Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
15. zář 2009

já? v práci kde jinde, doma není na kecání čas 😀 😀 jedině v práci 😀

evi to je pravda, já na svýho manžu často nadávám jak mě štve, má plno chyb ale pak jdu třeba na kafe s kamarádkou a nebo si přečtu některé osudy tady a říkám si jak mám úžasnýho muže co to se mnou všechno snáší a je pro rodinu, vydělává, stará se o nás a snad i nezahýbá

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
manželovi rodiče teď slavili 45 let, a to manžel říkal také, že si neuměl představit, že by se kdy rozvedl... jenže je to pokaždé o víc lidech, že jo 😝 😔 On to dodneška bere jako velkou životní prohru, nezapomenu, jak jsme byli na plese a prohlásil: to je moje nová žena, jsme spolu půl roku a je to moje zatím nejdelší manželství. A všichni zůstali jako opaření....

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
a ty ho ještě obereš o výplatu 😀 😀 😀

sarlotta
15. zář 2009

právě proto se ptám🙂)))) mě to bylo hned jasné🙂))
Až Ti tu práci závidím čoveče 😉 Ale včera sem si někam volala a něco se rýsuje .. sice až od ledna, ale bylo by to fajn... mají tam teď plno těhulí- tak třeba půjde některá na PN dřív🙂)))))))))))))))))))))
V nynější práci to vypadá na říjen a listopad a pak abych zas seděla doma... už mě to nebááááá. 😠

evanek77
autor
15. zář 2009

šarlot,
to jo, máme takový zvyk, že když se potkáme s tím, že někdo cizí někde dělá něco, co se nám nelíbí, tak tomu druhému říkáme, jak jsme rádi, že ho máme. A poslední dobou sleduju, že je příležitost říct to i několikrát denně, prostě holt těch "divných" vztahů a vazeb je nějak hodně.

evanek77
autor
15. zář 2009

šarlot, mně už doma také hrabe, ještě že mám poslední 2 měsíce volna a pak začne kolotoč 😀 😀 😀

evanek77
autor
15. zář 2009

nic holky, jdu ven, papa 😉 🙂
a dejte doma pusu miláčkům, až se vrátí z práce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strouzek
15. zář 2009

evi no určo není rozvod lehký a je fakt že i okolí to divně bere. většinou ještě u chlapa všichni si myslí že chudák ženská on jí opustil a přitom je to často tak že mrcha byla ta ženská ale kdo to neví odsoudí nejdřív chlapa.

jj o výplatu ho oberu, však už mi psal na icq že kam chci dovést na nákupy 😀
šarlot no na jednu stranu je to v práci fajn, šéf je dobrej, mu stačí uvařit kafe on zaleze na půldne a je klid a můžu být na netu, nikdo mě tu nehlídá, zrovna ráno jsem šla na hodinové drby a nikdo si ničeho nevšiml. 😀 teď to mám ještě volnější všichni to berou tak že jsem těhule a tak mi dávají svátek takže dodělávám tady tu práci co je rozdělaná, zapíšu poštu, proberu mejli a mám klid. akorát ta výplata je mizerná, děláme jen 4 dny v týdnu takže rozdíl na výplatě je, navíc nám zkrouhli osobní ohodnocení takže děs ale zase jak říká kámoška co bych chtěla za to že v práci nic nedělám že 😀

strouzek
15. zář 2009

já bych to doma taky asi nedávala to vám věřím, ještě tak na neschopence kdybych věděla že za pár měsíců tu bude mimi a bude kolotoč tak jo ale neumím si představit být doma bez práce dlouhodobě, já vždycky pracovala, skončila jsem školu a šla na pracák,hned mě vzali na prvním místě kam jsem šla a tady už "hniju" 7 let. jak říká šéf jsem něcojako inventář co by měl mít dekápku protože jsem tu přišlajako mladá hubená holka těsně po střední co bydlela u rodičů a za tu dobu jsem si koupila byt, odešla od našich, vdala, potratila, znovu otěhu atd. takže to současné těhu se mnou hrozně moc lidí prožívá hlavně těch co mě znají od nástupu do práce.
teď chci pracovat ještě tak 2 měsíce, no dokud bude dobré počasí, je blbý že musím dojíždět to asijediný mi vadí a když bude tuhá zima a řádit chřipky tak nechci riskovat, takže nejpozději v prosinci už bych chtěla být doma. ale zase po mateřské vím že se můžu vrátit tedy pokud firma nezkrachuje.

strouzek
15. zář 2009

ty jo teď jsem dostala smsku od manžova bratrance že se jim narodilo mimčo, chlapeček víc jak 4,5 kg. ta mamina musí být snad kouzelník protože ona je neskutečně hubená, murynka by vedle ní byla tlustá, oba jsou drobní spíše dětské postavy a takovýho macka 😕

sarlotta
15. zář 2009

strouží tak to gratulace🙂)))) , ale chuděra mamina🙂

strouzek
15. zář 2009

já myslím že jí dělali císaře nebo mi to aspoň říkal manža že má domluveného císaře tak nevím, ale tu váhu fakt nechápuprávě že se celá rodina bála aby neměla malé mimčo protože ona je fakt až neskutečně hubená mamina, vážila 41 kilo a nemohla dlouho otěhu tak trošku přibrala a povedlo se ale kvůli té postavě měla rizikové od začátku no a buch takovej macek mimčo.

strouzek
15. zář 2009

to ne jak já, skoro metrák a skoro 181 cm na výšku 😀 já problila první trimestr a nikdo to nepoznal páč já měla tukových zásob pro celou republiku 😀 😀

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
tak to gratulace, jak se jmenuje? 😉 🙂
manželova maminka je také jak murynka a manžel měl 4,5 kila a přirozeně 😉
a moje máma měří 162 a já měla také 4,5, akorát není žádnej drobek a se u mne vykrmila ještě o 35kg 😀
hele, a já jsem v práci 10let, nastupovala jsem ještě na vejšce jako brigádník 😉 ale u nás už jsem jedna z mála, kdo tam je tak dlouho, dost se to točí... ale je fakt, že u nás dlouho bylo jak růst a posouvat se, žádný stereotyp. Ten začal až v době, kdy jsem se začla snažit o mimčo, tak zas nemělo cenu odcházet...
to zas manžel jde už na 4. místto jen za dobu, co jsme spolu a to dělá v oboru, kde každý zná každého, takže se ukážeš na konkurzu a ví to všichni 😀 😀

strouzek
15. zář 2009

jmenuje se jaroušek.mě se to jméno nelíbí no ale hlavně když je zdravej že jo 😉
u nás v práci je to stejný, nastupovala jsem tu abych měla aspoň praxi a zůstala jsem. jednu dobu to vypadalo dobře, firma se rozjížděla a i jsem postoupila platově tak to šlo, jenže pak se nějak zhádali majitelé a najednou to vypadlo bledě, pak to ten jeden od toho druhého musel odkoupit a to byla dost velká rána na firmu, začli se tu střídat společníci, do toho fin. krize takže vlastně je to na mrtvém bodě, děláme ale furt za stejné prachy, žádný postup nic ale já si říkala že když chci mimi tak to tu dodělám protože tady mám svoje jisté hlavně smlouvu na neurčito a klid. kdybych odešla kdoví jak by to dopadlo, zkušebka, možná špatný šéf a kolektiv nebo něco jinýho a co pak.

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži, tak tak 😉 😉 😉
a jaroušek je pěkné, se mi líbí 🙂

strouzek
15. zář 2009

mě ne, já nemám ráda takové ty staré jména jako vojtíšek, jaroušek, pepíček aj. ale zase jsem taková že to beru že je to každýho věc. mě teďka spíš štvou lidi co ví o těhu a už se ptají na jména a když někomu řeknu co máme vybraný všichni do toho pindají ať ho nedávám,že je to tvrdé jméno a bla bla. přitom já právě proto chci takové jméno nemám ráda když dají mimču jméno a pak mu říkají zkratkama často komickýma. jako kamarádka dala Štěpánku ale říkají jí štěpko, sousedka má Robina a říkají mu většinou jen Robi, kolegyně má olivera a říkají mu Oline, Oldo atd. mě se líbí když je to zdrobnělé ale nemám ráda zkratky.

sarlotta
15. zář 2009

stroužku Erik je krásné jméno🙂 mě se líbila i Erika🙂)) a určitě není dneska časté🙂
U nás je snad nejvíc Matyášků... to je úplná lavina...

strouzek
15. zář 2009

mě se právě erik líbí už roky i erika ale Erik víc. navíc se hodí k příjmení, mě už nezvyklají ale zato manža teď přišel že jestli nedáme jiné jméno tak jsem se ptala proč když se nám oběma erik tak dlouho líbil. no a z něho vypadlo že lidi do toho začli i u něho kecat a že ho začínají vyklat. tak jsem manžovi vysvětlila že neexistuje jméno co se líbí všem no ale vzali jsme i tak kalendář a nakonec jsme zjistili že stejně Erik je nej 😀 😀 jinak holku nelu tu chci taky dlouho, je jich teď hodně ale mě se líbí a na ostatní kašlu.
jinak s matyáškama máš pravdu i já si toho všimla všichni mají Matyáše nebo honzíka nebo kubíka ale mě se to třeba líbí ale totálně nehodí k příjmení

sarlotta
15. zář 2009

strouži s Kryštofem jsem taky měla problém...a teď se všem líbí. Pořád někdo řešil, jak mu budeme říkat zdrobněle.. jakoby na tom nějak záleželo... vždycky mu můžeš říkat sluníčko moje... ať už se jmenuje jak chce 😎

strouzek
15. zář 2009

kryštof je hezké hlavně jestli se hodí k příjmení. já si taky myslím že až bude mimi na světě nikomu to nepřijde a všichni to budou brát že je to jeho jméno a nikomu to nepřijde divný ale v těhu ti lidi nemají hold co dělat.

strouzek
15. zář 2009

holky koukáte na superstar?? to je matlanina co? mě se nelíbí jandová aty její kecy, třeba jak tam minule probírali menzes a nebo jestli ten kluk je nebo není panic.

murynka
15. zář 2009

já vyprala dvě pračky pro sofinku 🙂 😵 úplně jsme se bála ty věci prát 😀 😀 ale přežili 😀 😀
krásně voní ted jsou na sluníčku 😎 pak je vyžehlím jinak jsme žehlila a rozhodla se že uvařím pořádný oběd takže dělám knedlík špenát a maso to bude manžílek koukat 🙂

holky to prádlo voní jen tak lehce nemám něco špatně??? 😕 😕

murynka
15. zář 2009

kryštofa jsem chtěla já a jako kluka ho tam napíšeme 😉 😉
holka je už jasná 😵 😵 😵

superstar je dobrá já se u toho bavím 😀 😀 ale Jandovou také moc nemusím 😝 😝 😝

sarlotta
15. zář 2009

Mury a co bys měla špatně ? bez aviváže to prostě voní míň... ale to je ok. Bude to vonět mimískem 😉

murynka
15. zář 2009

sarlot já nevím 😀 😀 dělám to poprvé tak se raději ptám 😅 😕

evanek77
autor
15. zář 2009

mury,
miminka mají 10x citlivější čich než dospělí, proto se do porodnice třeba nesmíí nosit lilie. Je to proto, aby poznalo maminku po čuchu 😉 🙂
a erik i kryštůfek se mi moc líbí 🙂

strouzek
15. zář 2009

počkat holky mimča nesmí aviváž?? 😕 to jsem nevěděla a vadí když budu dávat nějakou sensitive??

evanek77
autor
15. zář 2009

strouži,
no zkusíš, když se oprudí, tak příště nedáš 😉 🙂

sarlotta
15. zář 2009

stroužku to je zbytečné... aviváž nech na pozdějc. Oni jsou dnes i firmy co dělají speciální aviváže pro mimi... ale já bych s tou chemií šetřila. Nevíš z čeho se může prcek oházet a za ty slzičky to pak prostě nestojí.
Taky není dobré aby věci moc voněly, a ani mamča by neměla mít výraznou vůni na košili, halence --- ani parfém a tak- kvůli kojču... pro mimčo je nejlepší přirozená vůně maminky. Samozřejmě že sprchovat se můžeš/musíš🙂)))))))))))))))))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru