• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak nejlépe podávat Vigantol pouze kojenému dítěti?

9. ledna 2012 
nepoužívám zatím dudlík ani lahev s čajem.
9. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na lžičku odstříkám trošku mateřskýho mlíka, přikápnu Vigantol (rak nám to poradila i dětská doktorka) a opatrně to malé šoupnu do pusinky, párkrát zamlaská a je to :wink:.
9. led 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
já jsem odstříkala do lžičky trochu mlíčka rovnou z prsu pár kapek a do toho kápla a bez problému
9. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně kápnout z lahvičky přímo do pusinky....tedy alespoń takhle to dělám já :slight_smile:
9. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
ahoj já jsem si vždy kápla na bradavku :wink:
9. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na lžičku a smícht s mlíčkem,nebo přímo kapnout do pusinky.Obojí není žádný problém :wink:
9. led 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na lžičce s trochou odstříkaného mléka. Jinak "kojící" dítě... asi jsi myslela spíš kojené, že :wink: Já jen, že mě ta představa, jak miminko zkouší někoho kojit, rozesmála. Ale už jsem slyšela od kamarádek, že si holčičky hrají s panenkami a předstírají, že je kojí (jako maminka kojí jejich mladšího sourozence), takže vlastně proč ne :slight_smile:
9. led 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na lžičku stříknu trochu mlíčka a pak kápnu vigantol. Doporučuji plastovou lžičku, kovová je studená a malý mi nechtěl otvírat pusinku. S plastovou jsme neměli problém.
9. led 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já taky kápnu přímo na bradavku, nebo na dudlík
9. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rovnou jsem po koupání kápla do pusinky.
9. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapala jsem přímo do pusinky oběma :slight_smile:
9. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přímo do otevřené pusinky před kojením
9. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď na lžičce s troškou mateřského mléka, nebo kápnu na lžičku jenom Vigantol.. obojí je v pohodě. S kapáním do pusinky jsem se bála, protože mi někdy ukáplo víc kapek, takže to jsem nepraktikovala, jsem asi nešikovná nebo co :grinning:
9. led 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek