Miminko usíná při kojení

martinatd
2. kvě 2021

Ahojte, zajímaly by mě vaše zkušenosti a případně rady. Syn 7 týdnů vždy usne při kojeni. Z jedné strany mi to vůbec nevadí ale.. ráno se vždy budi po kojení v pohodě s úsměvem ale od dopoledne je to začarovaný kruh. U kojení usne , spí a jak se vzbudí zacne plakat a neuklidni ho nic než opět prso u kterého zase usne takže někdy trvá i 3 hodiny tenhle kolotoč než se opravdu probudí a je je možnost si s ním zase trochu pohrát apod. Nevydrží ale dyl jak hodinu, upřímně ani nevím jak takhle malé miminko pořádně zabavit. Když už vyzkouším vše a nic se mu nelíbí a vidím že by zase papal, což je cca pp te hodině, jdu zase kojit, kdy ale zase usne. Možná je to v pořádku když je tak malinký nevim .. máte nějaký typ jak miminko třeba zabavit, možná by vydržel.i déle než hodinku, případně jak dokázat miminko probrat bez prsu. Dnes spal 4 hodinky trhane při kojení a ne a ne se pořádně probrat až zase jen u prsu.Verim že by tak klidně fungoval i celý den😅🙈 Děkuji 😊

jade85
2. kvě 2021

Úplně normální "režim" u takhle malého miminka. Hraní si užijete za pár měsíců až až 🙂

martinatd
autor
2. kvě 2021

@jade85 tak to jsem klidnější 🙏🙈někdy si říkám jestli to prso fakt chce ale nikdy mu ho necpu čekám zda si ho vezme nebo ne, porad si říkám že kdyby nechtěl tak si ho nevezme 🙈😁

codal
2. kvě 2021

@martinatd je to úplně normální.. takhle malá miminka jsou často vzhůru jen několik minut a nejlíp je zabaví kontakt s maminkou, nic víc nepotřebují.. kojení co hodinu jsem měla u obou dcer, usínaly po dvou minutách, ono se to zlepší🙂..

martinatd
autor
2. kvě 2021

@codal to jsem chtěla číst 🙏😊děkuji za uklidnění 😊

iris92
2. kvě 2021

Tohle je uplne normalni, tak male miminko vic jak hodinu vzhuru nezvladne. Jen ho nechte spat, uspavani je jedna z funkci kojeni 😉😊 jestli potrebujete byt pohyblivejsi, tak si ho navazte do satku a muzete normalne fungovat i kdyz bude spinkat, muze se tam i kojit 😉

jjasmina
2. kvě 2021

@martinatd buďte ráda, že aspon spí, to já moc neznám ani v jejich 14 měsících

luhana
2. kvě 2021

@martinatd
Budte rada. My mame synka (5t) a ten spi uplne minimalne. Dokaze byt na jeden zatah i 6 hodin vzhuru, je to u nej uplne normalni. A u prsu ho take uspavam, jinak by snad ani neusnul.