Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

**Rouška jako módní doplněk. Jak ji nosí slavné dámy?** Kvůli pandemii koronaviru se staly roušky všeho druhu stejně nezbytným „módním“ doplňkem, jako je třeba kabelka či boty. A někteří slavní nepodceňují ani tuhle součást outfitu a rozhodně se nespokojí jen tak s nějakou rouškou.

babanci
19. dub 2020

Taky mám z i hedvábí, s květinou,se jménem... ke každému oblečení mám roušku ze stejné látky. Šiju si totiž všechno svoje oblečení. Takže roušky jsem našila strážníkům, do nemocnic,kamarádům,rodině. Ale nesnáším je. Nemůžu v tom dýchat, zvlášť,když už bylo teplo,to bylo utrpení. A o jejich účelu mám taky velké pochybnosti.

lostakova
19. dub 2020

@babanci Ty jo, to by mě zajímaly fotky. Fakt si šiješ třeba i trička? A k nim hned roušku?

modrykonik
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
berenika39
19. dub 2020

@babanci věř nebo ne, já dneska prohlížela stránky s nějakými "in" rouškami. Které netlačí, jsou měkké, prodyšné, JEDNOBAREVNÉ, už mě nebaví povlečení se sňůrkou. Jsem v tom v práci 8 hodin, občas si můžu sundat, ale ....a na ven bych chtěla nějaké barvy k oblečenííííííí

lostakova
19. dub 2020

@berenika39 Jaké stránky třeba? Dej tipy 😉

berenika39
19. dub 2020

tady si koupím, jednu, dvě..na ven🙂))))). https://www.uax.cz/cs/uax/doplnky/vsechny-produ...
Jožánek taky něco má..
https://www.jozanek.cz/rousky-rukavice-c310/

lostakova
19. dub 2020

@berenika39 Mě asi víc baví ty ručně podomácku šité. Mýho tříletého Matýska dnes třeba zaujala rouška souseda - prý "mami, má tam zvířátko" a měl. Veverky Chipa a Deyla, asi z nějakého starého dětského oblečení. Musela jsem dětem vysvětlit, o co jde a slíbit, že jim stáhnu pohádky.

babanci
19. dub 2020

@lostakova Jo,přesně tak. Dnes jsem šila vnučce šaty a k tomu stejnou roušku. Na oboje jsem vyšívala vyšívacím strojem Minnie. Na její výslovné přání. A sobě hedvábné šaty s kamínky a roušku jdu právě sešít.

babanci
19. dub 2020

Protože šiju hodně,mám hromadu materiálu. Šila jsem z bavlny,z úpletu,z dvojité fáčoviny, jednobarevné,pestrobarevné, kreslila jsem na ně rty,vyšívala jména,dokonce zatkávala motýlky z plsti.

berenika39
19. dub 2020

to je krásný!!!!! klidně bych koupila🙂))))))))))))))))))))))))

lostakova
19. dub 2020

@babanci Krásný, jsi šikovná! Já můžu všem, co tohle umí, jen závidět. I když věřím, že kdyby mě k tomu někdo vedl...

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru