Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
28. čer 2009

no marti sa mas ze ho budete mat pri sebe (tatinka)my sme ho dnes odprevadili ☹ . Len sme vecer vymenili nazor, a rano sme sa akosi nemali k tomu aby sme si to vysvetlili, tak sme sa tak nemastno neslano rozlucili ☹ ☹ .Teraz nemam z rtoho nejaky dobry pocit , ale to prejde. ☹ ☹

katarinka1107
28. čer 2009

a krystofkovi asi robil dobre cerstvy vzduch. Mali ste tam vela robotky asi co? 😒

katarinka1107
30. čer 2009

haloooo damy, kde ste sa vytratili? Uz su prazdniny aj na konikovi? 😀 Ako sa dari drobcom ?

marti457
30. čer 2009

Ahoj holky, to byla dneska zase sprška, co? Úplně lituji ty, co mají přinejmenším rozmáčený domy a pořád prší a prší ☹

katarinka1107
30. čer 2009

tyk tych mi je luto tiez. ja uz ani radsej sparvy nesledujem obcas ☹

martinamil
1. črc 2009

Ahojky, my měli docela stesový začátek týdne. Včera Alešovi vyndali tu sondu a hned odjířděl do Německa. A aby byla nějaká sranda, tak mu udělali změny, tak jsem zvědavá, kdy se vrátí, 😒 abych tu akci nepřipravovala sama. 😖

katarinka1107
1. črc 2009

ahojte. Tak marti zas mas tyzden a lá akčná paní, na co by to bolo jednoduche, ked to moze byt zlozite, ze? Ako sa dari malickemu?

martinamil
1. črc 2009

katarínko, přesně. Proč jednodušše, když to jde složitě. Ale což. Život je boj, tak musíme bojovat. Přece se z toho života neposr... 😉 🙂

Tak mne napadlo. Kolikrát týdně vaše drahé polovičky vyhrožují, že nechají ježdění? Aleš už to tento týden stihnul 3x a to je teprve středa 😀 😀 😀 Ale nenechá toho. Má tu práci rád. Tedy ne, když jsou všude objížďky a on spěchá a pak je ještě uzavřená D1, protože se tam někdo otočil kolama nahoru.

katarinka1107
1. črc 2009

mne sa tym moja polovicka este nevyhrazala 😀 😀 .Teda zatial. Maju asi dobre podmienky , lepsie ako doma 😀 😝

katarinka1107
3. črc 2009

Halooo, je tu niekto 🙂 😉

montinka
3. črc 2009

ahojte nas ocino sa dnes vratil tak sa hlasim tak u nas su uz upeky.☹ hruza ale lepsie ako dazde no nie 😝

martinamil
5. črc 2009

Ahojky, hlásím se po úspěšném víkendu. Povedlo se nám oslavit narození Kryštůfka a akce se myslím povedla. Jelikož jsem neměla moc možnost fotit, fotili ostatní. Pokud vás to zajímá, tak fota jsou zde: http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t... (je to takový MK pro kamioňáky 😉)

katarinka1107
6. črc 2009

ahoj 🙂 Tak fotky pekneeee 😀 Ako sa vodi krystofkovi?Sviti slniecko, chystame sa k vode. dufam , ze burky nehrozia, aj ked v predpovedi sa vskytli 😝 Pekny novy tyzden prajeme,monit, Vas tato je ako dlho doma? ci len vikenduje? Nas v sobotu pride uz. 🙂

marti457
6. črc 2009

Ahoj Marti, měli jste to tam super, hezký fotky 😉 ján nakonec šla na ten Brutus a taky super 😀
Ještě že nebylo blbý počasí 😎

jaa
6. črc 2009

marti.
Super oslava. 😉 Co prďolka malej???

martinamil
8. črc 2009

Ahoj tetky Koníkovky. Hlásím, že máme 3280g 54cm. Právě jme se vrátili z poradny. Dostali jsme žádanku na neurologii a oční. Prý preventivně, ale že to vypadá, že je vše ok. 🙂

katarinka1107
8. črc 2009

no ahoj maminky 🙂 Marti teda pekne ste vyrastli 🙂 A ako sa vodi inak? Babulky, vsetky ste na dovolenke 😀

jaa
9. črc 2009

marti.Super míry.Prďolka se snaží,vid?A,ještě ho krmíš stříkačkou????Já,už bych vzhledem k tomu,že z prsa ho nekrmíš,přešla na láhev. 😉

A je tu nějak mrtvo.....nezdá se vám??? ☹ ☹ ☹

martinamil
9. črc 2009

Ahojky! Já dnes balím a chystáme se na týden na Šumavu k mojí babině. Aleše si vyzvedneme v sobotu ráno na Rozvadově a v neděli večer ho tam vrátíme.

Marti krmím. Ale jen MM. To když zahustím, tak lahví neproteče. UM má klasicky z láhve. 1x týdne, když mám fakt dost času, tak ho zkouším kojit, abych nepřišla o mléko úplně.

Mrtvo? Nestíháme. Já bych nevěřila, kolik času zabere takové mimi. Nechápu jak to děláš Ty. Já mám jedno a jsem k.o. Domácnost zvládám s odřenýma ušima

katarinka1107
9. črc 2009

no marti neboj, zvladsaas to dokonale, este aj odstriekavas.Jaa je tu mrtvo ☹ my sa chodime kupkat ak sa da, dnes mse sa dozvedeli, ze asi tuto aobotu tato nepride az o tyzden, no tak pockame , co uz ☹ ☹ ☹ Marti na sumave nech sa vam pekne vydari pobyt, prajeme pekny vecer

jaa
9. črc 2009

marti.
neboj...Dostaneš se do toho a budeš stíhat úplně vše. 😉 Joj.,já nevěděla,že je to tolik husté... 😅 .A,co větší dírka v dudlíku????To by nešlo????A,koj,koj,koj.... 😉
Jinak já zapřahám i dost holky.Přece nebudu dělat vše sama???? 😀 😅 😕 😲 Dneska upekly perník s čokoládou a uvařily jitrnice,zelí a brambory. 😉 A,já uklízela. 😉
Jinak já jsem hrozně zásadová,co se týče mimi jídel...A,představte si,že naše dáma dělá mňam,hlavně na to jídlo,které není pro ní.Dneska zobala třešně a rybíz a co ji nejvíce chutnalo?????Jitrnice. 😲 😲 😲 Tak mi bourá zásady zdravé výživy. 😲

Mějte se hezky na dovče. 😉

katarinka.Taky bych se chodila koupat,ale je tu zima. ☹ ☹ ☹

martinamil
10. črc 2009

Marti, je to jako krupicovka. Větší dírku jsem zkusila, ale v to se zase topil, protože mu to teklo vždy když sál. A on potřebuje sáním to polknout. Takže mu stříknu, počkám, stříknu atd.

Jenže já nemám holky a Aleš je pryč. Ale je pravda, že když se vrátí, tak pomáhá. Jen nežehlí. Teď jsem dělala kompromis a vyžehlila jen to co potřebujeme s sebou. Ostatní musí počkat.

Ale jitrnice je přeci dokonalé mimi jídlo 😀 😀 😀 Co Ti na ní vadí? Cholesterol? Vždyť mat.mléko je plné cholesterolu a MM je pro dítě nejlepší. Ne, dělám si srandu. Ale je to přeci normální. Já vyhlásila, že Kryštof do 2 let nepozná sušenky, čokoládu atd. Uvidíme za rok.

To bude dovča, nedovča. Jedeme celá rodina (máma, bráchové s rodinami), protože se musí udělat nová koupélna a kuchyň. Mají v koupélně vanu a už jsou na ní staří, tak se tam bude dávat sprchový kout a bidet. A rovnou se předělá i kuchyň, aby neměla babina troubu dole, ale dá se nahoru, abx se nemusela ohýbat. A to samé s ledničkou.

marti457
10. črc 2009

Ahojky všichni 🙂
Katarinko, vy máte teploučko? Že se chodíte koupat? My napustili dětský bazén, když byly vedra, a když jsme napustili větší bazén pro nás tak se ochladilo ☹ má být ale zase příští týden hezky 😉

Jaa ty takhle dodržuješ zdravé dětské jídlo po tolika dětech 😲 ? Ikdyž asi taky moc ne, když už ochutnala jitrnici 😀 Já to trochu flákám, zezačátku jsem malému vyvařovala a teď už baští s Kubikem - ale jsou to taky dietky neslané, ale omáčky s knedlíkem nebo kolínkem 🙂 Jíme tak všichni, akorát táta si to přisolí 😝

Marti(mil) to bude teda dovolená !!! ☹ to si ani trochu neodpočineš 😅
A neboj taky domácnost moc nezvládám, převčírem si mamka nechala kluky tak jsem si aspoň od Velikonoc umyla okna. Neříkám, že máme doma binec, ale "špígl nígl " taky ne, sem tam prach 😀 a žehlení mě nebaví, rači jdu s klukama ven 😀

martinamil
10. črc 2009

Marti, jsi mě potěšila. Já tu sice nemám úplně bordel, ale prach se občas najde, okna by chtěla umýt, atd. A ta hora žehleního. Naše vyprané prádlo dosáhlo v koši závratné výšky 1m (po redukci toho co beru s sebou). Kryštofovo zvládám žehlit průběžně.

Já budu fungovat jako zázemí. Uvařit, zajet koupit to či tamto atd. Těžkých prací se zůčastňovat nebudu 😉

katarinka1107
10. črc 2009

ahojte 🙂 Tak ako som sa pochvalila, ze sa chodime kupat, uz sa nechodime, vcera a dnes pocasie ako.... 😝 dnes zamracene a,v cera tiez, hlasia ale uz pekne na buduci ty.Uvidime. Marti, tak brigada 😝 no a doma ze mas kopu neozehleneho? sa to spravi 😀 😀 . Jaa teda mas sikulky doma a Marti 457 ja si tiez poviem , ze nemam doma binec, ale ked sa obcas pozriem na okna 😝 😝 ale umyjem si, kto iny , nie?

jaa
11. črc 2009

katarinko.To my jsme se byly koupat jen v pondělí.pak už byla zima.Tak snad příští týden bude hezky... 😉

marti457
11. črc 2009

Jéé teď jsem se sama nad sebou pobavila, co jsem to napsala za slovo "rači" 😀 😀 😀 😀

jaa
11. črc 2009

marti.To je fuk 😀 😀 😀 Jinak jídlo se snažím fakt dodržovat.jedinná vyjímka je to,že ji to přisoluji,protože ona málo pije a děsně se potí.Tak,aby nebyla dehydrovaná. 🙂

montinka
12. črc 2009

ahojte ako zijete? no dnes je konecne pekne pocasicko hura

martinamil
14. črc 2009

Ahojky!

Jen rychlé ohlášení se. Včera jsme přijeli ze Šumavy jen kvůli dnešním doktorům (kyčle+neurologie) a zase mažeme zítra zpátky.

Výsledek: Neurologie, nic moc. Musíme 2x týdně na rehabilitace a cvičit vojtovku. Těch 5 týdnů, o které se narodil dříve, se projevilo a začínáme mít problémy ☹

Kyčle: páteř se srovnala a tak můžrme začít řešit kyčličky. Tedy široké balení.

Je mi z toho nějak na nic. U vojtovky Kryštůfek hrozně plaká, prý ho to nebolí, jen je mu to nepříjemné, ale já mám jiný pocit. Nevím, jestli se donutím s ním pravidelně cvičit.