• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2leté dítě neumí vyskočit, je to normální?

26. února 2014 
Ahoj, prosím o zkušenost, má 2 letá holčička neumí prostě vyskočit, skočit, udělat "hop", jinak chodí a vyvíjí se pohybově zcela normálně. Nesetkaly jste se s tím? Doktorce jsem to zatím neřekla, uvědomila jsem si to před týdnem a k doktorce jdeme za 3 týdny. Myslíte že je to normální? Včera na cvičení dělaly "hop" mnohem mladší děti... Malá prostě řekne "hop", trochu se odrazí, ale neodlepí se od země....
26. únor 2014 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jestli je to normální, ale náš mladší taky neni nějaký extra skokan. Snahu má, ale líp to okomentuje, než provede :grinning: . Starší ve dvou letech taky skákat neuměl a teď to umí hezky. Prostě jsou to "sportovci" po rodičích :grinning:
26. únor 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka662006 Je to úplně v pořádku. Je to těžký pohyb. Z psychologie si pamatuji, že mě samotnou překvapilo, jak pozdě to děti zvládají. Doufám, že se nepletu, ale tuším, že je to tak někdy kolem 2,5 roku.
26. únor 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky nevím, jestli je to běžné, ale naše slečna to taky neumí. No, jestli bude pohybově šikovná po mně, tak se ani nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase taky neumela ve 2 letech vyskoci s obema nohama, az tak 2,5 letech. Na trampoline to vypadalo srandovne, proste neumela skakat, jenom stridadal nohy a snazila se vyskoci aspon na jedne noze.
26. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka662006 urcite v pohode.. nas malej byl to samy... mladsi deti hopsali skakali a my nic.. takze neboj je to uplne v poradku
26. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
můj malej ( 2 roky a 3 měsíce ) se taky neodlepí od země ač snaha je :slight_smile:...po všem co má
me za sebou to fakt neřeším :slight_smile:...však oni začnou :slight_smile:
26. únor 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vemte ji na trampolinu, bude to zkouset a urcite tomu prijde na chut:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v jakem veku to nereste,preci jen kazde neumi presne ve stejnem veku se treba samo oblect, najist apod, kazde jde svym tempem ....
26. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak bych to tak ..... hmm ... asi takhle .... náš 4-leťák neumí vyskočit ani teď! :grinning: :grinning: Maličko už teda odlepí nohy ze země, asi trénink ze školky, ale ve 2 letech ani náhodou .... takže klid, některý děti prostě nejsou akční :grinning: :grinning:
26. únor 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka662006 myslim, ze je to uplne v pohode, naucili sme se to vsichni casem :wink: :sunglasses: ........ z druhe strany, nase pindulina kdyz nelita a musi stat na jednom miste vic jak 5 vterin, tak skace, jak pero z gauca, ale jako pri vsem, tak budte mozna rada, ze mate klidase, me uz tika oko :grinning: :sweat_smile:
26. únor 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Náš malý se snaží o poskakování, ale od země ty nožky neodlepí - teda jedna mu celkem jde, ale ta druhá je přilepená k zemi. A pohup v kolínkách před odrazem vůbec... :slight_smile: Já to beru jako normální.
26. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Náš mladej to určitě neuměl, zato malá je na tohle mnohem šikovnější a umí to, v neděli to předváděla na karnevalu,když přeskakovala lano, jsou jí 2 a 3 týdny.
26. únor 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek