Historky tatínek a děti

michaela666
3. říj 2022

Trochu povídací téma při pondělku...

V pátek byla dcerka celé odpoledne až do večera s tatínkem. Fungují spolu naprosto bez problémů.
Já si šla "odpočinout" pečením svatebního dortu pro rodinné přátele. Všechno šlo na jedničku, konečně zase vím jak chutná TEPLÝ čaj. 😃
Najednou telefon. Volal manžel vytočený jak hrom. "Kde jako máme přebalovací podložky?!?" Vysvětlila jsem mu, že už je nějaký čas nekupujeme. Malá chodí převážně na nočník. " To si děláš srandu a kde ji jako mám přebalit?" Po chvíli zhnusení z něj vypadlo, že náš miláček se komplet po ..., od krku až po nohy🤣 Dostal instrukce - vysléknout, namočit a osprchovat dítě. Kdyby jste slyšeli to zoufalství v hlase. Tuhle nadílku většinou řeším já, nemá na to žaludek.
Samozřejmě jí v tom nenechal. Domů jsem se vrátila, malá spala a manžel začal vyprávět jak se měli. Hřiště, svačina, pohodička. Než objevil nadílku. Při sundávání trička se jí něco dostalo do vlasů, ve vaně nechtěla stát, voda byla asi studenější tak mu utíkala a řvala. Než to vyřešil, ujeli jí nohy a spadla na záda. Naštěstí se jí nic nestalo.
Výsledek? Zahovněné oblečení, oni oba, vana a tatínek, který se u toho chudák malém pozvracel.

Od středy se vracím na částečný úvazek do práce a jsem zvědavá, co se bude dít doma. 😃

Máte nějakou historku pro pobavení, kdy děti připravili tatínkům perné chvilky?

Máte taky nějakou historku, kdy děti připravili tatínkům perné chvilky?

merope
3. říj 2022

Tak tohle těžko co přebije. Můj syn jen posledně odešel do školky v crocsech, protože si je chtěl vzít (jo, to už bylo teď to počasí, jak je fakt zima 🙂 ). Naštěstí lilo a nešli ven 😀.

jako_mala_holka
3. říj 2022

Asi si na nic nevzpomenu, ale ráda si počtu 😄

levandule_k
3. říj 2022

Většinou nám četla nebo vyprávěla pohádky mamka, občas taťka. Ho to moc nebavilo, tak někdy přeskakoval stránky, nebo chtěl skončit v půlce. Nedaly jsme se, musel začít číst od začátku 🙂 Někdy si ty pohádky vymýšlel a druhý den jsme chtěly tu stejnou a on už jsi ji nepamatoval, tak improvizoval a my néééé tak to nebylo 😀

codal
3. říj 2022

@levandule_k u nás taťka při vyprávění pohádek většinou usnul dřív než my 🤣.. a jak usínal, tak občas vyprávěl slušný blbiny 🤣..

aneta15
3. říj 2022

@michaela666 můj manžel ztratil našeho syna na Apaluse. Hledali ho hodinu. Bylo to přísně tajné. Už je to 4 roky. Letos na dovolené mi říká syn od kamarádky... Jo teto ty myslíš jak se R ztratil a my ho hledali a strejda chtěl volat policajty 😁. Zarazila jsem se udeřila na něj. S manželem jsem asi týden nemluvila. Letos se jim nejstarší dítko (15 let) opilo. Dalo si tajne pár piv, bylo gumové a dva dny mělo kocovinu. Opět je to hrozně tajné, všichni to vědí jen maminka ne. Tak svorně držím hubu a krok 😁

codal
3. říj 2022

@michaela666 můj muž kdysi v noci přebaloval malou, masíroval jí bříško, protože ji bolelo, a najednou z ní vystřelil gejzír, on teda stihnul uhnout, ale pak jsme naměřili metr a půl do dálky 🤣. Máme to i vyfocené, chudák malá, takové kompromitující foto 🤣🤣🤣.

muhehehe
3. říj 2022

@codal tohle si pamatuju když jsem byla sama dítě.. táta mi četl pohádku, bylo tam něco že se bortí nějaká bájná stavba, už si nepamatuju o co šlo, ale táta čte ,,...a další sloup..." pauza ,,....byl v prdeli.." .. a pak se ozvalo už jen chrápání. Mohla jsem se tehdy utlouct smíchy, bylo mi asi pět a rodiče si jinak před náma dávali fakt bacha, jak mluví 🙂)

guliii
3. říj 2022

První syn když byl miminko tak si ho vzala mamka po nakojeni, že ho dá odkrknout. No bylo léto, mamka větší výstřih a drobek ji všechno hodil do výstřihu a manžel hned vyskočil s látkovou plenkou, že bude utírat tu spoušť. No pak mu došlo kde to skončilo, byl to opravdu pohled. Mamka poblita celá prsa, v ruce dítě a manžel nad ní stojí s plenou a neví co má dělat 😂

guliii
3. říj 2022

Nebo když bylo asi 10 měsíců měl problémy s vyprazdňováním a vykakal se vždycky jen když si ho na sebe posadil manžel. Tak když manžel přišel z práce hned synovi hlásil, záchod už ti přišel jdeme na to 🫣😅

michaela666
autor
3. říj 2022

Pohádky před spaním jsou dost rizikové 😃. Můj táta to nedával vůbec, všechny překroutil a my ho pořád opravovaly. Nakonec koupil kazeťák a hromadu večerníčků, aby u toho mohl spát. 😃
Večerní uspávání manžela teprve čeká, tak snad jí nebude předčítat Kulhánka. 🤣

kaml24
3. říj 2022

Máme ročního syna a jednou týdně večer chodím cvičit. V tu dobu hlídá tatínek. Když jsem přišla domů, ptala jsem se, co mu dal k večeři a že prý tu polévku ze skleničky. Zbystřila jsem, žádnou polévku jsme neměli... Syn dostal k večeři obsah skleničky, kterou jsem dala odmočit po obědě, naštěstí jsem tam nepřidala jar... 🤣

michaela666
autor
3. říj 2022

@kaml24 🤣🤣 to musel mít brzy hlad.

trdelnik234
3. říj 2022

@michaela666

Jej, perfektna tema.

Dievcata,ked boli mâle,boli vzdy strasne zatazene n'a tych plysovych maznakov.Vlacili ich vsade.No a raz sa stalo,ze prisli domov od lekarky,drahy im napustil vanu,vykupal obidve, ked v tom mladsia vtedy mala 2 roky zacala fnukat,ze nema maznaka.
Manzel hlada,starsia dcera hlada, plysovy maznak (doudou) nikde.
Tak mi volaju do roboty,ze nech idem presne tou cestou jak sli od lekarky a ze nech ho idem hladam.( Akoze n'a meetingu o rozpocte som bola,ale nevadi...)
Ta idem,pozeram vsade,volam pédiatre,ci nenasla v cakarni. Nikde nic.
Idem skrusena domov,otvorim vchodove dvere a tam n'a schodoch lezi doudou a skeri sa n'a mna.

Keby manzela napadlo otvorit dvere,usetril by mi hodinu casu,ale nevadi.

drep
3. říj 2022

@levandule_k jo, to byla taky tátova oblíbená zábava číst ob větu/řádek/stránku a čekat, kdy si toho všimneme.

mimi1004
3. říj 2022

Dceru od miminka koupe manžel a když ji bylo asi 9m korigovaně, uslyšela jsem při jednom jejím koupání z koupelny příšerný výkřik manžela. Vlítla jsem tam, co se probůh děje a co nevidím. Naše dítko vypustilo do napuštěné vaničky s vodou a sprcháčem bobek. Na chlapa šly mdloby a já vřískala smíchy, protože on nejdříve teda nevěděl, co má dělat a pak začal odrolovávat toaleťák 🤣🤣🤣

grelen
3. říj 2022

@michaela666 Muj manzel deti celkem zvlada, cemu ale nerozumi je holcici obleceni. Kdyz se narodila druha dcera tak vzal manzel v lete sam starsi na tyden za rodinou do zahranici k mori, v te dobe ji byly necele dva roky. Zvladali to skvele, jen mi chodily cely tyden fotky modelu, nad kterymi jsem vetsinou jen kroutila hlavou a radsi nic nerikala (sortky od pyzama ve meste kam sli na zmrzlinu apod.), ale nejvtipnejsi bylo kdyz mi jednou pres viber volali s videem, ze se akorat vypravuji na plaz a mala mela na sobe jednodilne plavky oblecene tim krizenim co je na zadech dopredu. Tak to uz jsem teda muzi rekla ze by bylo asi dobry to otocit... "Ale vzdyt je tam maslicka, tak ta prece ma byt vepredu ne?" 😅🙈

honatko092
3. říj 2022

Manžel funguje se synem od narození, hlídá celý den apod., ale ne úplně vše vždy ovládá...když jsem jednou přijela odpoledne domů z práce, manžel mi hlásil, že ta kaše (Nominal), co jsem koupila, je úplně hnusná, že ji syn snědl jen půlku a pak už nechtěl..přišlo mi to divné, protože kaše má rád a vždy sní vše...tak jsem šla ochutnat. Manžel místo kaše rozpustil v UM strouhanku 🙈😂😂😂 Já jsem je měla v podobných dózách no...

petulles
3. říj 2022

Jednou jsme si tak jeli na výlet, v té době dcera necelé 2 roky a asi 50km od domova, jsem si všimla, že ji tatínek zapomněl dát boty 🙈🤦🏻‍♀️😁

vikinkav
3. říj 2022

Jee to jsou skvely historky. Ja mam taky jednu, byla jsem vecer na masazi a manzel uspaval deti, tehdy jim bylo asi 2,5 a 1 rok. Prijdu do loznice, kde s nami spala vetsinou mladsi dcerka, a na posteli nikdo, tak hledam a mala spala na zemi 😄 Mame nizkou postel, tak se asi skutalela na koberec a tam pokracovala ve spanku. A manzel se synem spokojene spali v pokojicku v synove posteli 😄 Tak jsem je vsechny vyfotila na pamatku, jak tatinek hezky hlida 😄

arcabela
3. říj 2022

Super téma, taky přispěju jednou historkou 😉. Manžel takhle hlídal starší dceru, já jsem jela po strašně dlouhé době na dámskou jízdu (kafe s kamarádkami 😅). Malá měla asi 2 roky, a můj muž mi chtěl dokázat jak všechno zvládne, jako uklidit, a přitom se starat o malou. Volal asi 10x, a ve výsledku byl úplně zoufalý, protože dcera počůrala brutálně sedačku 😆 mně se to za ty její dva roky co je na světě do té doby nestalo. Celý zoufalý volal co má dělat, jak to má vyčist atd, ještě z něj nakonec vypadlo, že hlídal spolu s dědou. Takže ani dva chlapi jí neuhlídali, aneb mateřská je přece dovolená 🤣

konidana
4. říj 2022

@vikinkav tohle se nam stalo taky, ovsem na srubu v lese, my dva a dve deti tak odhadem 2 a 4 roky. Uz nevim ktere z nich pak rano chybelo. Vstavala jsem prvni a zacla panikarit kde je. Odejit nemohlo, to by tam zbyl aspon spacak. Nekdo ho unesl? Ne, nastesti jsem ho po nekolika hooodne dlouhych minutach nasla zakutalene, jak v klidu spi ve spacaku pod posteli. Ale uplne pod, ze neslo vubec videt😅 Fakt nechapu jak se tam dostalo, kdyz vecer byly obe deti uprostred mezi nama.

tasimia
4. říj 2022

@michaela666 já pořád ze smíchem pamatuji jediné, i když někomu to možné vtipný nepřijde, ale já když si vzpomenu tlemim se jak blb. Z malou od narození spíme společně, ale jednou jsem ji přendala do postýlky, vedle sebe. No a můj se v noci v vzbudil a začal hledat malou, pod peřinou, polštářem ze slovy "lásko, lasko zmizela nám malá!" A začal ji hledat vedle postele. Já záchvat jak nevím co, říkám mu, ze mala je v postýlce, ale nevím zda by ve 4 měsících si šla lehnout vedle postele 😂😂.
A nebo jednou se vzbudim, a on v ruce houpe polštář a "hajej, dadej, ššš" tak na něj chvíli koukám, malá spí vedle "zlato, co děláš?" No co by, přece uklidňuje malou, která pláče😂😂😂😂. A ja jsem divná, že jsem to nepoznala :D.
A nebo jsem ho nechala jit z dudlikem, co měl připnutý na zádech😂 a divil se pořád co, že se tak culim :D. Mame toho hodně, ale u tyto 😂.

knuffel
4. říj 2022

Můj manžel, když hlídal dopoledne dvouletou dceru, si lehl na gauč a usnul. Dcera si hrála s legem a pak si asi všimla, že jí taťka usnul, vzala pohotově papírové nálepky očí a nalepila mu to na zavřená víčka. 😀

michaela666
autor
4. říj 2022

😃😃😃 díky, že jste se podělily. Super příhody. 👍

martinka0209
9. říj 2022

Moc to vtipný asi není ,ale manželovi se podařilo dát dítě s ponožkami do napuštěné vany