Byli jste na výstavě Večerníček v Praze?

hojda
24. srp 2015

Maminky,

byl tam někdo? Je to na vice místech. Na které místo nejlépe vyrazit a kolik času to zabere? Má cenu tam jít jen na odpoledne cca od 14 hodin? Jak se vám tam líbilo?

díky všem za odpověď!

milmic
24. srp 2015

My jsme tam byli a byli jsme tam kolem poledne akorát. Bylo to moc prima, uvnitř jsme strávili cca 2 hodinky, možná kousek dýl. 🙂

didi1808
24. srp 2015

Tak my jsme tam byli odpoledne a ani nevím jak jsme tam byli dlouho. Dětem se tam moc líbilo a kdyby jsme nemuseli na vlak tak by jsme zůstali déle 😃 Jo a byli jsme v ty Valdštejnské jízdárně tam je to prý víc pro děti😃

tkanicka
24. srp 2015

Za dopoledne jsme zvládli Jízdárnu i Kampu, na Kampě už toho tolik není, ale máme odtud největší úlovek, večerníčkovskou čepici 🙂 Možná bych šla asi dřív na Kampu, tam nebyly fronty na vstupenky, kdežto v Jízdárně byla, když jsme odcházeli, fronta přes půl nádvoří (ve čtvrtek), my to ráno měli asi na 5 minut čekání (asi pět lidí před námi), paní to u pokladny moc neodsejpalo. Šla bych klidně ještě jednou bez dětí 😀 A dětem se líbilo moc.

mavanka
24. srp 2015

My byli v jízdárně v pátek, přišli jsme chvíli po deváté a šli jsme v podstatě skoro k pokladně, když jsme v jedenáct odcházeli, tak řada čekajících lidí ještě přes celé nádvoří a kousek za roh.... ale jinak výstava úžasná, děti spokojené, já taky 🙂 fakt doporučuju

avantgarda
24. srp 2015

Já se teprve chystám. Kamarádky byly s dětmi (3 roky) a byly moc spokojené. Zabralo jim to asi 2-3 hodiny.

beruskaveruska
24. srp 2015

byli jsme minulý týden - vyšlo nám to, že jsme tam dorazili cca 5 minut před 9h a byli jsme tak 20-25, ale pohoda čekali jsme na lístky chvíli 🙂, ale když jsme pak šli pryč tak to byla mazec 😀 - fronta obrovská ...., ale malá si to užila. Jen na tu Kam´pu jsme nešli - šli jsme na Karlův most a Staromák - do PH se moc nedostaneme a bylo krásně na couračku 🙂

reniiisek
28. srp 2015

Nebyla jsem tam, ale prej je moc hezká, říkala kamarádka 🙂

anakolut
29. srp 2015

Byla jsem a zabralo nám to asi 2 hodiny. Šli jsme hned na otvíračku, pak už byly hrozné fronty. Byli jsme ve Valdštejnské jízdárně a výstava se nám moc líbila.

kisa01
9. zář 2015

Výstava je prodloužena do 27. září🙂 Původně měla končit tuto neděli.