Neklidné kojení. Kdy to skončí?

martinatd
8. zář 2021

Ahojte, prosím kdy tomu bude konec? Maly 6 měsíců za 2 týdny q kazde kojení je hrůza. Je jedno jestli se před tím vyprdi, vygrga stejne se u každého kojení pořád kroutí, kope nohama apod neplace a pije ale jsem už z toho na nervy..,myslela jsem že čím víc pohybu tím to bude lepší ale nic se nemění. Sice ještě neleze ale i tak je furt v pohybu na bříšku... nevim už co je klidne kojení..dekuji🙈😊

sirinfirst
8. zář 2021

A co že je za problém? Asi ho nevidím.. čím je dítě starší, tím víc "kravin" u kojení dělá

martinatd
autor
8. zář 2021

@sirinfirst to nejsou kraviny, furt tlačí a krouti se ..nevim proč má spojené kojeni s kakanim a prdenim. Celý den je v pohodě ale jakmile začnu kojit musí tlačit pořád, nebo kopat nozkama aby se vyprdel. Přitom když se nebojí prdi bez problémů

sirinfirst
8. zář 2021

@martinatd to je fyziologické - kojení rozhýbá peristaltiku, děti velmi často kakají při kojení nebo hned po kojení, je to jedna z funkcí kojení (mají to tak mimochodem i zvířata) 😉

rebe
8. zář 2021

Právě, kojení pomáhá dětem se pořádně vyprázdnit a vyprdět. Proč jsi z toho na nervy?

katule1990
8. zář 2021

@martinatd Asi tě nepotěším, synovi je 10 měsíců a dělá to pořád.

jjasmina
8. zář 2021

@martinatd mě to přijde normální Teda, při kojení nebo po se malá vždy vyprazdnovala no