Otěhotněly jste přes prášky?

jejeta
19. dub 2016

Ahoj tehulky/maminky,
Otehotnela nektera z vas pres prasky stejne jako ja? Rekla vam Dr. proc se to stalo?

viky2007
19. dub 2016

Ahoj nám se to povedlo, prý díky tomu že jsem do toho brala ATB ,měla jsem silnou angínu s chřipkou .A co ty?

magdalenan
19. dub 2016

Dvakrát 🙂 Teď u druhého jsem dokonce ha brala až do 8tt (potřebovala jsem nedostat MS a tak jsem jela přes dvě platíčka, než jsem to zjistila)

V podstatě si to vysvětluji tak, že ta maximální spolehlivost je dána při dodržení "každý den jeden a ve stejnou dobu"

Určitě jsem nebrala vždy ve stejnou dobu.
Nemohu dát ruku do ohně, že bych třeba jednou nebo dvakrát nezapomněla.
Ovlivňuje to i třeba průjem/zvracení aj. Stačí jednou 🙂

A taky jsem třeba kolikrát s platickem začala o den nebo dva později, když třeba došly zásoby a tak..

Takže kolem a kolem asi nejde o otěhotnění přes ha, ale o souhru mnoha náhodných faktorů a selhani toho lidskeho, aspon u me.

Nicméně vůbec díky tomu nevím co to je snažit se otěhotnět a jsem za to ráda, i když mám obě děti neplánovaně (první po čtyřech měsících chození s manzelem a druhé měsíc před nástupem zpátky do práce), jsem za ne vděčná 🙂

strawberr
19. dub 2016

Ahoj, já tedy hormonální antikoncepci nikdy nebrala.... ale moje lektorka ano. I když jí bylo už dávno přes 30, po dětech příliš netoužila... Až když si šla pro další recept na HA a na kontrolu, zjistilo se, že už je ve 13tt (dle všeho jsme otěhotněly ve skoro stejnou dobu 🙂 ). Dnes je tedy za to šťastná, ale tehdy byla ještě na několika kontrolních vyšetření - především krev a do 20tt měla i více kontrol ultrazvukem. Pro jistotu byla i na amniocentéze. Všechny výsledky měla v pořádku, malý se narodil v termínu, zcela zdravý 🙂 .

12martinka
19. dub 2016

Já jsem taky otěhotněla přes HA. Já byla u doktora na injekci na vyvolání MS,takže simyslím,že prášky už nepůsobily,tak jak by měly 🙂

stekkna
20. dub 2016

Já 4x ! 2x jsem bohužel o miminko přišla, ale prý to bylo způsobeno tím, že se mi na vaječníkách stále dělají veliké cysty tak nevím

25jajinka
20. dub 2016

Měla jsem vynechávající po MS a pak si zapoměla pár dní vzít, na to jsme slavily rozlučku se svobodou alkohol udělal své, my na to vlítly a prášek den potom už neměl šanci 😀 přítel to vzal sportovně, holt se svatba posune. Byly jsme k sobě upřímní a já vím, že se o něj můžu opřít, i když něco poseru. Teď se začínáme i těšit .

petra123
11. kvě 2016

Tak já mám stejné obavy 🙂 mám HA a beru pravidelně, ale mám nějaké divné tušení. dobrala jsem minulý měsíc plátinko a hned jsem začala brát druhé at oddálím MS ale po týdnu braní dalšího pláta jsem měla takový růžový výtok, ale říkala jsem si že to asi k tomu patří. Ted mám také divné tušení bo přibírám a nevím jestli s toho, že jsem neměla MS, nafukla jsem jak balon a dneska už segra jak mě viděla říkala že vypadám jako těhu. Tak zítra rezignuju a jdu si koupit těhu test pokud jsem tak se to už s jistotou ukaže 🙂 pokud ne tak držím dietu 🙂 tak uvidíme

qz
11. kvě 2016

HA + atb + Prednison zrovna 3tydenni "kura" na kuzi. Pozdeji jsem se docetla, ze se to nekdy pouziva na podporu otehotneni, protoze telo nevypudi "cizi" teleso (imunosupresivum). Ale jsou to kortikoidy a je to vazne svinstvo, nasledky mam dodnes, stala jsem se zavislou a odvykam. Takze nikomu nedoporucuju. Dokonce nemam ms, vlasy taky ztracim.

linsss
12. kvě 2016

Poradite ?

Ahojte co myslite ak som zabudla zobrat tabletku Dubnu v 3 tyždni.
Nechraneny styk som mala 22.4. a 30.5.2016 som dostala MS , no dnes mam hnedý vytok.
Co si myslite že to može byť.

boodie
9. čer 2016

je určitě možné přes antikoncepci otěhotenět nich není 100%

monulii
15. črc 2016

Ahoj holky potřebovala bych nutnou radu :(( 4.7 jsem zacala brat antikoncepci Ebelya ..9.7 jsem si zapomela vzit v 1 tydnu jednu pilulku a nadále pokračovala bežně užívat .. V 2 tydnu jsem si ale zapomela vzit 2 pilulky po sobe ve stredu a ve čtvrtek to je 13.7 a 14.7 a pohlavní styk byl ..:/ a dneska jsem si vzala pilulku ale zacala jsem krvácet mam dal užívat nebo mam udelat 7 denní pauzu a platíčko ne dobrat ??:/
Moc prosim o radu a jaké je riziko ze bych mohla prijit do jiného stavu ?