Neklidný spánek. Co pomohlo?

martik169
6. bře 2022

Maminky prosím o zkušenosti. Syn za pár dní rok a spanek už měsíc hrůza. Spíme spolu , dřív se budil taky často I co hodinu, nestěžovala jsem si , dala prso a spali jsme dal.. jenže poslední 1-2 měsíce hrůza. Maly v noci vali sudy , u toho mu samozřejmě vadim ja takže v noci furt cestuju po posteli, když se přetoci na brisko spí, ale jakmile se přetoci na záda budi se ,zvedá hlavu, jde na čtyři, seda si... sedět, lézt už umí dost dlouho aby se to odrazilo na spanku. Ano, zuby rostou ale jak píšu trvá to už min. Měsíc. Neustále ho honim po posteli, pokládám , on je sice v polospanku ale i tak.. nehledě na to ,že každou noc kolem 3 h má chvíli, kdy se furt jen krouti , pláca mě rukou apod , to trvá zhruba hodinku než zase pořádně zabere ... uz nevím co dělat... jsem k.o. přes den spát nedokážu, neumím to tělo je kaput ale mozek mi spát nedovoli nevím proč 🤦‍♀️ už nevím co je to spát hodinu v kuse..uz je to dlouhá doba ... prosím zažil někdo něco podobného? Co pomohlo ? Na 1 spanek ještě není připravený, usínání začíná být i přes den horor, ale bude to chtít ještě asi vydržet. Dekuji😊

makovice88
6. bře 2022

Ja sama tohle nezazila, ale kamaradka ano a pomohlo az spani v postylce. Jak spal s maminkou, vzajemne se budili. Po prestehovani do vlastni postylky to ustalo. Samozrejme se budil na mleko, ale ne tak casto a spal klidneji.

martik169
autor
6. bře 2022

@makovice88 taky mě to napadlo, ale uspavam prsem takže budu muset nejspíš udělat více změn a postupně 😏

makovice88
6. bře 2022

@martik169 Asi jo, zkusila bych to. Uspat prsem a pak presunout. Treba to pomuze. 🍀

jjasmina
7. bře 2022

@martik169 Upřímně alespoň do částečného odstavu jsem nevěděla co je to spát dýl než hodinu v kuse, budila se pořád a nepomohlo nic