené ve skříni, je to bezva pocit 😵

kackark
22. zář 2009

Evi, jo tak, tak to si ho hlavně dobře nauč, ať ti to pak vyhovuje 😵
Já mám záchod šíleně daleko a strašně mě to teď štve.

evanek77
autor
22. zář 2009

a to nepočítám náš rituál s manželem, že jdeme spát spolu, jak začně řezat jdu k sobě a ráno si pro mne došel v šest, ať se jdu dospat za ním. Normálně spolu snídáme, pokud je doma, ale dneska mne fakt z postele nedostal, to až sousedčino řvoucí dítě, ale jen natolik, že jsem se s peřinou přestěhovala opět k sobě a usnula až do desíti 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
ale mně to 4x za noc nevyhovujéééééé

kackark
22. zář 2009

Evi, však máš nárok a jen si to teď užívej, myslím, že to samé by ti napsala Martinka 😉

kackark
22. zář 2009

A to vstávání si musíš se svým močákem nějak důrazně vyříkat, tohle se vážně nedělá 😕 😀

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
u nás je málo rán, kdy se dá spát, je tu obvykle už od rána děsný randál, ale dnes byl klid, tak se spalo jak šípkové růžence 😉 🙂

strouzek
22. zář 2009

už jsem tu holky zase tu byl blázinec a jsem naštvaná do nepříčetnosti 😠 na jednu stranu jsem ráda že jsem v práci aspoň nesedím doma a rychleji to utíká ale tohleje fakt příliš. hodily mi tu balíky že je mám odnést na poštu, těhu netěhu,t ak pro mě bude muset přijet manža a pomoct mi s tím, výplata tento měsíc udělala rozdíl 3 tis. čistýho takže masakr, šéf to odpálkoval s tím že firma je v krizi apřitom teď sedí v kanclu a řeší jestli našim rozmilým zákazníků uděláme dárečky svíčky, čokoládky nebo nějaké jiné vlezdoprdelné prezenty za statisíce přitom nám zaměstnancům nekoupí ani kolekci na vánoce. 😠

k tomu měl včera šéf "vtipnou" náladu, se ptal kdy mám TP tak jsem řekla že březen a on mi oznámil ať vůbec neuvažuju že odejdu na nemocenskou minimálně do konce roku tu budu, tak jsem mu řekla že to rozhodně nehodlám že jsem mu to říkala že jsem tu pod podmínkou že dokud to budu zvládat a nebude škaredé počasí a on že si nepamatuje že bych mu tohle říkala že prostě mě potřebuje v práci a že přece nebudu doma sedět jako baťoh na děcko. bože ten mě dožral, má smůlu jestli bude příští výplata taková jako teď tak jdu pro neschopenku ať se třeba postaví na hlavu páč když si vemu že jsem utahaná, doma nic nestíhám a výplata ještě těžce ubohá a z toho ještě víc jak ticísovku projezdím to se mi fakt nevyplatí chodit do práce 😠

sarlotta
22. zář 2009

no jo strouži, víš jak to je... podáš prst a urvou Ti celou ruku. ale třeba se šéf do zítřka líp vyspí a něco Ti přidá🙂))
vyprdni se na něj.. pohlaď břůšek a myslii si o prd...

strouzek
22. zář 2009

papu ahoj ty máš teda nervíky já bych už žhavila testy dávno 😀

evi tak to máme doma podobný, my taky spíme odděleně a max ráno o víkendu jdu já za manžou nebo on za mnou do postýlky

kackark
22. zář 2009

Strouzi, nevděčnost světem vládne, viď. Mimi je to nejdůležitější co máš, tak se řiď jen jím a na vše ostatní se vykašli 😉

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
ach jo, nenech se vytočit, ubližuje to mrněti 😉 😉 😉
hele, u manžela v práci snížili interní vyhláškou platy o 40% a všichni měli smůlu, je to legální... tak si našel jinou práci a hádej co se děje teď? Nechtějí ho pustit, ale je bez auta a všeho... Prostě kocourkov. Ještě že nový zamestnavatel je super a dokonce mu i pomáhá to řešit přes právníky 😉

strouzek
22. zář 2009

šarlot to těžko, nepřidá ani halíř, když chtěl kolega přidat tak mu dal padáka. místo abych měla víc nebo aspoň stejně tak za posledního půlroku jdu s platem dolů, pořád se tu mele o té krizi už jsem na to alergická, jo jasně kupuje se méně ale za hodně věcí si může šéf sám, vůbec neuvažuje vždycky se vzbudí má nějaký úúúžasný nápad a zainvestují se do toho všechny prachy firmy a pak se po chvíli zjistí že je to propadák, všichni to věděli jen šéf je vždycky překvapený že to nevyšlo 🙄 jasně ve všech firmách to jde z kopce ale tady když vidím že nám dá všem na výplatu málo s tím že firma nemá peníze a za týden sedí v kanclu a plánuje další blbosti podle mě nepotřebné tak to je fakt síla. nám zrušil obědy úplně prej firma šetří, ani za svoje peníze si nemůžeme nikam zajít páč je firma na vesnici a tady prostě není ani obchod s rohlíkama takže jsme celý den hladní ale sedí v kanclu a plánuje raut, dárečky aj. pro nenažrané prodejce nabytku 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru