Dvouletý syn nechce spát po obědě

kulihrasekzeleny
10. dub 2019

Už si nevím rady. Nic nepomáhá. Zadělané žaluzie, pohádka, mobil, slibování, přemlouvání, vyhrožování. Ani po zlém to nejde. Řekne, že spát nechce. Utíká z pokoje a dělá scény. A prostě spát nebude. Když uz si třeba po hodine přemlouvání lehne a já si myslím, že už usne. Vyleze z postele a uteče. Je to čím dál horší. Někdy to trvá i 2hodiny než usne. Pokud je to délé, už to vzdávám a nechám ho tak ☹️ Dělají vám to taky vaše děti???

kuliseks
3. kvě 2019

@kaja2016 no mne ve skolce spat nedonutili. Naucila jsem se predstirat, ze spim 😃protoze kdysi se muselo spat. Ted moje mamka rika (pracuje jako ucitelka v mš), ze uz se spat nemusi, jen proste nejak odpocivat no

kaja2016
3. kvě 2019

@kuliseks Je to jak kde. U nas se spat nemusi, ale 3 lete dite musi 1h45min lezet ve tme na postylce. Jinde si muzou i hrat. To jsi silna osobnost, ja jsem usla - radsi:D

arevb
3. kvě 2019

@kulihrasekzeleny dcera mi od 1,5 roku odpoledne nespí a ve školce je jediná, která jim po obědě nechce spát

alcar
3. kvě 2019

Tak u nas ve skolce deti spat nemusi. Ale musi byt potichu a treba si malovat nebo cist a nerusit ostatni. Dcera nosi domu denne tuny pocmaranych papiru. 😂

nnnadja
3. kvě 2019

@kulihrasekzeleny buď úplně v klidu. Malá nespí po O od roku. Ve školce vždy jen ležela. Teď je ve školce poslední rok(bude ji v říjnu 6)a začala od září chrupkat každý den😊

dadulakk
3. kvě 2019

Náš Áďa už měl dvakrát období kdy bojkotovat odpolední spaní, ale večer už se motal únavou. Vydržela sem, každý den ho dala do postýlky, a i když nespal tak byl hodnej a po týdnu zase začal spát. Chce to asi vydržet a určit nějakej režim