• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dala bych vše za náhradní babičku, máte tip?

28. února 2017 
stačí dát vědět odkud jste a jak staré děti máte a neni problém :slight_smile:
11. srp 2016 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude - skupina Náhradní babička - zkus zadat takovou poptávku...
14. srp 2016 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovoluji si oživit téma, hledáme náhradní babičku z Ostravy
29. lis 2016 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den, jsem z Ostravy a hledám pro svoje dětičky 3,5 Emička a 1,5 let Šimůnek babičku. Ta jejich nemá zájem a druhá babička bydlí 100km.
S dětmi mi nikdo nepomůže, krom manžela jak přijde večer z práce. A nemáme možnost si třeba večer zajít ani do divadla, či na večeři.
Děti by taky uvítaly výlet, či procházku :slight_smile:
29. lis 2016 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý deň, sme z Ostravy a tiež hladáme milú a priatelskú babičku. Mám syna, ktorému budú 3roky a dcerku, ktorá bude mať rok. Babičky sice máme, ale jedna býva na opačnom konci republiky a nechce za nami jazdiť a tá druhá má stále veľa práce a na nás málo času a tiež býva daleko (na Slovensku). Výchovu detičiek zvládáme s manželom bezproblémov, chýba nám len pre deti nejaká kamarátska babička, ktorá by detičky naučila rozne věci na ktoré ja nemám čas. Babička ozvi sa nám!!! Tešíme sa na teba!!! Eva
12. pro 2016 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám přání najít milující babičku pro své dvě dcerky,6 a 9 let.Jsem s holčičkami sama a babička nám moc schází.Naše babička bydlí 120 km daleko a nikdy nebyla tou opravdovou babičkou.Já sama jsem měla úžasnou babičku,která mi toho do života dala moc.A já ji moc milovala.Nechci,aby holčičky byly o toto ochuzené.Starší holčička má diagnostikované postižení,ale je naprosto úžasná,je to takové naše sluníčko.Samozřejmě uvítáme i dědu,toho holčičky nikdy nepoznaly.Prarodiče jsou pro děti velmi důležití.
Jsme z Prahy-východ,tak kdyby byla nějaká hodná a laskavá bytost v blízkém okolí,které schází vnoučátka a se kterou bychom se vzájemně obohacovali,tak budu moc vděčná.Kateřina
14. led v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evuleen

Ahoj Evičko a děti. Jmenuji se Viktoria a bydlím 15 min. od Ostravy v RD se zahradou. Ráda bych byla náhradní babička/mám i hodného dědečka/ a předala dětem nejen lásku a přátelství, ale i nějaké praktické zkušenosti do života. Tak pokud ještě máte zájem, napište na na emal: freeveget@seznam.cz.
Moc se na Vás těším:slight_smile:
17. led v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jste aktivní důchodkyně nekuřačka? Máte ráda zvířata a přírodu? Chybí Vám vnoučata, dcera, syn, rodina? Měla byste občas chuť a čas pohlídat děti, přijet na víkend na starý dům na vesnici, na pár dní, dát si dobrý oběd, zajít na procházku, popovídat si, zasmát se, zajet na chalupu na hory? Ozvěte se nám :slight_smile: moravskoslezský kraj (Třinec, Frýdek Místek a blízké okolí)
28. únor ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek