Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
22. čer 2009

jj. 😀 😀 😀
Kapičky,už jedou...... 😉

martinamil
22. čer 2009

Díky 😀

jaa
22. čer 2009

Až dorazí...písni. 😉

jaa
22. čer 2009

Jinak jsem koukala,kde je to místečko,kde děláte toho čuníka.Zase tak daleko to není,tak uvidíme,jak dorazíme z dovči. 🙂 😉

martinamil
22. čer 2009

Marti, do IP, hodím přesnou adresu. Fakt to není daleko - kousek od Prahy 🙂

jaa
23. čer 2009

Takholky...Dneska je zase hnusně ☹ ☹ ☹ Tohle počasí mě fakt deptá...Já chci moooooře. ☹

Jinak musím pochválit malou.Viděla,jak jim jogurta Floriana a poprvé ho snědla skoro celé 😅 😲 ho.Ale budila se dneska ve 3v 5 a v 7.A vztávaly jsme ,až kolem 8.15. 😉

katarinka1107
23. čer 2009

ahojte, tak marti, krystofkovi to ide 😀 nech len papa. Jaa, ved ked sa pocasie umudri, mozno si povies, ako dobre si urobila, ze sate ostali v cechach 😉 Marti (mil) vzdy si spomeniem na teba, ked vidim "ten tvoj kocik" 🙂.Marti 457 ako sa vodi? Inak pekny den maminy, aj ked zamraceny a sem tam uprsany. 😉 ☹ Ja mam prave pauzu, chlapci sa vybrali na doobedie ku svokre 🙂 🙂

marti457
23. čer 2009

Ahojky všichni, tady taky hnus počasí 😝
Malej má pořád rýmu a kašel 😔 a s Kubikem jsem byla dneska u zubaře a už mu vrtal 2 zoubky - byl statečnej, hezky držel. Asi má chudinka zuby po mě, taky mi je od mala vrtali a až teď v dospělosti mám pokoj - asi už nemaj do čeho vrtnout 😀

martinamil
23. čer 2009

Ahojky!

Holky prosím, šiřte následující informaci dál a dál co nejvíce lidem, ať už se dalším mladým holčinám nestane to co mě. (prof. MUDr. Hyánek je ten, který může za to, že máme zdravého Kryštůfka)

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/170919-...

katarinka1107
23. čer 2009

no marti (mil) citala som , Je to sok,teda aj ja som brala nejakych 6rokov antisku, ale vzdy som letak precitala a naststie sa nic nikdy nestalo 😝 Marti 457 maly ako zvlada zubara klobuk dolu, niektore väcsie deti s tym maju problem . Teda nasa Bara ma 10,5roka azub len jeden opraveny , sa az cudujem , lebo to jej cistenie zubov hruza des 😝 😝 Chlapci moji stael su este u svokry ja sa uz zacinam aj nudit normalne , ale nech si uziju aj bezo mna trosku 🙂 U nas leje a leje a leje , hruza 😠 😠Jaa , zachovaj pokoj, mozno sa teraz pocasie vyzuri a na dovolenke bude kraaasne .

jaa
23. čer 2009

katarinka
mě to moře hrozně chybí... ☹ ☹ ☹ Já mám předky Italy a asi je ve mě ta horká krev 😅 Mě je tady ve střední Evropě pořád zima.Když zavřu oči,tak úplně cítím ten vzduch prosycený jodem....Budu šetřt,jako ďas.Já chci do tepla.....Mít peníz nazbyt,tak mám v obýváku solnou jeskyni. 😀 😀 😀 s bazénem.

Marti. Četla jsem to.Moje ségra bere antik.12let. ☹ Jaterní testy má věčně špatné.Ted musela ina hematologii ohledně špatných výsledků.No a ted chtějí mimi.Tak jsem zvědavá,jak jim to půjde.

Marti 457.No ,zubař...????To je černá můra naší třetí....Ta se ho bojí,jak čert kříže...

montinka
24. čer 2009

ahojte babule tak sa hlasim ocino je doma hmmm bohvie kolko a tak rychlo pisem. dufam ze sa vsetci mate dobre, Kristofko hadam pekne papa nestihla som si vsetky prispevky precitat. hm ako vidim riesite zubara no dufam ze mala nebude po mne lebo ja a zubar nejdeme vobec dokopy idem tam iba vtedy ked uz je neskoro a strasne zub boli. 😝 hm ale kvoli malej sa asi budem musiet polepsit aby si zo mna nebrala priklad ach jaj

martinamil
24. čer 2009

Ahojky!

Téma zubař: před těhotenstvím noční můra - bojím, bojím, v průběhu těhotenství se náš vztah změnil. Začala jsem se k němu "těšit", protože vždy pomohl od bolesti. A jestli si pomatujete, ráda jsem za ním jezdila i v noci do Prahy 😉 🙂

Takže záleží na tom, jestli bolí hodně a nebo málo. Pokud hodně, tak je zubař velice oblíbený. 😉

katarinka1107
24. čer 2009

ahojte 🙂 Ja som si moju zubarku tiez oblubila, , teraz sa tesim so zdravych zubkov 😀 😀 . U nas prsalo cely den, teraz sa ukazuje chvilku pokojne pocasie, tak rozmyslam ci ist , alebo neist s Jurkom von. Baru mame v kine, tak som vas prisla pozriet.Tato sa venuje Jurkovi, mam ja vyhody tento tyzden 😀 😀

martinamil
24. čer 2009

Ahojky!

My čekáme na paní doktorku, má přijít okolo 20:15 hod. Volala jsem jí, že si už nevím rady. Kryštof měl od 9 hodin koliku, skoro vůbec nepapal a v 19 hod. už měl zvýšenou teplotu 37,8°C. Tak jsem volala doktorce na mobil a prý raději přijde. Tak jsem na to zvědavá, protože už jsem z toho nešťastná. My s těch problémů nevylezeme. A to jsem doufala, že jsem si všechny problémy vybrala v těhotenství ☹ 😢 Já se o něj tolik bojím ! 😢

martinamil
24. čer 2009

Tak paní doktorka je pryč. Kryštof už nepláče. Promasírovala bříško - na můj vkus dost tvrdě, tak vzala rourku a plyny se uvolnili. Na teplotu (na teplomětu bylo 38,4°C) poradila čajíček, protože je dehydrovaný, jak skoro nepapal. Teď si počítá prstíčky. Lituji, že jsem jí nezavolala dříve - vyplašila mě až ta teplota, nemusel se Kryštof tak dlouho trápit.

jaa
24. čer 2009

Marti.
chudák malej.Ale,už je lépe a ty jsi viděla,jak mu pomoci a příště ,už to zvládneš sama. 😉 Ono to třeba dělá to husté mlíčko.... ☹ nevím...
Nám vyrostla druhá jednička nahoře.A,krom toho,že byla mrzutější a zlobila s jídlem,tak to bylo bez teplot.U spodních to bylo horší.celou noc a den 39,6.

martinamil
25. čer 2009

Ahojky!

Marti, já včera vyzkoušela všechno. Probiotické, BabyCalm, SabSimplex,teploměr,teplé na bříško, koupel, babyvak,cvičení, chování,masáž Pupíkem... Paní doktorka mu to bříško mačkala docela tvrdě )€já ho masírovala jen jrmně) a pak se to uvolnilo. Nemyslím si, že by to měl z to´ho Nutritonu, protože jsem ho i kojila, aby se jen "napil". Prý má ještě nevyvinutý břišní lis.

Jinak já mám dnes termín porodu! 😀 😀 😀 To by chtělo oslavu, co říkáte ? 😵

Nelince gratuluji k novému zoubku. To bude chtít kousek jablíčka na oslavu 😉

montinka
25. čer 2009

ahojte aj my mame novy zubok,konecne jej vyliezol ten stvrty hore.🙂 ale vcera mala teplotu dufam ze len kvoli zubom

marti457
25. čer 2009

Ahojky, nám se taky klubou zoubky - máme 2 jedničky dole už velký a nahoře nám vykoukl minulý týden špičák a teď bude druhý špičák venku a máme nateklý celý vršek, tak mu to asi vyleze najednou, už mu tam prosvítaj 😅
Akorát máme pořád kašel a rýmu 😠

Jinak chudák Kryštůfek ☹ a tebe Marti taky lituju, to je něco na nervy, cu? Když mu ničím nemůžeš pomoci. Mě Lukášek navčerejšek v noci hodinu v kuse taky křičel a na to, jak neleze tak byl pěkně mršnej, myslela jsem, že ho ani neudržím. On dostal od tchýně třešně, dávala mu je po kouskách a on je asi ani nerozkousal a měl bolení 😢

Tak ať máme dětičky už jen zdravé a spokojené.

marti457
25. čer 2009

Ahoj holky, co záplavy? To je hrůza, co ukazujou o zprávy 😕

jaa
25. čer 2009

Marti.
Tak,at je ten porod rychlý a bezbolestný. 😉 Víš co,já myslím,že jak mám Kryštůfek to zahuštěné mlíčko,tak se mu to třeba hůře tráví.Až si zvykne,tak to třeba ustoupí. 😒 A,nebo se moc napolykal vzduchu. 😉
Děkujemeza gratulace.zubáky jsou děs.nejhorší je,že jim do 5 let rostou a v 6 zase padají. 😅 😀

marti457.Už špičáky??,U toho malého????Ty holkám rostly snad až nakonec.

monti.gratulace k zubákovi. 🙂

martinamil
25. čer 2009

Musím si vám postěžovat. Do teď jsem odklízela vodu z garáže. ☹ Bohužel jsem tam měla na zemi položené knihy co jsem si dovezla od babičky ☹ Aleš je v Belgii, ale naštěstí hodně pomohli sousedé.

Ale je pravda, že o proti tomu co je na Moravě jsem v pohodě. Nás vyplavila "jen" čistá dešťovka, žádné bahno.

jaa
26. čer 2009

marti.
Tak ještě,že jsou hodní sousedé.A,knížky některé přežily,???

marti457
26. čer 2009

ježiši, to sis dala viď. ☹

montinka
26. čer 2009

preboha tie zaplavy su hruza. ach no aspon ze susedia pomahli.

martinamil
26. čer 2009

Já už jsem zralá na blázinec. ☹ Ještěže dnes přijede Aleš. Teď volala babina ze Šumavy, že ten déšť uvolnil hlínu na poli a to bahno jí zatopilo skle s chlívy. Tak musela přestěhovat kozy do stodoly, ale je to potřeba uklidit. Mě se tento týden daří ☹ 😠

Marti, polovina knížek, druhou budu muset sušit. Bylo tam 20cm vody. Takže elektrocentrála, nabíječka autobaterií, matrace do dětské postýlky, bateriová vrtačka - zatím to vypadá, že to jsou všichni "mrtví". ostatní je "jen raněno" a půjde vysušit či opravit.

jaa
26. čer 2009

marti.Ach jo.Ty máš teda pech... ☹
A,co prdolka malej????Už je vše ok???Já na vás pořád myslím. 😉 🙂 A strašně ráda bych vás viděla.Uvidím,jak po dovče vyjde čas.

katarinka1107
27. čer 2009

ahojte 🙂 U nas je zas burka, prsi.My sa velice vychystame von, ze na hradzu k Vahu a teraz cakame ,kym to prejde ☹ Marti teda co som citala zas ☹ ja ta obdivujem.Prajem pekny vikend maminky, nam zas tato zajtra odchadza ☹

martinamil
28. čer 2009

Ahojky, my se teď vrátili z chalupy, kde jsme dělali přípravy na příští týden. Úklid těch polámaných stromů, posekání a úklid trávy, ...

Kryštůfek byl zlatý, spinkal v kočárku a já mohla hrabat trávu apod.

My budeme mít tento týden tatínka v ČR. Zítra jde k doktorovi na sondu, v úterý mu jí vyndají a zbytek týdne bude jezdit Elstra - Břeclav. Takže každý večer doma 🙂