Kdo je vaše nejoblíbenější instagramerka?

adelafox
23. říj 2020

Zdravím všechny maminky (nejen) na mateřské! Mám spíše takovou marketingově-výzkumnou otázku. Kdo je vaše nejoblíbenější instagramerka, kterou opravdu sledujete, její stories nepřeskakujete, věříte jí a je zkrátka sympatická? 🙂

Klidně i více než jedna, ale zkuste se zamyslet a opravdu najít tu nej. Předem díky!

kikimas
23. říj 2020

Asi úplně tu nej nemám, ale líbí se mi IG Moniky Marešové, přijde mi čistý a pak Nicol Švantnerové. 🙂

eeevee
23. říj 2020

Určitě Nikol Štíbrová, ta mě baví vždy a pořád 😂

kikimas
23. říj 2020

Tu také sleduju, ta je také výborná, je fakt víc profilů co umí zaujmout 🙂

gracinka7
23. říj 2020

Mummy Kathy.

janina92
23. říj 2020

Jednoznačně Nikol Stibrova 🙂🔝

makovice88
23. říj 2020

Time for mommy, sleduji i na Youtube 😊

hajglish
23. říj 2020

Nikol Stibrova a taky the_foter ty miluju a je jich i vic ☺️Ale posledni dobou tyto nejradeji sleduji

surikata131
23. říj 2020

Mám ráda profily, které mají nějakou přidanou hodnotu, něco se dozvím, úplně nemusím ty typické mamablogy, které jsou samá reklama.
Takže např.:
mklife_prvni_pomoc_detem
Mojeporodniasistentka
z_denicku_dentalni_hygienistky
Telospribehem

katkagabinka
23. říj 2020

@adelafox u nás vede Richard a Karin, pak ještě Dara Rolins a Lucie Vondráčková. Oblíbenci naší nejmladší. 😀😀😀😀😀😀

jirovapa
23. říj 2020

@adelafox ráda sleduji Terezka Lorencová, Michaela Maurerová a Kamila Sikl Kreckova.

denisahlavicova
23. říj 2020

mklife_prvni_pomoc_detem
mili_teri_zivot_mlade_mamy
terezkalorencova
nataliabucakova
dvojmamy
dvatatove
sabinkahodulakova
barcusa
matka_v_kuchyni
vanda_schreierova
kate_travnickova
deník.velke.mamy
ivf_mama_from_prague
market_mamalife
luciferikova

miaelle90
23. říj 2020

@adelafox schoolofmylife 🙂👍 Naopak stibrovou nemusím, i když je mi sympatická z 3v1, nezaujala.

honeya
23. říj 2020

Ráda sleduju eli.froni, mochaaam

jasminek2012
23. říj 2020

Nejradši mám Terezu Raditsch, manželku pana Raditsche, co byl v Masterchef. Je velice vtipná, milá, na nic si nehraje, a jejich dcera je prostě kouzelná.

re_barbora
23. říj 2020

schoolofmylife, luciferikova

niki1107
23. říj 2020

Ivana Fancy ❤

lennus
23. říj 2020
la_amanita
23. říj 2020

Stories pravidelně sleduju jen u lidí, které znám osobně. U jiných jen někdy, ale pouze pokud jich má max. pět. Pokud má někdo na srdci něco dlouhého, raději si to přečtu, než na něj koukat.