• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
Marti.z každého má něco..:slight_smile:))
14. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme hlkám spoření zrušili a všem dáme stavebko... :wink: Prostě se ta úrazovka nevyplatí..úrazy žádné nebyly...Za ty peníze ze spoření,jedem k moři...At z toho něco mají...Andree dospoříme stavebko,aby v 21 měla alespon 50000kč a stejně tak se naspoří i holkám...Víc to řešit nebudu..Nám taky nikdo nic nedal..
kalis...A,hledá si novou práci???Jo a není zač:slight_smile:)
14. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když ve vašem okolí žádná děvčátka nejsou, určitě máte šanci pomoci a ta se neodmítá, proto posílám tuto výzvu všem mým přátelům aprosím, pošlete dál - milion podpisů je hodně, ale my to dokážeme.Momentálně očkování proti rakovině děložního stojí 10 000 Kč. Můžete všem mamkám a taťkům holčiček pomoci tím, že se podepíšete pod petici týkající se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro holky od 9 do 12 let. Pokud bude na petici 1 milión podpisů, tak to očkování zavede evropská unie bezplatně. Nic to nestojí a tak koukněte na http://www.cervicalcancerpetition.eu a podepište a pošlete dalším lidem.
14. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti už jsem to poslala i dál :wink: je to skvělá myšlenka.
14. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není má, přišlo mi to emailem několikrát. Mimojiné i od Marti457.
14. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaa jestli jsi tu, poslala jsem Ti na mail foto té děrované čepky :wink:
15. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééj, babulky, zdravííííím. Zlatučkí rodičia, že tak usilovne šetríte deťúrencom. :slight_smile: Aj my sme mali najskôr poistky a potom sme ich pre nevýhodnosť zrušili. :wink:
Maminky, tak my sme dnes boli na súťaží v "štvornožkovaní" bábätiek. Tá naša Sárina sa rozplakala a vzdala to na hneď na štarte. :grinning: :grinning: Ale diplom mááá :dizzy_face:, aj cenu dostala. :grinning:

No a tu je naša véééééééľka bojovnica s Lukáškom. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super....Sportovnkyně,už od malinka:slight_smile:))))).šikulka....
16. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veď to, že športovkyňa. :grinning: :grinning: :grinning: Neviem, neviem. Mamina športovala, ocino športoval a deti, fúúúú škoda hovoriť. Ich šport zabíja. :wink: Možno ešte Andrejka uvidíme, ale Lukáš ee. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teraz ma deti ukecali na pizzu, tak čakám, že nám ju dovezú. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejka tak dobrou chuť :wink:
Naše děti by byly to samé - nejdřív hrdinové a pak zásek a nic :grinning:
16. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ďakujeme. :slight_smile: Strááášne dobre som sa nabaštila, len Andrejka nevydržala čakať a zaspala. :grinning: :grinning:
A vy maminy, ako ste strávili víkend? Či ste mali domka tatinkov?? :dizzy_face: U nás hroooozne počasie. Stále prší a fučí vietor ako besný. Strašná zima. Takže skôr taká papučková kultúra, telka, pizza, chrumky.......... no a po tom 5 kg navyše. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No maminky, kde ste??? :frowning2:
17. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko venku, u nás tak pořád neprší :wink:
17. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: u nás dnes tiež prší celý den , no hrúza. Máme tatina ešte doma , tak sa aj tešíme, doriešime všetko oklo tej nehody a už bude ok snád všetko, A vám sa ako darí maminky ? :wink:
17. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny u nás je vše při starém ,není nic nového. :wink:
martinamil jak jste si užili srazík v Mnicháči?máš nějaká fota?
Andrejko malá je kouzelná ,a máš hezkého syna. :wink:
Jaa co alergie už je to lepší?
jinak u nás je teda počasí naprd ,často prší a je i zima.dnes tu byla pout a ani jsme nešli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky co říkáte na ty záplavy?nebydlíte některá v kritické oblasti?
22. kvě 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Sraz byl dobrý, jen strašná zima. Brrr... Moc jsme nefotili, ale fotky jsou na truck-foru, tak jukněte.
23. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši marti Kryštůfek je krásnej a velikej :wink: už je s ním pěkná sranda, co? :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ano je.

Ale teď je nemocný. V 5:30 jsme jeli na pohotovost. Nemohla jsem mu celou noc srazit horečky. Tam mu naměřili 41,2°C. Vzali krev, moc. Vše ok. Rostou zuby + má lehkou virózu. Nejprve bna mě koukala divně. proč jsem nepřijela dříve a vyhrožovala nemocnicí. Jsem jí říkala, že jsme na horečky zvyklí. Pak usoudila, že má asi fakt tu imunitu nedozrálou a takto se to projevuje.
23. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši, tak to nezávidím :frowning2:
23. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj , Tak marti to s Kryštofom no des :frowning2: chúďa male. Snáď bude skoro fit. Inak na fotkách je krásny. Inak dámy peknú nedeľu prajem :wink:
23. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti.Chudák malej...Koukám,že mu ty zubáky dávají zabrat,jako nám... :frowning2:
Leni..No,už to bylo lepší a je to opět horší.Navíc Nella byla s holkama chvíli před domem na houpačce a lítala s nima v trávě a ted si pořád sahá do pusiny a něco ji tam hrozně dráždí...A,jak ted spí,tak pořád knourá a tak divně dýchá...Doufám,že to bude ráno už ok.. :frowning2:
23. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa tak to asi zdědí chudinka po tobě :frowning2:
Já byla včera s klukama na hřišťátku a poletovalo tam asi z topolů nevím co to je a Kubik chudák trpěl - jeho to nedráždí na kašel, neteče mu z nosu, ale oči :frowning2: ve čtvrtek jdem na tu alergologii tak jsem zvědavá (jestli mu tedy teď budou dělat testy) na co všechno je. Když ho olízne pes tak se hned osype, je červenej a má hned naběhlé pupínky, on jak je malej tak ho vždycky ty psi líznou přez pusu a to mu vadí. A malej Lukášek je taky teď celej osypanej :angry:
23. kvě 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vkládám nějaké fotky na pobavení :wink: Hlavně koukněte na Lukáška a na mě, když jsem byla malá :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti.Tak ten výraz máte úplně stejný.. :grinning:
No,Neluš má rýmu..Takže z toho očkování zase nic nebude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ,už se nám blíží dovča a ráda bych,aby ho měla za sebou...
Jinak se nedivím,že Lukimu vadí olizování od psů..Já bych to taky nesnesla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau maminy :wink: marti , dal asi sem super foto :slight_smile: :slight_smile: jaa kam sa chystate na dovolenku ? Nelis to snad rychlo prejde :slight_smile: Prajem pekny den , tu vyzerá na pršanie zas :frowning2:
25. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen rychlé hlášení. Od soboty má Kryštof pořád 40-tky horečky. Vždy to na chvíli klesne a za 8 hodin znovu. V neděli jsme byli na pohotovosti. Udělali všechny testy - krev, moč, meningokoka, pneumokoka,..... vše negativní. Lehce zvýšené CRP=5 a jinak nic. Takže rostou zuby a lehká viróza. Horní jedničky se v neděli doprořízly, teď lezou všechny 4 dvojky a spodní snad stoličky (tedy jestli jsem doktorce dobře rozumněla). Já mu tam kouknout nedokáži, museli jsme ho 3 držet, aby viděla ona.

Zítra je bobánkovi rok :wink:

A ještě něco pro pobavení. Používáme odsávačku na vysavač. Tedy je tento pořád roztažený v pracovně, aby byl poruce. Kryštof k němu přileze, zapne ho a nadává mu. Ale při odsávání již nebračí nic, odevzdaně drží, ale jakmile se skončí a jde se umýt odsávačka, tak mu nadává. Vyloženě si s ním vyřizuje účty. Křičí na něj, piští, mluví svou hatlamatilkou. :wink:
25. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinamil to musí být kouzelný s tím vysavačem :grinning: :grinning: :grinning: tak at už se ty zubany prořežou at je konec horečkám. :wink:
holky nevíte co je se Zuzikem?chodí ještě mín jak já :fearful:
25. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano Leni, jj je to kouzelé. Jak na něj křičí, mlátí do něj, tahá za hadici. Vyloženě se s ním rovná. No hlavně, že se ho nebojí. Dokonce si na něj nasedá jako na auto (Aleš ho totiž na něm párkrát vozil).
25. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
Martimil tak ať už máte pokoj od horeček, to je otrava :frowning2:
Kryštůfkovi k zítřejším narozkám přeji vše nejlepší, hlavně fakt to zdravíčko :slight_smile: TO TO UTÍKÁ :astonished:

Já asi nastoupím zatím jen brigádně do práce :slight_smile: jeden kamarád (mimochodem zaměstnává i mého bratra) potřebuje prodavačku do železářství tak se docela těším, zítra to s ním jdu domluvit :grinning: On by potřeboval nástup hned, ale já zas až od září, až mi půjde Kubik do školky :sunglasses:
25. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek