Prodlužování intervalů mezi UM u miminek. Kdy to bylo u vašich dětí?

27. kvě 2021

Maminky chci se zeptat, kdy se u vašich miminek začal prodlužovat interval mezi UM. Malej mi momentálně pije každé cca 2,5hodiny a tak si říkám kdy se začne asi tak tenhle interval prodlužovat...gPřece jen by to chtělo mít možnost se trochu prospat, ale když sedet minut pije, pak má skytavku, pak prdy a než zase zabere, tak je hodina a půl pryč, někdy dokonce víc ea mně už na spánek nezbývá skoro nic...... Malýmu je cca měsíc.

merope
27. kvě 2021

Chceš optimistickou nebo pesimistickou verzi? V noci 5-6 hodin bez mlíka bylo už v porodnici. Přes den nepřibýval a měli jsme "příkaz" kojit max po 3 hodinách, i když se neozve. V jeho dvou měsících jsem vůbec netušila, zda jsem kojila či nekojila, jestli před hodinou nebo třema - musela jsem si to značit.

sigyn
27. kvě 2021

Nám dítko spalo v noci cca v jednom měsíci. To stačila přes noc jedna dávka UM na 12 hodin. Jinak samozřejmě prospívalo a o jídlo si dokázalo říct velmi jasně 🙂

emillyhk
27. kvě 2021

Když byl malému měsíc, tak jsem si musela dělat poznámky, kdy jsme krmili, protože jsem byla tak vysťavená, že jsem nebyla schopná si pamatovat ani poslední kojení 🤦‍♀️😆 Teď do toho koukám, a krmili jsme cca po třech hodinách ve dne v noci... V té době jsem kojila + dokrmovala, kolem druhého měsíce potom místo kojení odstříkávala a to byla teprve radost 🙄 Než jsem se dostala znovu do postele, tak se malý budil na další krmení... Ale kolem třetího měsíce začal spát celou noc 😉😊 Teď večeří v půl osmé a snídá mezi půl šestou a půl sedmou. Tak snad mu to vydrží 🙏😂
Přes den jí po třech hodinách.

luhana
28. kvě 2021

Nas maly ma 2 mesice a budi se v noci kazdou 1-2 hodiny. Prvni mesic byl schopny byt i dve hodiny vzhuru, ted pije (je kojeny) nekdy 10 minut a nekdy pul hodiny a usne. Ale budi se casto porad. Spat ho davame ve 20.00 a pravidelne vstava mezi 4-5 ranni. Tez marne vyhlizim noc, kdy se trochu vyspim. Ale sestinedeli bylo pro me velmi narocne, myslim ze jsem ho vicemene probulela. Ale pak se psychika srovna (a mozna casem i ten spanek). Jak jsem se smirila s tim, ze nemam spaci miminko, tak je to i lepsi. Hodne sil preji 👍

teligo
28. kvě 2021

Ahoj, mám dceru, která má také téměř dva měsíce.
Přes den se snažím držet interval tří hodiny. V noci se budí po dvou hodinách, ale zlobit ji prdy. Nicméně dokud nedostane flašku, tak se neuklidní většinou. Ale i tak se ti snažím držet na dvou a půl hodinách. V noci musím krmit vleže a nedávám odrihnout, protože když nakrmim a dám odrihnout, začne skytat a to je konečná. Pak by už neusnula. Ráno vždycky mrčí a tlačí, u toho ublinkava. Nemyslím, že bych překrmovala. Dávám 8x denně 90ml