Samoživitelka. Jak se k vám chová rodina a okolí?

5. říj 2020

Dobré ráno. Mám dvě děti, starší dcera má 7 let, otec je neznámý. Mladší dcera má 5 let, otec o ní nemá žádný zájem. Bohužel ani neplatí alimenty, je dlouhodobě na dávkách. S mým teď už expřítelem jsme se o dítě snažili. Na začátku těhotenství měl přítel velkou radost. Ale pak se se mnou ale z ničeho nic rozešel. Dítě ještě není na světě, ex o něj ale zřejmě nemá zájem. Když mi nabídl adopci. Všichni v mém okolí se na mě divně koukají. Když, jsem dnes byla nakoupit tak jsem slyšela rozhovor ženských. Jak si povídají o mě. Podívej to je ta co od ní chlapi utíkají. Dokonce i moje vlastní matka mi řekla že jí dělám ostudu. Je tady samoživitelka? Jak se k vám chová rodina a okolí?

zuzineckah
6. říj 2020

Tvoje matka možná nebyla žádná máma roku, ale ty ji zcela určitě překonáš...🙄 se koukni, co za život připravuješ svým dětem...a ještě máš tu drzost se navážet do rodičů... trochu soudnosti by to chtělo.

orisek56
6. říj 2020

Upřímně? Ty si ty řeči a pomluvy zasloužíš. Ty nejsi chudinka samoživitelka, ty jsi nezodpovědná pokrytečka, co roztáhne nohy na počkání a pak to hodí na svou matku. Fuj

jiss
6. říj 2020

@andelka snad je to mnou, že se vždy snažím najít polehčující okolnosti, ne vždy je to holt pravda 🙂 víc se k tématu vyjadřovat nebudu, samoživitelka nejsem, soudit nehodlám, čočky tu zakladatelka dostává dost od jiných 🙂

andelka
6. říj 2020

@jiss chápu. Je to náhodou hezké, věřit v to lepší. Ono taky kdo by předpokládal,že 15 leté dítě neví s kým otěhotnělo. To se radši hledá jiné vysvětlení než takovéto chování.

jannis81
6. říj 2020

Tak ji ukamenujem za to, že si sebe dost neváží! Upalime ji! Tolik mravokarcu, co vi přesně, jak se chovat a kdo je vinik.
Zakladatelky sebehodnota bude tak nízká, že jí to život tvrdě ukazuje, ať už se sebou něco udělá a začne si sebe konečně vážit. Nelehká situace, ale ne neřešitelná.
Ja osobně bych s mámou zkusila promluvit a narovinu ji řekla, co cítíte, než sem. Držím pěsti s dětmi i v životě!

autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
7. říj 2020

Hm, tak se nám tu troll pěkně vybarvil 😀 😉 Uff, oddechla jsem si, že to není realita.

andelka
7. říj 2020

@llluckaaa už je to smazané. Jakto že troll? I když souhlas..bylo to až moc hardcore.

llluckaaa
7. říj 2020

@andelka Škoda, že jsem si to nevyfotila... Bylo tam cosi, že lidi, jako jsme my a její matka, si zaslouží smrt a že by nás nejradši zabila tím nejhorším způsobem 😀

klokanka31
7. říj 2020

@llluckaaa Jako chápu že na někoho může být mateřství zátěž, ale tohle bylo už přes čáru 🤔

andelka
7. říj 2020

@llluckaaa aha, hm,tak to je síla. Velmi vyrovnaná bytost.

llluckaaa
7. říj 2020

@klokanka31 A fakt myslíš, že to je mateřstvím? A nebaví se nad tím puberťáci? Nebo nějaký úchylák? Těžko říct, kdo je v pozadí, ale zjevně nějaký problém má.

klokanka31
7. říj 2020

@llluckaaa Tohle nebude troll, je až moc agresivní...

orisek56
7. říj 2020

@llluckaaa cože????? To někdo napíše? To už je trochu za hranou ne?

autor
8. říj 2020

Omlouvám se za svůj poslední příspěvek, uznávám že jsem to hodně přehnala. Pohádala jsem se s matkou, ani mě nenechala říct všechno co jsem chtěla, utekla. Tak jsem si zlost vybila tady.

andelka
8. říj 2020

Proč utekla? Proč jste se pohádaly? Ono máte máslo na hlavě obě, a teda na nějakou omluvu bych nečekala. Mně by bylo hrozně líto, kdyby moje dcera měla stejný životní osud. Mít děti bez otců je strašně těžké. A pro okolí je to fakt silné stigma. Tohle pro své blízké nikdo nechce. Vnoučata určitě miluje,ale zklamání chápu no.
Náhodou je vaše plus,že jste to brzké těhotenství nevyřešily jinak. Akorát jako máma bych v takové situaci chtěla,ať dcera studuje dál,a hlavně ať nemá brzy další dítě a s chlapama si dá pokoj tak na 10 let.

nejstarosti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz