Otěhotněly jste i přes to, že sex byl 4 dny před ovu?

vercass07
18. zář 2015

Stalo se vam, prosim, některé , že by jste otehotnela i přes to, že sex byl 4 dny před ovu? Díky.

kytka12
18. zář 2015

Spermie přežijí údajně max. 72 hodin.

vercass07
autor
18. zář 2015

Už jsem přečetla všechno možné ☺, tak se necháme překvapit.

kolmenka
18. zář 2015

Mě přímo gynekolog řekl že spermie uvnitř těla ženy dokáže přežít max 5 dní ale to je výjimka a běžně žijí 3 dny. S tím že ty co nesou ženský gen žijí déle než ty s mužským genem. 😉 Takže stát se to rozhodně může!

sabcav
18. zář 2015

@vercass07 nám se to stalo teď, sex byl v neděli, datum početí podle velikosti plodu středa (mezitím žádný sex nebyl) , jo a taky si myslím, že čekáme holku - je mi totiž stejně špatně a stejné chutě, jako když jsem čekala holky , a navíc tím, že ty "ženské" spermie přežívají déle a musely na to vajíčko několik dní čekat , to beru jako tutovku a překvapí mě, jestli to bude kluk 😀

handangervidda
18. zář 2015

Ano, posledni sex v patek, ovulace v utery nebo stredu-dle velikosti plodu poceti dokonce az ve stredu! Taky jsem hned vedela, ze to bude holka🙂

andelka
18. zář 2015

4 dny ne, ale 3 dny ano, a je z toho kluk. 🙂

vercass07
autor
18. zář 2015

Děkuji za příspěvky, snad se zadařilo. Uvidíme.

vercass07
autor
12. říj 2015

MS jste asi už potom nedostaly, že? U me se dostavila v termínu, ale je mi porad tak nějak "šoufl " .

nonacek
12. říj 2015

Mě se to nepovedlo a to jsem chtěla,protože teoreticky by s toho mela byt holčička a po ty jsem toužila.

andelka
12. říj 2015

@vercass07 pokud byla stejná jako obvykle a tt je negativní,tak to tehu nebude.

vercass07
autor
12. říj 2015

Já si to myslela, mam to vsugerovane - ach jo "ta hlava".

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru