• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
@andrejka10 teda to je pravda, Ako nám deti rastú :sweat_smile: :sweat_smile: že na stužkovú ideš a toť ľa aká mladica :sweat_smile: .Inak dámy pekný deň prajem
@jaa s tými kalendármi si šikulka :wink:
7. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa , takže matičná doska?? Fiha, no pokiaľ to máte v záruke tak fajn. :wink: A na tú pohľadnicu si rada počkám :grinning:

@katarinka1107 , že mladica. :grinning: :grinning: :grinning: jóój, ale si ma pobavila. Ale je pravda, že pri malých deťoch sa cítim mlado. :slight_smile: :slight_smile: Len moje kosti už akosi nestíhajú :grinning: :grinning: :grinning: Lenže to nie je vekom, ale pohodlnosťou. Ale na niečo sa musím vyhovoriť. :sunglasses:

Babulky ako sa mávate??? Čo porábate? Šup sem s novými "pikoškami" :dizzy_face:
8. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka1107 :slight_smile: program v pc to dělá skoro sám...
@andrejka10 Jj.přesně tak A je po záruce..
8. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa tak nám taky asi na PC odešla prý základní deska, ale máme ho ještě v záruce (do konce tohoto roku, takže jen tak tak) Snad ho opraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky. moj manzel sice nie je kamionak, ale pracuje v zahranici. prec je uz vyse 3 mesiacov a uz pocitam dni, kedy sa vrati. este 34. a hoci mam doma 2 deticky, je mi dost smutno :frowning2:
11. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni máš na všech ode mne hlas :wink:

Kitchima vítej, když Ti bude smutno tak tady Ti s náma bude trochu lépe :sunglasses:
11. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my už máme od soboty taťku doma takže paráda. :slight_smile:
11. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 to je dobře to bylo vítání vid? :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitchima vitaj vitaj medzi nami :wink:
@ada80 téda jasnačka že paráda, náš v nedeľu zase odišiel , príde o tri t :unamused: :fearful: . som nakukla a prajem pekný večer :dizzy_face:
11. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka1107 aj marti457, dakujem za privitanie :slight_smile: jaj, citam, ze tebe pride o 3 tyzdne. a na ako dlho pride potom domov? mne pride o 33 dni na 12 dni a potom zase na takych 5 mesiacov prec. ale teraz ked pride to bude parada... sa nam dcerka narodila pred mesiacom, este si ju nevidel :frowning2: teda na skype ano
12. říj 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitchima Tak to taťku moc nevidíte - to teda vůbec nezávidím :frowning2:
Kam jezdí Tvůj manžel pracovat? K nám do Roudnice jezdí Slováci do fabriky, kde jsem měla kantýnu, chodili si ke mě nakupovat a vždycky jak otevřeli peněženku a tam měli fotky svých dětí tak mi jich bylo hzrozně líto :confused:
12. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti457 on robi v irsku, takze by to mal daleko domov, len tak na navstevu. som pisala, ze nie je v pravom zmysle "kamionak". nema ani vodicak :grinning: ale teraz myslim, ze tu vacsiu cast uz mame za sebou a pomaly uz odpocitavam dni. len skoda, ze sa nemam ani s kym porozpravat. syncek este iba tak blaboce... a tebe muz pride na ako dlho domov?
12. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitchima Můj jezdí jen malým náklaďákem - může jet i o víkend a jezdí většinou jen Německo, Rakousko, Maďarsko a je za 2-3 dny doma. Někdy se jen vykoupe, zbalí svačinu a zase jede, ale pořád se vidíme. :wink:
12. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti457 a tak aspon nieco :slight_smile: ale ja to neberiem nejak tragicky, lebo bude takto robit iba rok. a potom sa asi prestahujeme za nim. chcem aby si deti poznali otca. ale popravde, myslela som, ze to najprv nezvladnem. boli sme zvyknuti byt spolu kazdy den a zrazu toto. jaj
12. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitchima noo príde na týžden :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka1107 a tak to je super :slight_smile:
13. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Óóó, babulky, náš tatinko sa trepúri domkov. :grinning: :grinning: :grinning: Teda aspoň dúfame. Ešte vyložiť Rumusnko a potom zrejme ho stiahnu na Slovensko. Je to síce týždeň skôr, ale poteší. :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň pôjdeme do Poľska na nákupy. Potrebujeme obleky na tú stužkovú. Aj pre starého aj pre mladého. A samozrejme niečo pekné pre maminku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stráááášne sa teším. :wink:

@kitchima, vitaj medzi nami. :slight_smile: Váš tatinko malú ešte v skutočnosti nevidel ??? Pááni, tak to sa musí ohromne teraz tešiť domov. :slight_smile: :slight_smile: Tak nech vám tých zvyšných 30 dní preletí veľmi rýchlo. :wink:
13. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka10 tak to by som sa na také nákupy tešila aj ja :grinning: :sweat_smile: . samozrejme , že nemôžeš zabudnúť na seba a niečo super si vyberieš :wink: ......že Rumunsko ,,, to by som sa tam aj bála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka1107 , vy už máte tatina zase preč, čo?? :wink: Dúfam, že ste si ho aspoň poriadne užili. :dizzy_face: :dizzy_face: No a náš taťko, tak ten stabilne ide domov cez Rumunsko. Pomaly sme si už aj zvykli. :slight_smile: Hoci niektorí vodiči z ich firmy tam boli možno 2-3 krát. A strach mám o neho stále. A to je jedno či je v Nemecku, Taliansku............ Veď to určite poznáš. Musí mi pravidelne prezvoniť na mobil a potom som spokojná, lebo viem, že je v poriadku. :wink:
13. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka10 ahoj a dakujem :slight_smile: nie, este si dcerku nevidel a tak na tom skype to je take o nicom. aspon, ze nejake fotecky som porobila :wink: a vdaka, aj ja dufam, ze tento mesiac rychlo utecie
13. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtééé :wink:
@andrejka10 tak jasne, že je jedno kde je čo v Nemecku , či v Taliansku, len to Rumunsko mne je také divoké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hej už je zase preč náš tato ,a le to my zase máme takú pravidelnosť, 3t mimo a 1t doma :grinning:
@kitchima si na tom ako asi skoro každá z nás tu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Náš Jurko keď sa narodil , tak si ho otec videl až ako trojtýždňového :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo mal také vianočné prekvapko :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka1107 juj, nas tato uvidi malu az ako 2 a pol mesacnu a potom az ked bude mat vyse pol roka. no co, tato urobi, mama vynosi, porodi, vychova :wink:
13. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.fotky z oslavy ...,posledních dní ....a dortík jsem dělala sama.měl 4 kg... :wink:
15. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa čo na ne povedať ? no peknéééé :wink: a mobil , má nelis rovnaký , ako Jurášek :sweat_smile: mele to po anglicky a slovensky. Torta sa Ti podarila , dieťa ako vždy kataógové :dizzy_face: :wink: :slight_smile: Babuľky, príjemný víkend
16. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka1107 No,už umí dle mobilu Heloo a bye,bye:slight_smile:)) :wink: Jinak,moc děkujeme...
16. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa :wink: no nech sa páči :wink:
17. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek