• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
kači..Jedeme na dovču na Zakyntos...Už se těším na teplíčko... :frowning2:
Rýma je už lepší..Snad se příští týden dohrabem na to očko... :wink:
Martimil .Tak vám teda ty zubáky dávají zabrat....Snad vylezou alespon najednou a pak bude chvilku klid... :wink: Rok????Pane jo..... :sweat_smile:
Marti..pošlu a moc se těším na čepky... :slight_smile: Díky... :slight_smile: moccccc.

Dnešní příběh::::::Daniela si vzala Nellu do pokoje a ,že ji obleče ven...Tak ji oblíkla a měly na mě čekat před domem,že půjdem na poštu...Samo,že vylezu z domu a nikde,nikdo...Byly s babi v obchodě...Tak jsem vyrazily směr město a park..Na kraji oarku seděli dva bezdáci nálevkové a měli odhalené hrudníky,až ke krku...Když jsem zblejska,co dělají,tak mě málem šiblo...Oni si chytali blechy a mačkali si je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: .No,ta představa,že ty si tam pak sedneš s dítkem....mě obcházel mráz po zádech.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honem jsem jim zmizeli z dohledu..Mimochodem ten jeden je celkem pěkný chlap a pořád na mě čumí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Došly jsme k potoku..Nella se zastavila u lavičky,roznožila a počůrala se....Ona ji daniela nedala plínu.... :sweat_smile: Takže jsem mazaly honem domů.Ještě,že jsem vzala deku.... :wink:
25. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jaa, si mě příběhem pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Taky se mi jednou večer stalo, že jsem kluky po vykoupání oblékla do pyžamka a hrozně jsem se divila, když Kuba křičel - Lukášek se počůral - ještě jsem mu málem vynadala, co je to za blbost a já mu taky nedala plínku :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti Kraštovkovi všetko najlepšie , ako to ubehlo, len nedavno sme to tu s tebou odrodili :grinning: :grinning: , jaa teda príbeh do relácie, to nevymyslíš :grinning: :grinning: marti , teda brigáda, no zmeníš prostredie .. :wink:
25. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti , prepač, som napísala kraštofkovi, veľmi sa ospravedlňujem , samozrejme Kryštofkovi som myslela..
25. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mrkněte,jak je Marťa šikovná holka... :wink:
27. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
2
27. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj , no veeru je marti šikulka :wink: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je nádhera :slight_smile:
29. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme byli s Kubou na alergologii a má alergii na psy a kočky :frowning2: máme kocoura tak chudák musí být pořád venku, jinak byl zvyklý být když chtěl doma, a když chtěl tak šel ven :cry:
29. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti Kubík mi před chvílí přišel domů s opuchlýma očima,ted co je asi dvě hodiny doma tak mu to splaskává.
29. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ukázku, co jsem dělala na zakázku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo,Marti..ta je krásná....Co zkusit ještě panenku???
29. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to je kráááááása :dizzy_face: :wink:
30. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem dodělala tu šošolku na hlavě - nějak jsem na ni pozapomněla :grinning:
30. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ta je nádherná :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky děkuju :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík a Lenička :slight_smile:
1. čer 2010 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni , tí su parádní :wink: :wink: :wink: Babulky ahojte , u ás zase pršííí, to sa snáď nikdy neskončí? :confused: :fearful: :frowning2:
1. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinko díky :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme v sobotu oslavili 1. narozeniny. Kryštof měl dort ve tvaru své nejoblíbenější hračky - plyšového Brumly. Kuk na pár foteček
1. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AA ještě pár fotek z ateliéru - nechávali jsme dělat k 1. narozeninám pro babičky
1. čer 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Marti :astonished: PĚKNÝ :dizzy_face: KRÁÁÁSNÝ :wink:
Moc vám to všem sluší na fotkách, jste krásně spokojený :sunglasses:
1. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ted afotky jsou nádherný a ty jsi jak holčina fakt :wink: :slight_smile: :dizzy_face: a měli jste doma tatku?
1. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásne fotky :slight_smile: marti aj tie z atelieru :slight_smile: malý na tom autíčku jednička :wink: :wink:
1. čer 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za pochvalu fotek
@lenkavano - ano měli. Odjel až včera. A od poloviny července chtějí, aby se vrátil na trvalo. Tak to řešíme. Ale už teď máme dobrou chůvu a funguje to, tak si myslím, že asi půjde.

Jé, holčička! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda, že už mi třicítka zamávala. Ale člověk je tak starý, jak se cítí.
2. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky jsou super..Už na Fb jsem je všechny omrkla. :slight_smile:
2. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pár nových
7. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v sobotu na svatbě. Tak tady máte pár foteček.
7. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky super fotky :wink:
7. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj :slight_smile: :wink: fotky aj ja chválim :wink: :wink:
8. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek