Tip na výlet. Kam jet s ročním dítětem?

gabi95m
16. čer 2021

Ahoj maminky ☺️
chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte nějaké nápady na výlety, popř. dovolenou, kam bychom mohli jet s ročním dítětem? Rádi bychom chtěli někam k nám, po Česku ☺️. Na internetu jsem našla hodně míst, kde by bylo super vzít dítě, ale přijde mi to vše, že je to spíše pro starší.
Nemáte nějaké vlastni zkušenosti, tipy?

Moc moc děkuji ☺️
Ahoj, Gabka

properjoey
16. čer 2021

Moje zkušenost je taková, že ročnímu dítěti je to úplně fuk, když tam má mámu, případně třeba bazének...učí se chodit, takže volte to, kde se bude líbit vám a kde to půjde v pohodě s kočárkem 😉

klokanka31
16. čer 2021

@gabi95m My teď cestujeme po všech ZOO, a jinak taky nevím kam vyrazit...🤔

jipe
16. čer 2021

Moj zkušenost je taky taková, že ročnímu to bylo fuk, kam ho vláčíme, měla jsem šátek a nosítko, tak jsem nebyla limitovaná sjízdností. Prvorozený absolvoval v tomto )tlém věku okolíRožnova pod Radhoštěm, druhorozená byla mladší když byla poprvé na dovolené, a to v Liberci. Vybírala bych podle toho, co zajímá vás, jen jsme vynechávali prohlídkys průvodcem, to jsem se bála, že budou děi rušit

hojda
16. čer 2021

Termální lázně🙂

zlorenka
17. čer 2021

jedte nekam do hor, rok je hranicni, kdy se to dite da jeste nosit na dlouhy trasy. Pak uz je moc tezky/chce chodit samo/snazi se zabit 😂

loylii
17. čer 2021

@gabi95m Lipno, Frymburk