Pampersky ve slevě. Kde teď mají?

frista
17. zář 2020

Ahoj holky, tušítě, kde mají teď plínky ve slevě? Myslela jsem, že by se mohly v rámci dní Marianne objevit někde za fakt super cenu. Drogerie? Online?
Teprve miminko čekám, ale každý mi radí, ať se předzásobím. Kolik by tak měl stát balík, abych ho mohla považovat za super cenu?
Děkuju!

jjasmina
17. zář 2020

@frista Když se malá narodila kupovala jsem balik 78 ks plenek za 299, hodně mívali v Tescu, jinak byli za 449. Jinak i Alza měla mega pakly ve slevě, musíte si to projít na netu. Osobně bych se nezásobovala, nám seděli, segra měli z nich opruzeniny . Lepší prvně vyzkoušet

sigyn
17. zář 2020

Já tedy moc předzásobovat nedoporučuji. Dítěti se udělá po plínkách vyrážka, a co potom? Nám třeba jedničková velikost vydržela 3 týdny, pak jsme museli přejít na dvojku. Jak budete vědět dopředu, kolik spotřebujete, jak rychle z nich dítě vyroste atd? Objednat online pak můžete kdykoliv.
Jinak my tedy kupujeme DMkové a ty mají stálou cenu cca 2,4Kč/plínka (vel. 1). Mrknětě na Heureka.cz, tam máte přibližné cenové rozpětí a pokud chcete vědět ceny v obchodech při akci, tak na kupi.cz

journals
17. zář 2020

Klidne se predzasob, ale ne pamperskama. Spousta deti se po nich (a jim podobnych) osype a co pak s nima. Pokud chces zasoby, tak koukni po znackach Naty, Muumi, Bambo nature. Je mensi pravdepodobnost ze diteti nesednou. Ale zase vyssi cena ;-/

klokanka31
17. zář 2020

@frista My teda pro malou koupili jen dvě balení, a když jsme viděli, že vyhovují, tak kupujeme zásoby na celý měsíc. Teď nakupujeme na alze, a vyplatí se to. A nevím zda trváš na pampers nebo ne, malá vyzkoušela 3 druhy plen, a jednoznačně jsou nejlepší Happy, neprotékají, mají do velikosti 2 proužek, že poznáš zda jsou počůrané, malá nebyla opruzená. S pampers nemám dobré zkušenosti...

me_druhe_ja
17. zář 2020

@journals Za mě jedině Pampers....Jsou prostě nejlepší.....
Ale souhlasím, že dělat si velký zásoby jedné značky nemá smysl a to ani těch, co píšeš. Prostě vyzkoušet.

jjasmina
17. zář 2020

@me_druhe_ja Taky sme s nima neměli problém

squezy
17. zář 2020

@frista Ja také pampers premium care. Mám dvojčata a když se kluci narodili, koupili jsme samozřejmě i sudocrem a ten jsme dodnes skoro nepoužil. Kluci byli za 19 měsíců minimálně opruzeny a preventivně jsme nikdy nemazali. Kup opravdu jedno max 2 balení a vyzkousej to. Jestli chceš určitě levnější, tak kup něco na FB na marketplace od holek, co balení prodavaji, to bude zaručeně nejlevnější, ale náročnější na čas, že se musíte někde potkat 🙂

honeya
17. zář 2020

Koukněte na mall.cz, tam často mívají slevy na pleny. Já z tama taky nakupuju. Jinak jak píší holky, raději nakoupit třeba tři druhy po těch malých balících, kde jich je třeba jen 30. Občas taky používám pampers, když je dostanem od tchána, ale určitě nejsou nejlepší, alespoň ne pro nás.

barmil
17. zář 2020

@frista kupuji Pampers Premium care v Benu lékárna měsíční balení, ale to se vyplati až od vel 2 a výš a stejne riskujes, že skokove pribere a budou male.
V 1byl v porodnici a tak 2tydny doma, pak už hned 2, takže zásoby moc nedoporučuju.

vendes
17. zář 2020

Nevím, kde jsou plenky ve slevě, protože používám převážně látkové, tak se po slevách nepídím. Spíš bych koupila menší balení od různých výrobců. Za mě z jednorázových plen na novorozence vedou Kit & Kin, Moltex, MonPeri, Babylove z DM. Na větší mimino potom Bambo nature.
Třeba zelené Pampers u nás naprostá katastrofa.

mourovatakocka
17. zář 2020

@frista Jak už tu zaznělo, je lepší pořídit si vzorky různých plenek a podle toho, jak budou vyhovovat mrňouskovi, později dokoupit. My měli Pampers premium, časem jen na noc a návštěvy - latkovala jsem. Vzorečky se zkus mrknout, jestli někdo v tvém okolí neswapuje svoje zbytečky 🙂

theuska29
17. zář 2020

Vím, že se na to neptáte, ale rozhodně nedělat zásoby. Nejlépe koupit třeba dva balíky od dvou značek a počkat, jak budou malému sedět. Nejde jen o případné opruzeniny, ale také, jestli proporčně sednou gumičky pěkně kolem nohy a neprotečou.
U malého jsem po porodu musela koupit dokonce velikost 0, takže mi i ty dva balíky byly k ničemu. Slevy jsou někde neustále 🙂 Mall, feedo, ...

jana_zofie
17. zář 2020

@frista ja bych se nepredzasobovala. Mala mela jako uplne malinka u pampersek (ale i jinych) vyrazku a kdyz se to pak casem srovnalo, tak ji zase jako jedine protikaly (v cemz jsme asi anomalie). Naopak ted nam pampersky sedi lejlip. Asi neni na skodu po case zkusit neco znovu, i kdyz to ze zacatku moc neslo...

nina004
17. zář 2020

@frista Majú v Rossmanne. Pampers premium care 1 majú za 349 kč.

monca_24
17. zář 2020

V Kauflandu jsou v akci

purplerain
18. zář 2020

Pořiď si menší balení nebo vzorky vícero značek. Nám se zrovna Pampers vůbec neosvědčili, malá z nich má opruzeniny. A to jsem dostala k narození dítěte od kolegů megabaleni. Potom jsem to prodávala na fb😐 Nám se nakonec osvědčily pleny Babylove z DM a to jsou asi jedny z nejlevnějších. Každému sedí něco jiného.

martina5222
5. pro 2020

Pilulka má teď slevu na plenky Pampers. Nedávno jsme objednávali. https://pandakupony.cz/kupon/100-kc-slevovy-kod...