Otěhotněly jste i přes to, že sex byl 4 dny před ovu?

vercass07
18. zář 2015
Stalo se vam, prosim, některé , že by jste otehotnela i přes to, že sex byl 4 dny před ovu? Díky.
kytka12
18. zář 2015
Spermie přežijí údajně max. 72 hodin.
vercass07
autor
18. zář 2015
Už jsem přečetla všechno možné ☺, tak se necháme překvapit.
kolmenka
18. zář 2015
Mě přímo gynekolog řekl že spermie uvnitř těla ženy dokáže přežít max 5 dní ale to je výjimka a běžně žijí 3 dny. S tím že ty co nesou ženský gen žijí déle než ty s mužským genem. 😉 Takže stát se to rozhodně může!
sabcav
18. zář 2015
@vercass07 nám se to stalo teď, sex byl v neděli, datum početí podle velikosti plodu středa (mezitím žádný sex nebyl) , jo a taky si myslím, že čekáme holku - je mi totiž stejně špatně a stejné chutě, jako když jsem čekala holky , a navíc tím, že ty "ženské" spermie přežívají déle a musely na to vajíčko několik dní čekat , to beru jako tutovku a překvapí mě, jestli to bude kluk 😃
handangervidda
18. zář 2015
Ano, posledni sex v patek, ovulace v utery nebo stredu-dle velikosti plodu poceti dokonce az ve stredu! Taky jsem hned vedela, ze to bude holka🙂
andelka
18. zář 2015
4 dny ne, ale 3 dny ano, a je z toho kluk. 🙂
vercass07
autor
18. zář 2015
Děkuji za příspěvky, snad se zadařilo. Uvidíme.
vercass07
autor
12. říj 2015
MS jste asi už potom nedostaly, že? U me se dostavila v termínu, ale je mi porad tak nějak "šoufl " .
nonacek
12. říj 2015
Mě se to nepovedlo a to jsem chtěla,protože teoreticky by s toho mela byt holčička a po ty jsem toužila.
andelka
12. říj 2015
@vercass07 pokud byla stejná jako obvykle a tt je negativní,tak to tehu nebude.
vercass07
autor
12. říj 2015
Já si to myslela, mam to vsugerovane - ach jo "ta hlava".

Sem začni psát odpověď...

Odešli