3měsíční přestala broukat

lucievitackova
3. bře 2018

Ahoj holky,
mala bude mit za tyden 4 mesice a najednou z niceho nic prestala broukat a zvatlat,pritom po druhym mesici byla upovidana az beda...
Stalo se vam to taky nektere a je to normalni a zase se to samo zlepsi nebo se mam nejak znepokojovat?🙁

luj89
3. bře 2018

ahoj, taky se nam to stalo. a nejen s broukáním. proste se uci neco jineho a pak se tomu zase vrati 😉

lucievitackova
autor
3. bře 2018

@luj89
Dekuju,uz jsem se zacina bat,jestli je v poradku🤔No je fakt,ze jsem ji zacala vic trapit na brisku,aby poradne pasla koniky a hlavne se ji zachtelo ucit se lizt,tak to mozna bude ono😊

makiszek
3. bře 2018

Taky, byla hrozně ukecana, pak zlom a teď zase hrozně piští jak objevuje hlas.

lucievitackova
autor
3. bře 2018

@makiszek
Dekuju😁

packaf
3. bře 2018

Jen pro více informací se ptám, prodělala malá očkování? Toto je častý vedlejší účinek.

alkuska
3. bře 2018

@lucievitackova To se pořád mění, neřešila bych to.

lucievitackova
autor
3. bře 2018

@packaf
Jj,uz mame za sebou dvoje ockovani.

yvarp
3. bře 2018

Mám stejně starou holčičku a taky teď měla tak čtrnáct dní utrum s mluvením, zrovna objevila ruce a pusu, tak bych řekla, že měla moc práce s tím, si tam pořád něco cpat😁 No a tak čtyři dny zpátky najednou začala zase vykládat a vyskat, no daleko víc, než predtim, tak neboj, je to tím, že se zrovna učí něco jiného 😉

lucievitackova
autor
3. bře 2018

@yvarp
Dekuju za uklidneni😊
Mas pravdu,nase mala taky nevi,co driv by si do pusy strkala,jestli ruce nebo hracky.Takze si mame uzivat klidu joo😁😁😁

ababunk
3. bře 2018

Ahojka...napadlo mě, jestli nejste po očkování. Moje známá šla s dcerou na očk. a dcera se zastavila na cca 3 týdny ve vývoji, vše pak samozřejmě dohnala...

pus
3. bře 2018

Také mě hned napadlo očkování,někdy se to stává.🤔

35_a_budu_mamka
3. bře 2018

Nam se to take stalo a prisuzovala jsem to ockovani, po 3 tydnech zase zacala "povidat".