Miminko a rouška. Tipy, jak na to?

31. bře 2020

Chtěla jsem se zeptat, a ano vím že miminka teď nemusí nosit roušky. Ale ja mám strach, mám syna 15 měsíců, vždy když mu dám roušku začne šíleně brečet. Nemáte nějaké rady a tipy jak zvládnout?

konidana
31. bře 2020

bud ho zadeklovat do kočáru , nebo chodit jen mimo lidi

ceriii
31. bře 2020

Strach z čeho? Rouška nechrání toho, kdo jí nosí, ale lidi v jeho okolí!

ah1234
31. bře 2020

ak mas strach z toho, ze syn moze byt chory a niekoho nasadi, tak s nim nechod von medzi ludi

autor
31. bře 2020

@konidana tak já jsem samoživitelka, a musím chodít na nákup, a něco si vyřídit. Když ho zadekloju tak brečí ještě víc

miba10
31. bře 2020

Tak jedině zkusit sehnat hlídání....

fyii
31. bře 2020

do 2 let mit rousku nemudi viz.posledni opatreni vlady ČR

eva_sam
31. bře 2020

Co třeba nákrčník a vytáhnout nad nosánek a vzadu stáhnout např. sponkou?

alilali
31. bře 2020

Rouška ho neuchráni. Chrání lidí okolo. Děti do 2 let ji mít nemusí. Proč mu nehodíš přes kočár plenu?

rnika
31. bře 2020

Roušky chrání okolí pokud už to máš, ne před tím, že by to chytil. Hlavně takhle malé děti by mohli mít potíže s dýcháním přes tu roušku... na to bacha. Je dobře, že tu povinnost zrušili. Takže balidt do deky, překrýt kočárek plenou nebo zkusit dát přes kočár pláštěnku, ale myslím, že tam zas bude dost teplo...

radulka57
31. bře 2020

Spousta lidi si myslí, že roušku má pro svoji ochranu...Tak tomu ale není. Jestli máš strach že to mimi chytne tak tomu rouška ale nezabrání..... miminko nech volně dýchat.

makronka222
31. bře 2020

Plinu nebo nakrcnik

leniczka23
31. bře 2020

Dej mu na kocarek plastenku..😉

hojda
31. bře 2020

Děti do 2 let mít nemusí, přehodila bych max plenu nebo pláštěnku přes kočárek.

vendelinka08
31. bře 2020

No, já bych dítěti roušku nedávala, pokud řve. Dcera má rok a nedám ji.

niliho
31. bře 2020

Za mě nejlepší řešení dát pláštěnku přes kočárek, tak jak píši ostatní

lolam10
2. dub 2020

U nas zabrala kukla pod cepici

kuttu
2. dub 2020

Dcera 19 měsíců,do krámu s ní nechodím,v kočáře nevydrží ani vterinu,od té doby,co chodí jsme ho nevythli z garáže...a při představě pláštěnky na me jdou mrakoty...v tom kočáře musí byt příšerně,treba v obchodě...nakupuje chlap,nebo já,kdyz malou hlídá...kdyz byl pres tyden pryc,udelala jsem si nakup na tyden...nevim jak bych řešila,kdybch prostě s malou do obchodu musela

merope
11. lis 2020

Syn od 13 měsíců pojídal kamení na hřišti, v 18ti měsících mi olízal tyčku v tramvaji (opakovaně!! jsem ho od ní odtrhla a jen jsem se podívala stranou, zase byl na ní). Pokud ještě neběhá, tak za chvíli bude a pokud s ním už teď chodíš do obchodu, tak si zvykni, že vše otlapká a prsty pak olíže. Rouška-nerouška.

priefi
11. lis 2020

Zkus udělat něco jako kuklu

katjja123
11. lis 2020

Můžeš vyzkoušet 🤣🤣🤣