Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
25. kvě 2010

kači..Jedeme na dovču na Zakyntos...Už se těším na teplíčko... ☹
Rýma je už lepší..Snad se příští týden dohrabem na to očko... 😉
Martimil .Tak vám teda ty zubáky dávají zabrat....Snad vylezou alespon najednou a pak bude chvilku klid... 😉 Rok????Pane jo..... 😅
Marti..pošlu a moc se těším na čepky... 🙂 Díky... 🙂 moccccc.

Dnešní příběh::::::Daniela si vzala Nellu do pokoje a ,že ji obleče ven...Tak ji oblíkla a měly na mě čekat před domem,že půjdem na poštu...Samo,že vylezu z domu a nikde,nikdo...Byly s babi v obchodě...Tak jsem vyrazily směr město a park..Na kraji oarku seděli dva bezdáci nálevkové a měli odhalené hrudníky,až ke krku...Když jsem zblejska,co dělají,tak mě málem šiblo...Oni si chytali blechy a mačkali si je.... 😝 😲 .No,ta představa,že ty si tam pak sedneš s dítkem....mě obcházel mráz po zádech.... 😝 Honem jsem jim zmizeli z dohledu..Mimochodem ten jeden je celkem pěkný chlap a pořád na mě čumí... 😝 Došly jsme k potoku..Nella se zastavila u lavičky,roznožila a počůrala se....Ona ji daniela nedala plínu.... 😅 Takže jsem mazaly honem domů.Ještě,že jsem vzala deku.... 😉

marti457
25. kvě 2010

Teda jaa, si mě příběhem pobavila 😀 😀 😀
Taky se mi jednou večer stalo, že jsem kluky po vykoupání oblékla do pyžamka a hrozně jsem se divila, když Kuba křičel - Lukášek se počůral - ještě jsem mu málem vynadala, co je to za blbost a já mu taky nedala plínku 😅

katarinka1107
25. kvě 2010

marti Kraštovkovi všetko najlepšie , ako to ubehlo, len nedavno sme to tu s tebou odrodili 😀 😀 , jaa teda príbeh do relácie, to nevymyslíš 😀 😀 marti , teda brigáda, no zmeníš prostredie .. 😉

katarinka1107
25. kvě 2010

marti , prepač, som napísala kraštofkovi, veľmi sa ospravedlňujem , samozrejme Kryštofkovi som myslela..

jaa
27. kvě 2010

Holky mrkněte,jak je Marťa šikovná holka... 😉

jaa
27. kvě 2010

2

katarinka1107
27. kvě 2010

ahoooj , no veeru je marti šikulka 😉 🙂

lenkavano
29. kvě 2010

tak to je nádhera 🙂

marti457
29. kvě 2010

Holky tak jsme byli s Kubou na alergologii a má alergii na psy a kočky ☹ máme kocoura tak chudák musí být pořád venku, jinak byl zvyklý být když chtěl doma, a když chtěl tak šel ven 😢

lenkavano
29. kvě 2010

marti Kubík mi před chvílí přišel domů s opuchlýma očima,ted co je asi dvě hodiny doma tak mu to splaskává.

marti457
29. kvě 2010

Na ukázku, co jsem dělala na zakázku 😉 😀 😀 😀 😝

jaa
29. kvě 2010

Týjo,Marti..ta je krásná....Co zkusit ještě panenku???

katarinka1107
30. kvě 2010

marti to je kráááááása 😵 😉

marti457
30. kvě 2010

Ještě jsem dodělala tu šošolku na hlavě - nějak jsem na ni pozapomněla 😀

lenkavano
30. kvě 2010

teda ta je nádherná 😵

marti457
30. kvě 2010

ježiš holky děkuju 😅

lenkavano
31. kvě 2010

Kubík a Lenička 🙂

katarinka1107
1. čer 2010

leni , tí su parádní 😉 😉 😉 Babulky ahojte , u ás zase pršííí, to sa snáď nikdy neskončí? 😕 😨 ☹

lenkavano
1. čer 2010

katarinko díky 🙂

martinamil
1. čer 2010

Tak jsme v sobotu oslavili 1. narozeniny. Kryštof měl dort ve tvaru své nejoblíbenější hračky - plyšového Brumly. Kuk na pár foteček

martinamil
1. čer 2010

AA ještě pár fotek z ateliéru - nechávali jsme dělat k 1. narozeninám pro babičky

marti457
1. čer 2010

Ty jo Marti 😲 PĚKNÝ 😵 KRÁÁÁSNÝ 😉
Moc vám to všem sluší na fotkách, jste krásně spokojený 😎

lenkavano
1. čer 2010

Marti ted afotky jsou nádherný a ty jsi jak holčina fakt 😉 🙂 😵 a měli jste doma tatku?

katarinka1107
1. čer 2010

krásne fotky 🙂 marti aj tie z atelieru 🙂 malý na tom autíčku jednička 😉 😉

martinamil
2. čer 2010

Děkuji za pochvalu fotek
@lenkavano - ano měli. Odjel až včera. A od poloviny července chtějí, aby se vrátil na trvalo. Tak to řešíme. Ale už teď máme dobrou chůvu a funguje to, tak si myslím, že asi půjde.

Jé, holčička! 😵 😵 😵 škoda, že už mi třicítka zamávala. Ale člověk je tak starý, jak se cítí.

jaa
2. čer 2010

Fotečky jsou super..Už na Fb jsem je všechny omrkla. 🙂

jaa
7. čer 2010

taky pár nových

martinamil
7. čer 2010

My jsme byli v sobotu na svatbě. Tak tady máte pár foteček.

marti457
7. čer 2010

holky super fotky 😉

katarinka1107
8. čer 2010

ahooj 🙂 😉 fotky aj ja chválim 😉 😉