• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejoblíbenější jídelko naších batolat (12-24m.)

20. června 2014 
u nas dneska docela bodovala rajska omacka s hovezim a testoviny :slight_smile:

jinak ma taky moc rada lososa s bramborovou kasi.. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira a jak michas testoviny s zervé? proste jenom těstoviny s žervé :grinning: :grinning: :grinning: jsem asi nablbla, ale jednoduche recepty mam rada.

Mala miluje omacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale i testovinky, kasi, bramburky...pecene maso, ryby.
20. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakoubka, diky, vubec jsem ten nazev neslysela, ale produkt skoro znam, nasi delavali podobnou omacku jen k parku jeste zelene fazolky. Taky to Mia obcas sni, jen vybira ty parkovy kolecka (uz si vsichni myslime, ze opravdu bude vegetarian, maso ani za nic v zadne podobe)
20. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze u nas furt vede materske mliko :grinning: - to neodmitne nikdy
20. bře 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ani moj nechce maso a to uz bude mat tri roky, ale sunku lubi takze vegetarian nieje.... :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty, super ze jeste kojis, ja bych byvala taky, ale nase certice me predstav si odmitla uz hodne davno :angry:
vilki, tak to malej ma rad jen vyber delikatesy, mlsny to jazycek :grinning:
20. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz ale jen pres den navecer ma flasu :slight_smile:
20. bře 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuracie stehno na zelenine s ryzou
broskynovy kompot
pribinacik pribinacik pribinacik a milacik....to moze mat na ranjky obed i veceru :slight_smile:
21. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás vedou těstoviny se vším možným, nejlépe suché :slight_smile: , rajčata, salátová okurka, sýry, bílý jogurt... Nejí nic co je sladké :frowning2: , nechápu po kom to má :confused:
21. bře 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko prostě jen uvaříš těstoviny a do toho zamícháš žervé z kelímku. Toť vše :wink: Ty sýry jdou klidně obměnit podle přání ratolesti :slight_smile:
21. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bílá Hollandia a pangas.
21. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas ma rad všetky polievočky,ale hlavne zemiakové pyre s kompotikom :sunglasses:
21. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
detsky gulas, a bologneske cestoviny.. :wink:

a ryba.. tu zje vzdy... teda vyprazana rybu..
21. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentálně jehněčí maso s brambory a zeleninou (halali)
a taky bobík čokoládový
22. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bilý jogurt, chlebik s lučinou a sunar:slight_smile:
22. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no... a môj by sa v jogurte aj kúúúpal :grinning:
22. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jednoznačně vedou polévky,brambory na jakýkoliv způsob (kaše, nebo jen uvařené, pečené),těstoviny, ale i zelenina ,jogurty...a samozdřejmě všelijaké laskominy :grinning: (želé bombony, tyčinky, lupeta,....)...s čím se perem...tak maso...je docela problém jej do něj dostat( jí jen mleté :fearful: )
22. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás Choceňský bílý joburt a pak dušená mrkem s bramborem a hovězím masem :slight_smile:
22. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas fasirky akekolvek,ryby,ryza,ale hlavne materske mlieko,lebo ju nemozem odstaviiit-proste je tak zavisla,ze radsej nebude jest,len aby mala mm.uz sa hnevam,nemozem od nej ani na krok :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jasně vede kuře pečené s bazalkou a medem, brambor. Pak cokoli se špenátem a rajčetem. Osvědčené jsou brokolice s rajčetem, kuřecím nebo králičím masem povařit a do toho zavařit kolínka či rýžové vločky. A taky domácí bramborové knedle, ty má malej mooooc rád, dělám je i s ovocem.
22. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše nejoblíbenější jídlo je pangas na páře s bramborem a brokolicí a pak rajská s těstovinama :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pridam recept na ovsene vlocky s maskom, ktore u nas vedu :slight_smile: Na male kusky nakrajane masko povarte vo vode domakka. Por nakrajajte nadrobno a vlozte do hydinoveho vyvaru. Ovsene vlocky preplachnite pod tecucou vodou a pridajte ich do vyvaru. za staleho miesania varte este asi 15min. premiesajte. podavam to s ryzou, ktoru tiez zboznujeme, takze aj ked sme museli mat dietku, nebol problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: okrem toho zboznujeme biely jogurt probio, banany a rozky, tie by sme jedli od rana do vecera :grinning:
23. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dusena mrkva s kalerabkom a kuracim maskom :grinning:

sližikova polievka

chlieb so syrom
23. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pangasius na masielku
23. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagety alebo cokolvek s paradajkovou omackou :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. bře 2009 ve 13:26 • jaja0110
tohleto video jsem našla na mk v receptech a od té doby jsem tu nebohou rybu nepekla, nějak mne přešla chuť, i s mojí minimální znalostí francouzštiny jsem tomu rozuměla
jaja010: ale co by člověk měl vařit? kuřata jsou dopovány hormony, prasata a krávy mají nemoci :grinning:
23. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
erikasadek...jak delas detsky gulas :slight_smile: diky predem
25. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Adam miluje šunku, rohlíky a buchty s povidlama :slight_smile: Rajská mu taky chutná a od té doby, co jsem mu dala poprvé ochutnat "strakatý" puding Paulu od Oetkera, tak jen ráno otevře oči, už na mě volá: mamika - Paua, ňamiňami!!! :grinning:
25. bře 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elucinka...s pudingem to je pekny :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek