Přechod na umělé mléko, když pít z lahve odmítá

baruskagabuska
29. lis 2018

Dobry den, potrebovala bych poradit, jak naucit miminko pit z lahvicky,kdyz vsecky odmita? Potrebuju aby nekdy pohlidal tatinek,ale nevim jak to resit kdyz nechce pit z lahve ani mm.dekuji

cherris
29. lis 2018

A co třeba lžičkou nebo z kádinky nebo stříkačku, ať si nezkazíte kojení...

baruskagabuska
autor
29. lis 2018

To se prave bojim dat,kdyz se na vsecky mlicka sklebi,abych ho tim nejak netrapila..

no_title
30. lis 2018

Děti a zvlášť ty maličké ví, co je dobré 🙂. Mají velmi silný instinkt a často se stává, že jakékoli náhražky prsu - dudlík, lahev nebo UM odmítají a plivou. Jestli je nutný dokrm, tak zkuste odstříkávat MM a dávat ho na mrazák. Kupte si kvalitní dvoufázovou elektrickou odsávačku a po každém kojení odsávejte. Každý odsaje jinak, já jsem za den zvládla odsát tak 100 ml. Dokrm jedině kádinkou (třeba štamprlí), ne stříkačka, ne lahev. Pokazíte si tím techniku kojení a pak bude buď bojkotovat nebo kousat. Nicméně, máte 2 měsíční miminko. Nevím, z jakého důvodu je odloučení od něj nutné, pokud je to reálné, tak bych to asi ještě odložila, i z té kádinky pijou lépe starší děti než tak maličké a takhle krátce po porodu maminku potřebují. Já jsem musela začít pracovat v jeho asi 8 měsících (fotím svatby), muselo se to přizpůsobit tak, že jsem ze začátku fotila s malým v nosítku.