Přestaly u mě těhotenské příznaky - je to špatně?

1leny
31. kvě 2019

Ahoj,
Mám za sebou jedno ZT a teď se mi zas konečně podařilo otěhotnět. Jsem 7+2 a minulý týden jsem konečně viděla jak vypadá srdíčko 😍
Už přes týden jsem měla žaludek jak na vodě a malinko citlivá prsa... Až včera to všechno najednou úplně ustalo. Není mi zle, nic mě nebolí, ani v bříšku už nemám pocit, jako bych to měla dostat. A tak jsem dostala strach 😔 měla jste to některá taky tak, že z ničeho nic a vše odeznělo a bylo to v pořádku? Na kontrolu jdu přesně za týden..
Do toho mám ještě výčitky, protože jsem včera byla na bowlingu. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo vadit, ale teď si říkám, jestli jsem něco nepodcenila😔

malinkaelinka
31. kvě 2019

Hlavně klídek, mě příznaky mizely a objevovaly se, jak se jim zachtělo 🙂 A bowling? Nebála bych se 🙂

kolibricek36
31. kvě 2019

@1leny ja bych tebou tak proste zajdu k dr. driv. Ja mam za sebou 3 ZT nikdy to nebylo stejne. Loni kdyz jsem byla tehotna naposledy a do konce. Tak jsem fakt plasila pokazdy kdyz se mi neco nezdalo. Dr. mela pochopeni.

patmouse
31. kvě 2019

@1leny Bud uplne v klidu! Ja nemela priznaky ani u jednoho tehotenstvi! Kdyby mi nerostlo bricho a nechtelo se mi porad curat,tak ani nevim,ze jsem v tom 😉 Tehotna jsem byla trikrat,deti mam dve. Napoprve jsem mela taky zamlkly a pak jsem mela u druheho desnej strach...ale clovek si to nesmi pripoustet! Bud rada,ze ti nic neni a uzivej si to!

marketa1218
31. kvě 2019

Nepanikař, ale jako chápu, že máš strach. Ale moje zkušenost, že jsem neměla téměř žadné příznaky, jenom mě bolela prsa a občas píchlo v podbříšku. I tohle mi vymizelo kolem 9tt, taky jsem se lekla jestli je to v pohodě, ale bylo, teď jsem 26tt.

1leny
autor
31. kvě 2019

Holky moc děkuju! 😘 Manžel mě taky pořád uklidňuje, ale od vás mi to prostě pomáhá víc! Pokusím se být víc v klidu a hlavně se snažit vydržet do příští kontroly ☺️

kachna001
31. kvě 2019

@1leny mi taky příznaky odezněly někdy kolem 7tt a už se ani nevrátily 🤗

evula19
31. kvě 2019

já jsem taky 7+2, krom mírné bolesti prsou a semtam píchnutí v podbříšku necítím nic a bojím se hodně, nějak ten strach neumím úplně odstřihnout, ale když to má dopadnout dobře, dobře to dopadne! V úterý jsem začala špinit a to mě vyděsilo šíleně, ale už se to lepší. Chce to fakt klid, i když je to těžký!

vaseli16
31. kvě 2019

Ja nemela priznaky zadne az pozdeji a ted jsem 25tt a bowling jsem hrala take a maly je v poradku.

marketanova
31. kvě 2019

Došlo mě mléko a začala jsem s umělým,kupuji kvalitní značky, většinou rovnou přes e-shop, ale nevím jestli malé holčičce nechybí ještě něco jiného. Nemám zkušenosti, poradte mi prosím.

laloogrey
31. kvě 2019

@1leny Achojky, tak to jsme na tom stejně 🙂 Také mám za sebou jedno zamlklé těhotenství a teď pořád uvnitř obavy z toho, aby se to neopakovalo a bylo všechno v pořádku. Na poslední kontrole jsem byla v 8tt+1, kde již bylo vidět krásně srdíčko, tak jsem se tím hodně uklidnila, ale zase po týdnu od této poslední kontroly se obavy opět dostavily. Teď jsem 9tt+5. Snažím se na to nemyslet a věřit, že bude všechno tentokrát v pořádku. Na další kontrolu jdu až 17. 6. a první sreening 24. 6., tak doufám, že to rychle uteče. Co se týká příznaků, tak jsem měla hrozně bolestivá prsa (že třeba jenom při chůzi ze schodů jsem musela chodit hrozně pomalu - a to nemám velká prsa) a minulý týden jakoby z ničeho nic ze dne na den také přestaly bolet. Tak je to asi normální, že ty příznaky v průběhu nějak odeznívají... Musíme se uklidnit a všechno dobře dopadne 😉😘

terezz29
31. kvě 2019

já taky bez příznaků, něco málo mnohem později, takže hlavně klídek a nohy v teple 🙂

1leny
autor
1. čer 2019

Ještě jednou moc díky!! Povzbudily jste mě 🙂 sice se pozoruji dál, ale jsem klidnější! Zarazilo mě, jak rychle to všechno odeznělo. Ale když čtu, že v tom nejsem sama, je mi líp 🙂 Vydržím do páteční kontroly a snad to bude v pořádku 😘

terezz29
1. čer 2019

@1leny drzim palce!

jennas
2. čer 2019

Ahoj holky,jsem na tom stejne,v ut prvni kontrola,budu 7+1...jsem take po ZP...v 6+5 vesele bilo srdicko a pak jsem sla na kotrolu az v 11 tt a zjistilo se ze v 7+0 přestalo bit..bylo to strasny..po revizi se zadarilo co druhy mesic ale sama biochemka...ted mimi drzi a ja jen doufam,ze je kde ma byt a ze v utery uvidim srdicko...je to strasny ten strach..ale to asi ma kazda,ktera ZP zazila....😢

1leny
autor
2. čer 2019

@jennas Ježíš, tak to je hrozný!!! Budu moc držet na úterý palce, ať je vše v pořádku!!!!!

jennas
2. čer 2019

@1leny moc dekuju...v ut dam vedet...nervy mam uz ted,snad tam dojdu....no uz toho spatnyho bylo az az,tak doufam,ze uz jsem si to vybrala...je to prvni tehu co nemam na zacatku zanet mocaku a je mi dobre,tak snad🙏🙏🙏a ty priznaky jak tady pisete, jeden den je treba taky vubec nemam a citim se naprosto netehotne( takze vyplasena) a druhy den je mi zas ouvej,hrozne boli prsa, popichuje v podbrisku...🤔

1leny
autor
3. čer 2019

@jennas jojo, určitě dej zítra vědět! Věřím, že to bude v pořádku 😊
Já právě ty přiznaky měla a teď od čtvrtka vůbec nic. Nedokážu se pořádně na nic moc soustředit a už si jen přeju, aby byl pátek a doktorka mě uklidnila, že je vše ok 😣

jennas
3. čer 2019

@1leny me se ti tam zitra ani nechce,uplne panicka hruza...nadavala jsem ze jdu tak dlouho a ted bych to klidne posunula🙄me dnes dost pobolivalo bricho a to prestalo a ted jedou prsa...ta uz mi vyrostla o.cislo...a o.brichu v 3 tehu ani nemluvim..ja jsem normalne hubena a plochy bricho,takze az me nekdo uvidi v plavkach asi to dlouho neutajime😂

kacka1994
4. čer 2019

Ahoj holky, ja mela zamlkle v 9tt v lednu, vubec me predtim nenapadlo se nejak pozorovat a stejne jsem mela priznaky jeste dva dny pote co mi to dr zjistila. Ted jsem v 7+4, srdicko potvrzene a urputne se snazim nepozorovat abych se moc nestresovala, ale uz dvakrat (jednou dnes v noci) jsem se proste vzbudila s tím, ze neco neni v poradku, ze necitim prsa a ze mi splaskly. Mam celkem velka prsa a moc mi nevyrostly, spis se jen tak napnuly, ale z toho proste najednou uplne povoli. Dnes jsem dokonce vstala, sla si oblect podprsenku a chodila jsem po byte abych si dokazala, ze to bylo jen z prelezeni.... Kdyby mi nekdy nekdo rekl, ze se budu chovat takhle, rozhodne bych se mu vysmala... pripadam opravdu smesne sama sobe..

@jennas Ja taky nadavam jak je prohlidka za dlouho, 12 dni upim ze to nejde tak dlouho vydrzet, den predem jsem vydesena a v den prohlidky mam z nervozity prujem 😀😅

jennas
4. čer 2019

@kacka1994 ja mela dneska to same,rano jsem se vzbudila a splasklo mi bricho,se mi zdalo..tak panika,ted jsem prohmatavala prsa jestli boli,no hruza fakt...na.gyndu jsem dosla,tam jsem s sebou nervama skoro sekla...ale mimisek je zatim vzorovej 10mm a srdicko krasne bije...zatim prvni tehu( a ze je to uz teda pate,pac ta dve prokazana biochemka se POCITAJI - cucela jsem jako puk)kdy nemam na zacatku zanet mocaku a mykozu tak snad to doklepem🙏🙏🙏

kacka1994
4. čer 2019

@jennas Pěkně 🙂, gratuluji, určitě to bude dobré i dál 🙂 .. dostala jsi třeba aspoň utrogestan, když toho mas za sebou tolik? Já jdu v pondělí, měla bych být 8+3, řekla jsem manželovi ze je mi jedno jak to udělá s prací, ale že sama to nedám 😀 Dokud jsme neměli srdíčko tak jsem se na to snažila moc neupinat, takže s přibývajícími týdny jsem zatím spíš víc nervózní, než míň 😕

jennas
4. čer 2019

@kacka1994 nene asi neni treba,kdyz je pry mimi dobre uchycene,neni zadne spineni atd....neboj bude to dobre...nj ten strach k tomu patri...ja zase uz radeji nikoho s sebou nechci..minule jsem mela malou a pak jsem tam sebou rizla a nemohla jsem nic...uz aby byl za nami ten 12,13ty tyden co...

kacka1994
4. čer 2019

@jennas ja na zacatku prave spinila, navíc mam nejakou cystu... myslela jsem ze kdyz budu mit utrogestan tak budu mit ty priznaky silnejsi a taky ze budu klidnejsi, ale houby ☹️ Jo, idealne rovnou treti trimestr 😀😄

1leny
autor
4. čer 2019

Já už bych taky brala mít aspon ten 1.trimestr za sebou... Ráda bych si to užívala, ale jedna blbá zkušenost a spíš se užírám🤦🏻‍♀️

@jennas no tak to je paráda, že je všechno v pořádku moc gratuluju!!!! 😍

laloogrey
13. čer 2019

@1leny Ahojky 🙂 , tak co páteční kontrola? Doufám, že je vše v naprostém pořádku a že jsi klidnější 🙂

1leny
autor
18. čer 2019

@laloogrey ahojky☺️ na kontrole nakonec všechno v pořádku, ačkoli já už tam šla smířená a jak na porážku😊 Uklidnilo mě to dost.. Na chvíli.. Ale do další kontroly (2.7.) daleko, tak už se zas začínám pozorovat... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Co ty, koukám správně, že jsi měla kontrolu včera? Taky doufám, že je všechno v pořádku 😘

laloogrey
18. čer 2019

@1leny Tak to jsem moc ráda 🙂 Já včera taky dopadla dobře - je teda pravda, že nervy hodně pracovaly, ale když mi doktorka řekla, že je vše v pořádku, že velikost odpovídá týdnu těhotenství a když mi pak ukázala toho mrňouska, jak tam sebou mrská 😀, tak mě to hodně uklidnilo (taky na chvíli) 🙂 Je to mazec, jak se za měsíc vše změní 🙂 Tak ještě, aby bylo v pořádku vše v pondělí (to jdu na ten 1. srcreening) 😉

1leny
autor
18. čer 2019

@laloogrey no to je paráda, tak taky moc gratuluju a na screening držím moc palce!! ☺️ Mě čeká kontrola až toho 2.7. a na screening mě už rovnou objednali na 8.7.,tak snad se toho ve zdraví dočkám a bude to také v pořádku 😊
A ještě se zeptám, jak se cítíš? Úplně normálně nebo se ti vrátila nevolnost a bolest prsou? Já jsem dnes 9+3 a jak kdyz těhotná nejsem,krom občasného zabolení či píchnutí v podbřišku nic jiného nepocituji..

jennas
18. čer 2019

@1leny ahooj holky,gratuluji ke kontrolam...ja dnes 9+1 a kontrola me ceka v patek...tak drzte 👍 at to dobre dopadne..pac ten den odjizdime na dovcu,tak bych rada odjela...jinak jdu pak jako ty pro prukajdu 2.7...kdyz to dobre dopadne...a stejne jako ty necitim se nijak tehotne,obcas pobolivaji prsa a podbrisek...tak snad je vse ok...

1leny
autor
19. čer 2019

@jennas ahoj, no tak to na pátek držím moc palce!! A doufám, že si 2.7. obě spokojeně vyzvedneme průkazky... 😊
Je to peklo, nejraději bych chodila na kontroly každý týden, i když vím, že by to ničemu moc nepomohlo😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru