Hluboký kočárek - nechci kombinaci, jaký vybrat?

elsy3
6. říj 2018

Ahoj, v lednu se mi má narodit miminko a začala jsem přemýšlet nad kočárkem. Ráda bych si pořídila pouze s hlubokou korbou, žádnou kombinaci (výborný sporťák mám schovaný u rodičů spolu s autosedačkou). Na internetu nacházím hlavně různé kombinace nebo extrémně drahé :( budu jezdit hlavně ve městě, v parcích, občas nějaké menší výlety do přírody. Poradily byste mi nějaký dobrý kočárek max do 10 tisíc? Případně kam se zajít v Praze a okolí podívat. Děkuji

ireniq
6. říj 2018

Ja mela starsi typ Inglesina Otuttina houpaci prostorny, uz z druhe ruky za par tisic a byl skvely...ale uz je to par let a uz asi nebude nikde k mani. Podobna je Inglesina Sofia, nova co jsem zbezne koukla za 13000, pokud netrvas na novem na tech par mesicu tak z druhe ruky bude jiste do tech 10 000...

plksv
6. říj 2018

Inglesina Sofia a za mě je to úplně top kočár. Lehoučký na zvednutí do auta, měkký, odpružený. Kupovala jsem bazarový a prodala ho za tu samou cenu ani ne za měsíc.

elsy3
autor
6. říj 2018

@ireniq
@plksv Děkuji, tak se po něm půjdu podívat a popřípadě koupím z bazarku.

sunflowerr
1. srp 2019

Asi už to není aktuální, ale třeba pro jine maminky...
My koupili tento, Hebart basic, novy vyšel do 5 tis.
Byla jsem s ním spokojená. Je to jen hluboký kočárek na houpacím podvozku, s nafukovacími koly.