• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
Marti, myslím že pokud nemá očka červená, tak mrkání alergií není.

Marti (Jaa), Ty bereš léky na alergii a kojíš? Mě řekli, že žádné takové nejsou, ani vakcíny.

Kryštofovi začalo téct z nosu, ráno byl zahleněný a měl červené uslzené oči. Dala nám Aerius sirup a pomohl skoro hned, takže je to jasné :frowning2: Já beru Aerius tablety.
8. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..Brala jsem je celé těhu..Jinak bych asi umřela...Zkusila jsem to 4 dny bez a byla to hrůza..Svědí mě celé tělo a kýchám celé dny...prostě to nešlo bez... :frowning2: Beru.ZODAC,ZIRTEC,ANALERGIN...Ten váš sirup...co je ve složení??Jaká je ůčinná látka,??

Ona ho ta očka můžou jen škrábat...Já je taky nemám červená,ale večer mě svědí koutky a ráno je mám úplně zalepené.. :unamused: A dělají se mi takové hrudky těsně na lemu oka a ty škrábou...
8. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajeje..zase mi přeskočio to U..úúúúú :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a doktoři to věděli? Já jsem umírala a měla jsem přísný zákaz. Bere toto http://www.docsimon.cz/zbozi/aerius-sirup-120ml
9. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj dr jo..Ale je to kůn...On by mě klidně nechal chodit do práce a pracovat s cínem a olovem a tahat 20kg věci,když jsem byla od začátku otevřená na 2 prsty... :astonished: Já bych bez těch léků fakt být nemohla..Nebrala jsem je jen u moře...
9. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já se právě strašně divím. Já jsem bez nich nemožná všude kde něco kvete. Řekli mi, že to musím vydržet, vyhýbat se riziku = chodit ven. Antihistaminika jsou prý pro plod a kojence nebezpečné. Takže jsem je začala brát až teď po odstavení.
9. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ,beru pořád....I,když kojím...Četla jsem o tom,že tam riziko je.Jde o malformace plodu... :unamused: Ale přežít víc,jak dva roky bez léků...to bohužel nejde....Snažila jsem jen první 3 mtt brát obden...
U té druhé jsem brala léky pod dohledem alergoložky.Prostě to bez nich nejde...Místo Zirtecu jsme brala Zodac,nebo Analergin..Ty jsou slabší a méně účinné...A ještě a to jen vyjímečně,když nebylo zbytí ,tak Rhynocord..
Můj děda zemřel na astma a táta má invalidní důchod..Nemůžu si dovolit to nechat zhoršovat.. :frowning2: .Myslím,že je plno jiných léků.které by mohly miminku ublížit...
Já brala hodně vitamínů,magnézium,calcium,jogurty,Caro,mlíko,kyselinu listovou...ovoce a zeleninu..Byla jsem hodně venku a v pohybu.Prostě to kompenzovat vším lepším... :wink: :slight_smile: A,holky jsou v pořádku:slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás dětská dr posílá s Kubou na oční a pak na alergologii s tím jeho mrkáním, taky má podezření na alergii, když prý má i ten atopický ekzem a teď je ještě do toho osypaný a má to pravidelně na jaře :confused:
Jinak pinďourek už nám jde dobře přetáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,nemá takové bílé pupínky nepravidelně rozmístěné a,když se namočí,zčervenají???To má Nella.začlo ji to na rukách a ted to má už po celém těle... :frowning2:
11. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má úplně pidi červené, jeden vedle druhého a moc :unamused:
11. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm.to my máme bílé..Jakoby krupici.Ale na tom jejím černém těle je to dost vidět...A ve vaně zčervenají..
11. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já vím jsem lajdák ,už jsem tu nebyla pěkně dlouho,ale nestíhám. :wink:
marti já si taky myslím že kubík to má na něco alergickou reakci.a konečně to máte za sebou s bimbáskem,to jsou starosti vid :wink: \nevím co mám psát musím vás nejdříve dočíst kočky :wink:
11. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...
Mám pro tebe kšeftík...
11. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě ??? :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj
12. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o copak pro mě máš?
12. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čepičku.. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aáááhojte maminky. :wink:
Pááni, ako tak čítam, tak žiť s alergiou, teda nie je žiadna sranda. Máte to babulky veľmi ťažké. Ja kolabujem len pri prechladnutí a som nervózna, že nevládzem a potom nestíham. Tak sa držkajte a nech toto peľné obdobie je rýchlo preč. :wink:
Lenkavo, to je fajn, že Kubík to má už za sebou a je to v poriadku. Supééér, teším sa spolu s vami. :slight_smile:

My máme teraz nejaké topánkové obdobie. :slight_smile: Jedného krásneho upršaného dňa, mi Andrejka záhlásila - Mamííííííí mám vodičku v topánočke. No praskla jej podrážka. Nájsť pekné botasy v Poprade horor. Na druhý deň poobede v školke odtrhla remienok z ortopedických sandálok, čo mala na prezutie. Nohy boľavé od chodenia, no jej číslo sme nezohnali. A aby nebolo málo, tak sme z prechádzky s malou Sárou prišli domov len s jednou topánočkou. Skoro som infakrt dostala, keď z kočiarika na mňa vytrčila len ružovú pančušku bez topánočky. Aj sme ju išli hľadať no už sme ju nenašli. Tak také teraz papučkové obdobie máme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, botičkové období :wink: chápu Tě, ale já se pořádně zasmála.

Pylové období bude pro mě ještě dlouhé. Končím podzimem, takže daleko. Na jednu stranu i naštěstí.

Děvčata jedete někdo o víkendu na Truckshow do Mnichova Hradiště? My tam budeme určitě. Letos sice bez kamionu, ale oni nás strejdové do nějakého určitě pustí :wink:

Před rokem jsem tam byla ještě s pupíkem, ve středu po tom jsem se vdávala a další úterý se Kryštof narodil. Pro tatínka to bylo jako rozlučka se svobodou :wink:
13. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: hlásim sa po niekoľkých dňoch :wink: . Pekne ste popísali :slight_smile:Alergia bŕŕ . NO marti s pipmpulom ideme aj my s Jurkom , , uvidíme , ako to dopadne, dám vedieť, ideme 9. júna na zákrok . Andrejka, už sú tie tvoje babuľky ako holywoodske hviezdy s tými topánkami :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarinko tak to ti nezávidím s tím pinďourkem s Jurkou. Kubikovi to jen přetáhli a docela ho to bolelo - hlavně po čůrání, to jsme po každém čůrání si šli sednout do vany, ale už je to ok, i je rád, že mu to jde už dobře a má snad už klid :wink:

Jinak jsme byli na oční kvůli tomu mrkání a říkala, že už si to myslela před 2 rokama, že to je alergické. Dětská nás poslala na alergologii tak tam jdem 27. 5. tak pak dám vědět na co jsme alergické :frowning2:

Marti mil, jo jo, loni jste to měli perné :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po delší odmlce se opět hlásím. :wink:
martinamil v mnicháči je track?no škoda ,tatku máme v práci jeli bysme aspon na kukačku.ale to tam je nově ne?nebo už tam někdy bylo?
marti to mě mrzí s tou alergií pro ty děti to musí být šíleně otravné. :frowning2: ještěže my nic takového nemáme .ťuk,ťuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko, myslím, že třetí ročník. Vždyť můžete přijet i bez táty :wink: Je to na letišti za Hradištěm hned u dálnice.
13. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
Jaa: děkuju za přání a komentářek k albu :dizzy_face: ..náš taťka dal výpověď a už více než měsíc nejezdí..opět problémy s výplatama,na tohle fakt nemáme nervy,aby se dva týdny po výplatním termínu dožadoval toho,co mu práve patří :rolling_eyes: ..asi to dneska nemá u žádné kamionky smysl,ti co neberou,tak platí,ti co přibírají,tak je jasné,že je nějaký problém :angry: ..však Truck forum je toho plné :fearful:
..takže bacha na Quicktrans Slušovice :angry: řidičům bylo přímo řečeno,že oni jsou jediná položka,na které se dá ušetřit,protože nafta a dálnice se platit musí,navíc dva víkendy v unii,pak jeden doma(nepsané pravidlo),platí se od km- ne diety jak bývá v unii zvykem,při nástupu ovšem říkají,že se občas stane,že je řidič na víkend mimo(za to je 20éček,o které se pak ještě účetní do krve hádá :fearful:)
A hezky nám to vyšlo,při představě být tady se čtyřma sama...brrr,stejně by musel před termínem přestat jezdit,to byla podmínka,když chtěl další mimčo :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, dnes vydám anketní otázku:

Máte pro svá dítka životní pojištění?

Docela mě teď rozhodila finanční poradkyně, proč mám pro Kryštofa životní pojištění, jestli čekám až umře. Abych to zrušila a ty peníze, které mu tam posílám raději dávala na stavební spoření.

Jak jste na tom vy ostatní?

My máme pro Kryštofa:
- životní pojištění Sluníčko,
- úrazové pojištění - prvních 5. let zdarma od zdravotní pojišťovny,
- stavební spoření,
- bankovní účet Berušku (spoření na studia).

Moc děkuji za odpověď (třeba i do IP)
14. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalisko, ani jsem si nevšimla, že jsi těhulka. Gratuluji!!!!

S prací je to někdy opravdu na hlavu. Ve všem je nutné vidět pozitiva, tak pozitivum v Tvém případě je, že s Vámi je a bude doma! :wink:
14. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj martimil, já mám u Lukáška taky Sluníčko a Kubovi jsme dělali s delfínem Filipem a nedávno u mě byla nějaká poradkyně a vymlouvala mi obě tyto pojištění, že jsou nejhorší a bla bla bla :angry: tak jsem ji poslala někam, že pak zas přijde někdo a bude mi vymlouvat to co máme a nutit něco jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já to na její popud teď počítala a fakt je to na ho.... Platíš 60% pojistného pro případ úmrtí - tedy pokud nezemře, tak to splachuješ do záchoda.
V neděli budu mít víc času, tak to přepočítám a asi mu zvednu úrazovku a zbytek hodím na Berušku. Vůbec mě to nenapadlo. Já ekonom stydím, stydím :frowning2:
14. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, nám to dělala mamka ( dělala všem vnoučátkům a má tam nejnižší placení a kdyby to měla všem měnit tak by jí to vyšlo i na mnohem víc peněz a to už nemůže víc dávat) a tak jsem řekla, že to prostě měnit nebudu, že to maj kluci od babičky a maj to jako pojistku a ne jako spoření a spoření máme s liškou.
14. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky soused dnes udělal moc hezkou fotečku kluků, tak můžete i vy porovnat, zda je Kryštof celý táta.
14. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek