Pomalé přibírání syna. Jde zlepšit kvalitu MM?

lllucielll
25. lis 2019

Ahoj,
dyn se narodil s váhou 3 875 g a příbírá velmi pomalu... V 6ti týdnech měl 4 120 a nyní ve 12ti týdnech má 4 720g. Doktorka neřeší, prý ok. Spí se mnou, kojím na požádání (ve dne i v noci + - po 2 hodinách),piju 2 hrnky kojo čaje denně + vodu. Přisává se i pije hezky, přibližně 20-30 minut, někdy mu stačí 1 prso, někdy chce i druhé... sám se pustí... Je usměvavý, spokojený, pase koníky, začíná se prevalovat na bok, rucickama uchopuje podané hračky, povida...

Můj dotaz - Čím to, že příbírá tak pomalu? A můžu nějak pomoci, aby mé mléko bylo výživnějši, aby více probíral? Vitamíny apod...
Nebo je to blbost a jen plašim 🤦‍♀️?

Děkuji s přeji hezký večer 🙂

llluckaaa
25. lis 2019

Děti nejsou stejné, některé přibírá rychleji, jiné pomaleji, a když je spokojená doktorka i mimčo, tak buď i ty 😉 Jestli nejsi podvyživená, tak si z tebe vezme to, co zrovna potřebuje. Neřeš to, jez, co chceš a co ti chutná 🙂

lllucielll
autor
25. lis 2019

@llluckaaa podvizivena rozhodně nejsem🙈 děkuji za povzbuzení, asi jsem něco takového potřebovala slyšet..

makronka222
25. lis 2019

Moje druha nepribirala. Byla i svetlejsi. Zjistilo se, ze ma na srdecni vadu. Po zakroku za 3 tydny nabrala kilo. To pred tim nabrala za 2 mesice... nerikam, ze ma vase dite nejaky problem, kazdopadne bych si obehla par vysetreni = jit na krev je ta nejlepsi varianta

nik1
26. lis 2019

Syn taky pomalinku přibíral. I teď ve dvou letech je to vytáhla žížala. Ale sežere jak dospělý. Co já bych dala za takový metabolismus.