Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

amba
22. lis 2013

@marlenka75 no ja už mám dve vybraté, ale sú dosť drahé, jedná ma aj antispánkový alarm, a druhá sa dá použiť aj ako normálna kamera, len som chcela či niekto nemá skúsenosť, či ten alarm aj funguje, môj mal nedávno mikrospánok a teraz mi dosť lepí....keď sa neozýva....

http://www.cool-mania.eu/auto/dod/cierna-skrink...
táto je s tým alarmom...

http://spionsvet.sk/e-1043-multifunkcna-full-hd...
a táto je aj ako normálna kamera, ten link čo si dala, je to v podstate ono, len ja som chcela nejakú dobrú, aby tam bolo všetko dobre vidno,lebo tie lacnejšie majú nekvalitný obraz a neprečítaš ani ŠPZ, tá prvá mala dosť dobré recenzie na heuréke, tak neviem.... 😖

marlenka75
22. lis 2013

@amba Aha, no zdala sa mi nejaká lacná 🙂 No a teraz čo, kto nám poradí ktorú kúpiť? Inak veľmi ti ďakujem za super tip na darček, to bude pozerať ako puk. 🙂

amba
22. lis 2013

@marlenka75 nie je zač, aj môj bude kukať, lebo možno čosi tuší, ale nebude čakať takú namakanú 😕 , no ešte skúsim pozisťovať a potom objednám, nechcem to nechať na poslednú chvíľu ako vždy.... 😀

marlenka75
22. lis 2013

@amba No mňa teraz napadlo, v pondelok pošlem tieto odkazy manželovmu šefovi , možno on poradí 🙂

amba
22. lis 2013

@marlenka75 no vidíš, tak mi daj prosím ťa vedieť, ja nemám komu, mám pocit, že to mám lepšie naštudované ako všetci chlapi naokolo, ktorých sa pýtam.... 😠

marlenka75
22. lis 2013

@amba Ok, jasné, napíšem ti , pošlem mu to až v pondelok keď bude moj muž odchádzať, aby keby mi ten šef ohľadom toho volal, aby tu muž nebol. 🙂

jaa
22. lis 2013

@amba chlap jí má taky... 😉

amba
22. lis 2013

@marlenka75 o.k., ty sa máš, drahého máš doma, ja tak relaxujem sama, teda naliala som si dvojku červeného ríbezľového... 😀 a predýchavam celý týždeň.... tak užívajte... 😉

amba
22. lis 2013

@jaa a akú nevieš?

marlenka75
22. lis 2013

@amba Užívame 🙂 Aj ty si budeš, neboj 🙂

amba
22. lis 2013

@marlenka75 to vieš, že budem... 😀 tak šup šup vypnúť PC a užívať....

marlenka75
22. lis 2013

@amba Veď už sa chystám, budeme pozerať Zámenu manželiek, to sa zase nasmejeme 🙂 Tak dobrú noc kočky 🙂

amba
22. lis 2013

@marlenka75 dobrú nôcku, aj všetkým chlapcom kamioňákom.... 🙂 aj tým doma, aj tým na cestách....

jaa
22. lis 2013

@amba nějakou úplně obyč...za 700kč..Ale,už jí rozbil.On vše zničí..

jani74
22. lis 2013

@amba áno u slováka

marlenka75
26. lis 2013

@amba No šéfik mi odporučil tú prvú 🙂

hania2401
26. lis 2013

mam taky kamionaka,ale vetsinou odjede pondeli vecer ve stredu po obede je doma a zas vecer jede a vraci se patek nebo sobota rano ,jenze mi ho chceme doma kazdy den ☹ taky mam casto splin ☹

amba
26. lis 2013

@marlenka75 ďakujem, no tú som mala aj ja ako jedničku a nepýtala si sa náhodou, či je ten alarm aj účinný alebo nič moc ?..-
.. 😕

amba
26. lis 2013

@hania2401 no je nás veľa... ani sa to nezdá, ale u nás si človek nezarobí ani na slanú vodu, 😀 moja babka hovorila, že to tak bude ako keď bola ona mladá, vtedy chodili muži na "roboty"...

marlenka75
26. lis 2013

@amba Nepýtala, no idem to urobiť, až odpíše, zase sa ozvem 🙂

amba
26. lis 2013
marlenka75
29. lis 2013

@amba Tak s tým skúsennosť nemá, nakoľko jeho šoferi vždy dodržujú predpísané pauzy a spánok, tak nie sú unavení.Vlastne je to aj pravda, muž nikdy nespomínal, že by bol unavený, tak neviem kde to zistíme 🙂

amba
29. lis 2013

@marlenka75 no asi to musíme len vyskúšať na našich mužoch, aj môj dodržiava pauzy a všetko, on by tak nikdy nejazdil... len asi pred dvoma mesiacmi ho chytil mikrospánok, bolo to normálne cez deň a ani nebol unavený, tak som sa celkom vyplašila.... za tých dvadsať rokov čo jazdí, sa mu to ešte nestalo... ☹

drobna13
5. pro 2013

ahojte zienky aj moj manzel pracuje ako kamionista ale uz mi to leze krkom neviet mi poradit nejaku firmu kde by bol doma aspon na vikendy?naj.nejaku cesku kedze byvame v cechach..diky moc

veonka
7. pro 2013

Ahojte, tak aj ja by som sa pridala do vašej skupinky ak môžem, moj zatial jazdí len do 3,5tony ale pojde aj na ťahač. Vravela som že toto by nikdy nemal robiť, ale to je to povestné nikdy... no ale je strašne rád za túto prácu lebo predtým robil vo fabrikách a tam ich naháňali, tuto má pohodičku je perfektný šofér a hrozne ho to baví, vyžíva sa v autách, je automechanik... takže je vo svojom a mňa teší že je spokojný a robí to čo ho baví. Máme melého syna 8 mes. Robí len SK, a pár km za hranice- viedeň, okrajovo čr, polsko a tak, ale zatial vždy spal doma 🙂

vlastne som tuto diskusiu nasla lebo mu hladam niečo na vianoce nejaky darcek, tak ak by ste mohli poradte 🙂 diky

da_n_ka
14. pro 2013

Tak nám v postoj pride ocino domov po 10.tyzdnoch.....huraaa huraaa. Konečně uciti kopance svojho druhorodeneho :D

luba28
14. pro 2013

@da_n_ka fuuuha,po 10 tyzdnoch???nas pride po 5 a to sa mi zdalo vela,.....

merikac
4. led 2014

ahojte babulky, verim, ze ste sviatkovali so svojimi polovickami,,,,,,ten moj dnes nastupil do prace,,,,,ach jo ☹ dobre nam bolo po hromade, skoda, ze to tak rychlo ubehlo

marlenka75
4. led 2014

@merikac Ahoj, moj nastupuje v utorok ráno, ale už v piatok bude zase doma, vždy jazdí len od pondelka do piatku - chvalabohu.Aj nám to rýchlo ubehlo.

merikac
4. led 2014

@marlenka75 v to dufam, aj ja, ze sa vrati do vikendu,,,,,,,znova sa budeme vidat,len 1 den v tyzdni,,,,az do letnej dovolenky,,,,,,uff