Valco snap, přepravovali jste ho letadlem?

burnina
25. bře 2018

Ahoj, chci si pořídit kočár Valco snap 4. Přepravovali jste ho někdy letadlem? Bylo to v pohodě? Je to zpoplatněné? A přežil to kočár? Díky😊

pandora197
25. bře 2018

@burnina ahoj,prepravovala ho segra.Letěli jsme nizkonakladovkou wizzair a v pohodě.Neplatila za něj nic,šla s ním až k letadlu.Zpoplatnění někde,ale může být,to je třeba zjistit.Jinak kočár to přežil bez újmy.

fifina86
25. bře 2018

Zjistete si,jak to maji v prepravnich podminkach,nekde pozaduji obal na kocarek,jinak pripadne neuznavaji reklamace ;)

nekiaxy
25. bře 2018

Ja jsem teď v zimě projistotu koupila starý quinny speedi, do letadla. Ve Švédsku mi na kočár něco hodili a ulomili madlo u dítěte a bouda taky pořádně nedržela. Byla jsem ráda, že jsem nevzala Valco. Doporučuji zabalit do igelitu, jsou schopni ho dost ušpinit, holt je to jako náklaďák. Za kočár ručí jen pokud je zabalený v pevné krabici, takže nereálné. Jinak v Praze i na jiných velkých letištích bývají k dispozici golfky, zdarma.

burnina
autor
25. bře 2018

@nekiaxy ja prave prodavam trojkombinaci a misto toho chci lehky kocar s vetsimi kolecky-do zoo a delsi vylety a tak. Maly chodi pekne,v lete mu budou 2roky, ale delsi trasy neda asi jeste nejakou dobu. Tak jsem si vybrala to valco. Ale v lete chceme letet k mori a nechce se mi kupovat jeste dalsi golfky jen kvuli dovolene. Ale vim jak na letistich zachazi s kufry... mozna preci jen poridim jeste golfky z druhe ruky, za par korun.

nekiaxy
25. bře 2018

@burnina jj, presne tak jsem to mela ja. jen syn byl jeste mladsi a meli jsme prestupy, tak jsem potrebovala, aby v kocaru mohl spat. Mam Valco 4sport, je super, ale do letadla bych ho nevzala. Kdyz sezenes starsi golfky, co jdou slozit do destniku, tak vetsinou je muzes vzit i nahoru do letadla. Kdyz sezenes kocar do 1000, tak ti ho tolik lito nebude a pak ho proste zase posles dal🙂

veronicka89
26. bře 2018

Me kdysi u kocarku rozbili madlo ...a dostala jsem kocarek dle vlastniho vyberu novy 😉 takze me se vyplatilo nic nebalit a odevzdat u letadla 😀

jaja01k
26. bře 2018

Mela jsem Valco Snap, leteli jsme s nim 4x a v pohode, nikdy se mu nic nestalo.