Co pomůže na zácpu dvouleté holčičce, kromě projímadla?

suzanne_capulet
15. pro 2018

ahojte holky.. jsou tu nejaké ktere kojili dite jenom 4x až 5x denne? vstávame okolo 9-10 a proste do toho večera nekdy vyjde kojeni jenom 4x.. malej je spokojenej, usmevavej, prospiva a pribira.. není to ale stejne malo? vim že kvuli prsum asi jo, protoze se muze tvorit mene mleka casem.. ale čo mimco? dekuji predem

lv
15. pro 2018

Jak staré dítě? Pokud má prikrmy, tak to asi nevadí, pokud ještě ne, tak mi to málo přijde a zkusila bych přidat jedno v noci.. si to ani neumím představit, do 8m to bylo 12x denně

kittyy17
15. pro 2018

@suzanne_capulet jestli je spokojený a přibírá, tak bych to neřešila. Asi máš smetanu 😃

clementina
15. pro 2018

Já to mám úplně stejně, už s druhým dítětem🙂. Starší to tak měla už od narození a mladší ji teď vesele kopíruje:D. Váhově nejsou žádní přeborníci ani jeden, ale zjevně jim to stačí, jsou to holt spáči🙂))). Každé dítě nemůže být stejné . Přibírat musí, ale napasovat všechny do uniformních tabulek taky nejde🙂

lolam10
15. pro 2018

Ja mela taky space ale budila jsem jednou v noci nez jsem sla ja spat.napil se a spal dal a

lolam10
15. pro 2018

Ja nevstavala navic a pribylo jedno kojeni,
takze samy pozitiva😀

monaluza
16. pro 2018

Dulezity je i pocet pocuranych plen jako ukazatel hydratace.

suzanne_capulet
autor
16. pro 2018

ma 4mesice a prikrmy jeste nema.. jasný, dekuji za reakce

clementina
17. pro 2018

Dělám to úplně stejně jako @lolam10, budím jednou v noci, než se chystám jít spát. Já ještě nespím, tudíž to pro mě žádná zátěž není, mrně se napije a pak spí zas dál až do rána. Starší to měla taky tak a jakmile jsem ji s požehnáním doktorky v půl roce jednou za noc budit přestala a nechala ji spát bez mlíka až do rána, protože to buzení už špatně snášela, začala mít problém přibírat.